lekarz Teresa Łukasiewicz

Pediatra

Pani doktor jest najwspanialszym lekarzem na świecie. Od urodzenia prowadzi moje dwie córeczki i nie ufam żadnemu innemu lekarzowi. Poleciłam ja siostrze i kilku koleżankom, wszyscy są tak jak ja bardzo zadowoleni.

Pierwszy raz spotkałam tak miłego i kompetentnego pediatrę. Moje maleństwa nawet nie zapłakały. Jestem ustaysfakcjonowana wizytą i jej przebiegiem. Na pewno nie zmienie lekarz na innego! Polecam :)

Wspaniały lekarz !!! Dzięki Pani doktor mój syn nie dostał drugiej dawki antybiotyków, które okazały się zupełnie niepotrzebne. Pani doktor zleciła badanie krwi i okazało się,że syn miał po prostu wirusa, a nie jak wcześniej zdiagnozowano zapalenie oskrzeli. Poza tym, Pani Teresa jest przemiłą, ciepłą osobom, która przytuli, pocieszy przestraszonego maluszka. Odpowie na każde pytanie, wszystko tłumaczy, jest cierpliwa i serdeczna. Najlepszy lekarz w Toruniu !!!

Polecam wszystkim!!! Wspaniała osoba i lekarz! Moja córka bardzo często choruje i przekonałam się , że Pani Doktor jest godna zaufania! Ma ogromne doświadczenie i serce do dzieci! Zawsze odbierze telefon albo odpisze na smsa! Byłam kilka razy w szpitalu i za każdym razem prosiła o telefon jak czuję się moja córka! Polecam!

Pani doktor Teresa Łukasiewicz zasługuje na miano najlepszego pediatry w Toruniu !!!!!polecam ją wszystkim znajomym mamom.Jak wychodzę z gabinetu mam pewność że dziecko jest dobrze zbadane,i zawsze dobrze wyleczone!Do pani doktor mam takie zaufanie jakbym powierzała dziecko swojej mamie której już niestety nie mam..... Wspaniała ...

!!!!!polecam ją wszystkim znajomym mamom.Jak wychodzę z gabinetu mam pewność że dziecko jest dobrze zbadane,i zawsze dobrze wyleczone!Do pani doktor mam takie zaufanie jakbym powierzała dziecko swojej mamie której już niestety nie mam..... Wspaniała kobieta!!bardzo ludzka,lekarz z powołania. :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Gabinet Pediatryczny