lekarz Teresa Łukasiewicz

Polecam wszystkim!!! Wspaniała osoba i lekarz! Moja córka bardzo często choruje i przekonałam się , że Pani Doktor jest godna zaufania! Ma ogromne doświadczenie i serce do dzieci! Zawsze odbierze telefon albo odpisze na smsa! Byłam kilka razy w szpitalu i za każdym razem prosiła o telefon jak czuję się moja córka! Polecam!

Pani doktor Teresa Łukasiewicz zasługuje na miano najlepszego pediatry w Toruniu !!!!!polecam ją wszystkim znajomym mamom.Jak wychodzę z gabinetu mam pewność że dziecko jest dobrze zbadane,i zawsze dobrze wyleczone!Do pani doktor mam takie zaufanie jakbym powierzała dziecko swojej mamie której już niestety nie mam..... Wspaniała kobieta!!bardzo ludzka,lekarz z powołania. :)

Nie rozumiem ludzi tutaj wypisujacych takie bzdety o pani doktor!!!!! ludzie a co wy myslicie, ze wszyscy lekarze sa do waszych dyspozycji i czekaja na wasze telefony?????? hello!!!!!!! czas ruszyc troche mozgami, chyba to logiczne ze sie do lekaqrza czasem nie mozna dodzwonic poniewaz akurat moze badac pacjentow!!!! a po za tym pani doktor jak nie odbiera telefonu to odpisuje na sms!!!!!!!!! i jeszcze jedno. pani doktor odbiera tel tylko do godz 9 rano, potem juz nie da sie do niej dodzwonic bo pracuje!! co jest chyba normalne ale widac ze dla niektorych nie..Dla mnie bardzo dobra pani doktor.

Rewelacja nie ma lepszego w Toruniu ;))))))))

Rewelacja nie ma lepszego w Toruniu ;))))))))

Wieloletnie doświadczenie, kompetencja, intuicja, kontaktowość i wrażliwość na drugiego człowieka czynią z pani Doktor najlepszego specjalistę chorób dziecięcych w Toruniu, z jakim się spotkałam. A leczę już drugą córkę u Pani Dokor. Polecam i znajomym i nieznajomym.

Pani doktor to wymarzony lekarz. Świetna specjalistka, bardzo uprzejma kobieta.Leczę u pani doktor synka od dłuższego czasu i jeszcze nigdy nie zdażyło się, aby pani doktor nie odebrała telefonu.Lekarza z taką wiedzą i takim dobrym serduszkiem szukałam od dłuzszego czasu.Poleciłabym doktor Łukasiewicz każdemu.

Z całą odpowiedzialnością polecam Pania doktor. Miła, fachowa pomoc. Lekarz z powołania!

GODNA POLECENIA-UPRZEJMA, FACHOWA WIEDZA

GODNA POLECENIA-UPRZEJMA, FACHOWA WIEDZA

Wspaniały specjalista,wspaniała kobieta. Drugiego tak ludzkiego, ciepłego i dobrego pediatry w Toruniu znalezc nie można, bo albo niekompetentne, albo burkowate, jeszcze inne "kasują" po 120 złotych za wizytę domową. w 100 % polecam !

Bardzo dobry lekarz. Mam do Pani dr ogromne zaufanie. Dokładnie przeprowadza badanie. Takich lekarzy jak dr Łukasiewicz jest dziś niewielu - widać że leczenie jest jej powołaniem.