Rubin Diner

Ginekolog

Pan Doktor prowadził moje 2 bardzo trudne ciąże. Poza dobrą opieką medyczną, trafnymi diagnozami - zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie, zainteresowanie i uwagę. W porównaniu do innych lekarzy - mimo kłopotów zdrowotnych i komplikacji ciąż - na tyle na ile można w takim stanie - u dr Dinera czułam się bezpiecznie. Jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu i przejmuje się jej problemami. Uprzejmy, budzący szacunek. Zawsze odbiera telefon, ew. oddzwania, gdy nie może rozmawiać. Polecam!

drogie Panie wszystkie piszecie jaki to dr Diner jest wspaniały i jak to świetnie prowadził Wam wasze ciąże-super tylko ja niestety nie moge byc taka zachwycona. Chodziłam do niego 2 lata,poleciła mi go koleżanka, faszerował mnie jakimiś beznadziejnymi lekami i nic.kasował za wizyte, głupio sie uśmiechał a z problemem jak przyszłam tak wyszłam.poza USG zrobił mi jakies jedno badanie i na tym sie skończyło bo wg niego wszystko było ok. zmieniłam lekarza po 2 miesiacach wszystko wróciło do normy-zakonczyłam leczenie i czekam na dzidzisia- z leczeniem dr Dinera pewnie bym sie go nie doczekała nigdy.Stracony czas.Do prowadzenia ciązy może i jest dobry ale do pozostałych spraw bardzo cienki,niestety.

POLECAM!!!Doktor prwadził moją bardzo zagrożoną ciążę, trafiłam do niego w 3 miesiącu ciąży dlatego iż poprzedni lekarz badzo olewacko podchodził do bardzo ciężkiego przebiegu ciąży. Pan Doktor bardzo szybko, kompetentnie i co najważniejsze bardzo spokojnie nie stresując mnie zajął sie problemami których niestety było bardzo wiele. Ciąża do samego końca była zagrożona, cała przeleżana ale prowadzona w najlepszy sposób jaki mozna było, czego efektem jest zdrowa moja córeczka:). Polecam go mamom które maja problemy w ciąży, ten lekarz zna sie na rzeczy, potrafi pomóc, dobrze diagnozowac i leczyc i co takze ważne zaopiekowac sie mamą, dac jej nadzieję . Tak w jednym zdaniu człowiek który wybrał odpowiedni zawód i specjalizacje!!

BYLEM Z SYNOWA NA BADANIU USG PLODU , PIERWSZY RAZ WIDZIALEM SWOJEGO WNUKA , PAN DR POKAZAL MI WSZYSTKO I DOKLADNIE WYTLOMACZYL. BYLEM ZASKOCZONY TA SZCZEROSCIA I DOKLADNOSCIA OPISU DZIECKA ,JESTEM PRZECIEZ TYLKO TESCIEM . DZIEKUJE PANU ZA TO. WDZIECZNY TESC

WDZIECZNY TESC

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław