lekarz Teresa Łukasiewicz

Zwykle z przeziębieniem męczyliśmy się z 2 miesiące. Lekarze wreszcie przepisywali antybiotyk, a po 2-3 tygodniach sytuacja się powtarzała. P. doktor poleciła mi siostra, a ponieważ mam zaufanie do męża p. doktor (prowadził obie moje ciąże, wiedziałam, że i ten wybór będzie trafny. I nie zawiodłam się. Mogę pytać o wszytko. Dostaję kompleksową odpowiedź, a nie tylko plik recept i słowa: proszę przyjść za tydzień. Wystarczy przesłać sms z prośbą o wizytę, a p. doktor zawsze odpisze, kiedy można się jej spodziewać. Dzieci czują się przy niej bezpiecznie i zwykle obywa się bez antybiotyków. Gorąco polecam.

Polecam Panią Doktor. Kompetentna, cierpliwa i życzliwa. I bardzo, bardzo dokładna. Dzięki niej dwukrotnie moja córcia nie znalazła się w szpitalu. Prawdą jest, że telefoniczny kontakt może być trudny - pewnie dlatego, że Pani Dr ma sporo obowiązków. Ale od czego są smsy? W wolnej chwili zawsze oddzwania. Nie rozumiem negatywnych opinii. To jest lekarz z powołania. Bardzo Panią Doktor za jej postawę i zainteresowanie pacjentem cenię.

Bardzo dobry lekarz. Leczy moje dzieci od urodzenia. zawsze stawia trafne diagnozy i niepotrzebnie nie leczy antybiotykami.Zawsze służy radą i pomocą.Lekarz z powołania. Klimczak Maria.

Bardzo dobry lekarz. Leczy moje dzieci od urodzenia.

Ciężko się do niej dodzwonić, nawet na numer stacjonarny. Nie odbiera telefonu lub ma wyłączony. Ale po tych komentarzach widzę, że nie tylko ja mam taki problem.

Pani doktor sprawiła na mnie wrażenie miłej i sympatyczej osoby. Niestety tylko tyle pozytywnego mogę powiedziec o tej Pani. Bardzo zawiódł mnie jej lekceważący stosunek do małego pacjenta jakim jest dziecko.W momencie kiedy najbardziej potrzebowałam jej pomocy była poprostu nieosiągalna.Wielokrotnie dzwoniłam, nie odbierała telefonów zarówno tel. komórkowego jak i stacjonarnego. Próbowałam dodzwonic się do Pani doktor kilka dni niestety z żadnym skutkiem. Nie polecem tej Pani doktor, według mnie jest osobą nieodpowiedzialną.

Pani doktor sprawiła na mnie wrażenie miłej i sympatyczej osoby.

Witam!korzystam z opieki pani doktor od kilku miesięcy(mój synek ma 9)i powiem szczerze że jest to wspaniała,miła,ciepła i nadzwyczaj kompetentna w tej dziedzinie osoba.Pani doktor ma niezwykłe podejście do dziecka które lgnie do niej jak do dobrej znajomej rodziny,nigdy nie odmówiła mi małej porady telefonicznie,mam do niej zaufanie jak do własnej mamy,polecam w 100%.Zawsze najpierw w mirę możliwości leczy dziecko pomijając antybiotyk!!i za to ją pochwalam:)wiele by jeszcze można pisać...wspaniała kobieta:)

bardzo dobry lekarz,mam pełne zaufanie do niej, wiem że dzięki niej na pewno dziecko będzie dobrze wyleczone.jest bardzo miła, wytłumaczy ,doradzi, i myślę że kocha dzieci i także stara się im pomóc tak jak potrafi najlepiej.polecam

jest super,juz nie raz wyleczyła moja corke i to dokladnie

jest super,juz nie raz wyleczyła moja corke i to dokladnie

Pani Doktor Teresa Łukasiewicz to wspaniały, pełen ciepła człowiek- to po pierwsze! Nigdy, a korzystam z jej wiedzy i doświadczenia przez kolka już lat, nie zdażyło sie, by odmówiła wizyty, no chyba że akurat jest na szkoleniu. Dzwoniąc należy sie uzbroić w cierpliwość, ale to oczywiste,że jak jest właśnie na wizycie, to telefonu nie odbiera. Dzięki takiemu podejściu pacjent czuje sie dobrze wysłuchany, nie ma atmosfery pośpiechu, bylejakości i nerwowości. Po drugie- nie wiem, jak to robi ta kobieta, ale wzbudza ogromne zaufanie jako lekarz. Potrafi uspokoić zdenerwowanego rodzica, sprawić, ...

Po drugie- nie wiem, jak to robi ta kobieta, ale wzbudza ogromne zaufanie jako lekarz. Potrafi uspokoić zdenerwowanego rodzica, sprawić, że po jej wyjściu ciężar spada z serca.
Ważne jest również to,że same dziecinie boją się badania, lgną do niej jak do dobrej Cioci.
Odnoszę wrażenie,że kto spotkał tego lekarza, ten NIGDY nie zamieni go na żadnego innego!

Jeden z niewielu lekarzy pediatrów do których mam całkowite zaufanie. Trafne diagnozy, kompetencja, bardzo dobry kontakt z dziećmi, zawsze znajduje czas na wyjaśnienie choroby, niezwykle sympatyczna, bardzo ludzka. Pani Doktor to jedyny powód, dla którego żałuję wyprowadzki z Torunia.