lek. dent. Piotr Solak

Zdecydowanie najbardziej pojechany i zawodowy lekarz/dentysta z jakim miałem styczność ;) Człowiek rzeczowy i bardzo mocno chilloutowy ;) Pozwala osobie takiej jak ja ( panikantowi ) nie skupiać się na zabiegu - podczas leczenia jest zdecydowania zajefajna atmosfera :) 21x Polecam ;)

21x Polecam ;)

Rzetelny, dokladny, fach w reku i chec do pracy.

Rzetelny, dokladny, fach w reku i chec do pracy.

Lekarz super. Piotr potrafi oswoić pacjenta. Przyszłam przerażona, a wyszłam super zadowolona. Nie znam dentysty, który mógłby mu dorównać :)

Wszystkim, którzy boją się wizyt u dentysty z przyjemnością polecam pana doktora Solaka.:) Wspaniały, kompetentny, uprzejmy lekarz z powołania. Aż chce się pójść na wizytę. Dzięki panu doktorowi mam piękne, zdrowe zęby.

Bardzo gorąco POLECAM Pana Doktora Piotra !!! Lekarz Stomatolog z powołania :)) Moje Dzieci są zachwycone wizytą w poradni stomatologicznej, dzięki Temu Lekarzowi nie boją się borowania i z przyjemnością przychodzą na kolejne wizyty. LEKARZ NA MEDAL !!!!!!!!!!

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dobrze wykonana praca i miła obsługa.

duzy profesionalizm,precyzja,uprzejmosc,delikatnosc to cechy tego wspanialego stomatologa.

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne i przyjazne :) podejście do pacjenta.

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne i przyjazne :) podejście do pacjenta.

wspaniały stomatolog !! miły, delikatny , kompetentny

wspaniały stomatolog !! miły, delikatny , kompetentny

Pomimo młdego wieku, profesjanolista w każdym calu.Niezwykle delikatny w stosunku do pacjenta.Co w tym zawodzie jest niebywałym atutem.