lekarz Teresa Łukasiewicz

Pani doktor, która pomogła mojemu dziecku na wieczny katar i kaszel i stara leczyć moje dziecko bez koniecznosci podania antybiotyku. Polecam.

Poleca!!! Super lekarz, świetne podejście do dziecka. Godna zaufania!

Poleca!!! Super lekarz, świetne podejście do dziecka. Godna zaufania!

TO JEST SUPER LEKARZ jak dla mnie. Zawsze miała czas, aby do nas przyjechać, moja trójka dzieci bez problemu do Niej podchodziła, nie bojąc sie Pani doktor, nie było problemu aby zbadała mnie lub męża. Żałuje bardzo, że nie mogę już korzystać z pomocy Pani doktor, chyba że Pani doktor przeprowadziła się do Gdańska. Polecam Ją w 1000%.

Polecam Ją w 1000%.

Pani Doktor Łukasiewicz jest wspaniałym lekarzem!!!Kompetentna, miła, z niesamowitym podejściem do dzieci. Spełniła moje oczekiwania na 200%! Wzbudza zaufanie najbardziej nieufnych maluchów. Mnie jako rodzicowi zawsze poświęca dużo czasu. Gorąco polecam!

A mnie Pani Łukasiewicz bardzo zawiodła, dzwoniłam do niej kilkakrotnie, najpierw mówiła że może przyjedzie, później nie chciała przyjechać - to mogą zrozumieć, ale nie rozumiem tego, że kazała mi czekać z chorym dzieckiem do godziny 15 - wtedy miałam zadzwonić jeszcze raz i przyjechać na wizytę do niej. Dzwoniłam nie odbierała telefonów, a później jej komórka odrzucała moje próby połączenia się. Dodam, że Pani Łukasiewicz wcześniej była u mnie dwa razy i też wydawała się miła i uprzejma. Cóż ludzie się zmieniają.

Pani doktor to człowiek o wielkim sercu-leczyła moje córki,teraz-mojego wnuczka.Mądry lekarz,z ogromną intuicją stawiający diagnozy,a do tego-wrażliwy człowiek.Znakomity kontakt z dziećmi.Piątka z plusem gdyby pacjent mógł wystawiać oceny.Polecam wszystkim znajomym-nieznajomym również.