Rubin Diner

Jestem w 9 tygodniu ciąży.Doktor Diner jest na prawdę fantastycznym lekarzem!!! Konkretnie i rzeczowo odpowiada na zadawane mu pytania(nawet te głupie ;)) Nie traktuje pacjentek przedmiotowo.Każe do Siebie dzwonić w razie jakichkolwiek komplikacji nie zważając na godzinę. NIE ZNAM DRUGIEGO TAK DOBREGO LEKARZA !!!GORĄCO POLECAM!!!

Jestem w 9 tygodniu ciąży.Doktor Diner jest na prawdę fantastycznym lekarzem!!!
Konkretnie i rzeczowo odpowiada na zadawane mu pytania(nawet te głupie ;))
NIE ZNAM DRUGIEGO TAK DOBREGO LEKARZA
!!!GORĄCO POLECAM!!!

Z powodzeniem prowadził obie moje zagrożone ciąże - dzieki niemu mam dwóch wspaniałych synków

Nie polecam. Niby miły pan,w rzeczywistości nie lubi kobiet i mało się przykłada do swojej pracy. Naciągacz.

doprowadził do szczęśliwego zakończenia moich trzech ciąż. Ostrzegał kiedy trzebabyło i podejmowł szybkie decyzje w kwestiach zagrazających życiu. Po porodzie odwiedzal mnie na oddziale dbając o komfort mojego pobytu.

Kochane przyszłe mamusie dr.Diner jest super lekarzem,i co wcale nie drogi,w szpitalu odwiedza codziennie swoje paciętki pytając jak sie czuja i czy czegos potrzebóją,własnie nie całe dwa tygodnie temu urodziłam i tak sie mną opiekował,aprawde lekarz z powołania POLECAM!!!

Jestem pacjentką dr Dinera od 3 miesięcy (obecnie 7 m-c ciąży). Każdą dotychczasową wizytę oceniam bardzo pozytywnie. POLECAM TEGO LEKARZA WSZYSTKIM PANIOM !!!

POLECAM TEGO LEKARZA WSZYSTKIM PANIOM !!!

Mój syn ma już prawie 5 lat, a ciążę prowadził właśnie doktro Diner. Poleciła mi Go, a mnie Jemu moja przyjaciółka i od tej pory ja wysłałam w te dobre ręce już kilka koleżanek.Wszystkie zadowolone i szczęśliwe. Nie słyszałam o lekarzu, który codziennie po wykonanej cesarce wpadałby do pacjętki bezinteresowanie zapytać "czy wszystko w porządku?" i biegł dalej do pracy. Piękne cesarskie cięcie i 4,300 kg.Leon był na świecie w moment.Tak sobie właśnie myślę, że o prowadzenie drugiej ciąży także zgłoszę się do dr. Dinera. Polecam z czystym sumieniem-ginekolog, który pracuje z pasją i powołaniem do tego zawodu!

Witam Was kobietki!jestem 16 tyg.ciąży,zaliczyłam juz 2gin.prywatnie,dosc ze drodzy 150zł.za wizyte ale to nie jest tak az istotne,jak nie uprzejmosc,błyskawiczna wizyta,wogóle zero zainteresowania sie pacientką,dzieki kolezance wtrafiłam do Dr Dinera,dzis byłam na pierwszej wizycie.Byłam w wielkim szoku ze tak lekarz potrafi sie zainteresowac moją ciążą,i badania,uprzejmosc z Dr strony,To jest lekarz z prawdziwego powołania..naprawde.Po wizycie nie mogłam sie nachwalic do meża i rodzinie jaki kompetentny,i oby taki był do konca..mojej ciąży.POLECA.

Dr Diner prowadził mnie w trudnym przypadku. Bardzo się starał i wszystko skończyło się dobrze. Polecam !

Polecam !

Chodzę do dr Dinera już 2 lata i jak dotąd jestem zadowolona. Wyleczył mnie z długotrwałych dolegliwości, nad którymi inni lekarze bezradnie rozkładali ręce. Jest bardzo kompetentny, wie jakie zastosować leczenie i zwykle tłumaczy co i po co robi. Na wizyty umawia na konkretną godzinę i choć czasem trzeba poczekać, to zwykle czas spędzony w gabinecie (łącznie z czekaniem) nie przekracza godziny. Na pierwszych wizytach miałam problem z nawiązaniem dobrego kontaktu, traktował mnie trochę "z góry" (stąd moja ocena w kategorii uprzejmości tylko "3") , ale w tej chwili jest bardzo miły i nasz kontakt jest o wiele lepszy niż na początku. Warto też zwrócić uwagę na przystępną cenę oraz możliwość wykonania USG na miejscu. Z czystym sumieniem mogę go polecić.