Robert Okoński

Ortopeda

Wspaniały,mądry i wszechstronny lekarz który szuka przyczyny problemu a nie tylko leczy skutki. Chodzimy do niego całą rodziną, dzięki niemu nie muszę faszerować dzieci antybiotykami tylko wzmacniam odporność i same sobie radzą. Lekarz jako jedyny odkrył przyczynę moich problemów. Dzięki zmianie sposobu odżywiania naprawdę wiele można zdziałać. Dziękuję Doktorze

Jestem na poczatku mojej drogi w leczeniu, ale juz po pierwszej wizycie widze swiatlo w tunelu. Calosciowe i kompleksowe podjecie do problemu, niestety to rzadkosc wsrod lekarzy, goraco polecam :)

Absolutnie fantastyczny lekarz. Wyróżnia go skupienie się na przyczynach, bardzo skuteczne diagnozowanie i ogromne zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą medyczna. Przede wszystkim szuka przyczyny schorzenia i pomaga w jej zdiagnozowaniu i wyleczeniu. Przy tym potrafi podnieść człowieka na duchu. Zwraca uwagę również na tryb naszego życia jak się odżywiamy itd...polecam

To bardzo wiarygodny niezalezny dystrybutor konkretnej firmy az trudno sie oprzec argumentacji,szkoda ze suplementy znane od lat"dla wierzacych"to odebralo sens wizycie dosc kosztownej.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań