lek. dent. Piotr Solak

wszystkie wcześniejsze opinie są prawdziwe chodzą do Pana Piotra bez strachu pomimo że na pierwszą wizytę poszedłem po 16 latach zaciągnięty przez Żonę NA SIŁE miałem wyrywanego korzeń zęba które skomentowałem że tak to można mi codziennie zęby wyrywać po ustąpieniu znieczulenia nic mnie nie bolało zero opuchlizny a dziąsło w stanie idealnym borowanie i plombowanie to całkowity luzik a atmosfera w gabinecie jest taka że się siedzi z uśmiechem na fotelu jestem stałym klientem i nie chcę już innych specjalistów a uśmiecham się teraz z wielką przyjemnością

Polecam:)To doskonały lekarz, bardzo delikatny, ma poczucie humoru co sprawia że nie myśli sie o zabiegu. Polecam każdemu

Znakomity lekarz. Delikatny, dokładny, uprzejmy.Zwykle bałem się chodzić do stomatologa ale dzięki Doktorowi Solakowi wizyty są można powiedzieć przyjemnością:) Wielu osobą z rodziny i znajomych polecam doktora Solaka i każdy jest zadowolony.Kuba

Miły, konkretny,i profesjonalny stomatolog, dodatkowo lajtowa atmosfera, dzięki której zapomina się o stresie. Wizyta u niego to sama przyjemność, potęgowana przez piękne koleżanki obecne w gabinecie;) Polecam w 100%

Gorąco polecam Dr Piotrusia, bardzo fachowy, delikatny, konkretny...i bardzo przystojny :) . Wizyty u niego to sama przyjemność, wszyscy moi znajomi leczą się u niego :)

Miły lekarz lecz zdarza się , że pojawiają się u niego "niewinne Żarty" dotyczące kobiet....

polecam pana Piotra, wspaniały, przemiły stomatolog. do niego moge chodzic nawet i codziennie. super atmosfera w gabinecie:)

Mogę polecić Pana Piotra wszystkim tym, którzy panicznie boją się wizyt u dentysty np.tak jak ja. Naprawdę polecam w 100%.

miły i fachowy lecz momentami za dłużo czasu poświeca także rozmowie z koleżankami z pracy. polecam.

Pan Piotr i jego stażysta Aduś są niczym batman i Robin:)

Pan Piotr i jego stażysta Aduś są niczym batman i Robin:)