Rubin Diner

Radzę omijać szerokim łukiem. Bardzo niemiły pan doktor. Jechałam przez pół miasta i przy zmianach rozkładów mpk niestety spóźniłam się 5 minut. Nie mam pretensji, że Pan doktor nie znalazł czasu, ale sposób w jaki to zrobił był zupełnie nie na miejscu. Stanowczo nie polecam.

Serdecznie polecam Pana Doktora! Poświęcił mi dużo czasu i wszystko podczas badania tłumaczył. Po wszystkim wystawił mi diagnozę i wytłumaczył jak dalej z tym mam postępować. A dodam, że wcześniejsi lekarze mówili mi że jest wszytko w porządku i tak ma być.

Prowadziłam ciąże u dr Dinera, skupiał się głównie na tym że za szybko przybieram na wadze. Między 4a5 miesiącem trafiłam do szpitala okazało się że nie dobór magnezu i ciąża zagrożona. Nic na temat tego nie wiedziałam jedyne co usłyszałam to czy będę leżeć czy chodzić jak ma się stać to się stanie. Żadnego przygotowania w razie czego, wszystkiego musieliśmy się z mężem dowiadywać sami. Najważniejsze było to że przybieram na wadze (tendencja do tycia). Nie polecam tego doktora teraz jestem w drugiej ciąży od samego początku zagrożona z zaleceniem leżenia, na szczęście zmieniłam lekarza bo dr Rubin by mi chyba nie wybaczył tych dodatkowych kilogramów 😅

Do doktora Dinera trafiłam przez zupełny przypadek w LuxMedzie i tak już zostałam na prowadzenie ciąży w 20016/2017. Ciąża z moją chorobą przewlekłą w tle. Najlepszy lekarz, na jakiego mogłam trafić! Kompetentny, rzeczowy, miły, pełen profesjonalizm! Szczerze polecam! :)

Byliśmy z żoną u kilku lekarzy w Luxmedzie, jednak żaden z nich nie był tak pomocny i uprzejmy jak pan doktor. Opowie, wytłumaczy, wszystko z uśmiecham ma ustach. Polecam

Polecam

Pan Doktor prowadził moje 2 bardzo trudne ciąże. Poza dobrą opieką medyczną, trafnymi diagnozami - zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie, zainteresowanie i uwagę. W porównaniu do innych lekarzy - mimo kłopotów zdrowotnych i komplikacji ciąż - na tyle na ile można w takim stanie - u dr Dinera czułam się bezpiecznie. Jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu i przejmuje się jej problemami. Uprzejmy, budzący szacunek. Zawsze odbiera telefon, ew. oddzwania, gdy nie może rozmawiać. Polecam!

drogie Panie wszystkie piszecie jaki to dr Diner jest wspaniały i jak to świetnie prowadził Wam wasze ciąże-super tylko ja niestety nie moge byc taka zachwycona. Chodziłam do niego 2 lata,poleciła mi go koleżanka, faszerował mnie jakimiś beznadziejnymi lekami i nic.kasował za wizyte, głupio sie uśmiechał a z problemem jak przyszłam tak wyszłam.poza USG zrobił mi jakies jedno badanie i na tym sie skończyło bo wg niego wszystko było ok. zmieniłam lekarza po 2 miesiacach wszystko wróciło do normy-zakonczyłam leczenie i czekam na dzidzisia- z leczeniem dr Dinera pewnie bym sie go nie doczekała nigdy.Stracony czas.Do prowadzenia ciązy może i jest dobry ale do pozostałych spraw bardzo cienki,niestety.

POLECAM!!!Doktor prwadził moją bardzo zagrożoną ciążę, trafiłam do niego w 3 miesiącu ciąży dlatego iż poprzedni lekarz badzo olewacko podchodził do bardzo ciężkiego przebiegu ciąży. Pan Doktor bardzo szybko, kompetentnie i co najważniejsze bardzo spokojnie nie stresując mnie zajął sie problemami których niestety było bardzo wiele. Ciąża do samego końca była zagrożona, cała przeleżana ale prowadzona w najlepszy sposób jaki mozna było, czego efektem jest zdrowa moja córeczka:). Polecam go mamom które maja problemy w ciąży, ten lekarz zna sie na rzeczy, potrafi pomóc, dobrze diagnozowac i leczyc i co takze ważne zaopiekowac sie mamą, dac jej nadzieję . Tak w jednym zdaniu człowiek który wybrał odpowiedni zawód i specjalizacje!!

BYLEM Z SYNOWA NA BADANIU USG PLODU , PIERWSZY RAZ WIDZIALEM SWOJEGO WNUKA , PAN DR POKAZAL MI WSZYSTKO I DOKLADNIE WYTLOMACZYL. BYLEM ZASKOCZONY TA SZCZEROSCIA I DOKLADNOSCIA OPISU DZIECKA ,JESTEM PRZECIEZ TYLKO TESCIEM . DZIEKUJE PANU ZA TO. WDZIECZNY TESC

WDZIECZNY TESC