lekarz Tomasz Jaworski

1,9
2,1
1,9
1,8

Owy lekarz mimo moich bóli i badań nie potrafił wykryć torbieli w jajnikach ! A bóle i krwawienie zrzucał na moją ,naturę , radzę ominąć szerokim łukiem pseudo ,lekarzy, Pan już dawno na emeryturę powinien iść.

Bardzo uprzejmy i miły lekarz. Wzbudza zaufanie . Badanie przeprowadzone kompleksowo z dużą uważnością i szacunkiem do pacjenta. Polecam.

Po przeczytanych tutaj opiniach obawiałam się wizyty u pana doktora, jednak niesłusznie - jak widać internetowe opinie są mocno przesadzone. Jestem po dwóch wizytach, na obu pan doktor był uprzejmy, miły, chętnie odpowiadał na zadawane pytania. Badania zostały przeprowadzone delikatnie, o wiele delikatniej niż u chwalonej przez wszystkich pani doktor z tego samego miasta. Na kolejną wizytę również wybiorę się do doktora Jaworskiego. Polecam.

Badanie bardzo bolesne! Szarpal i kręcił wziernikiem tak, że mnie skaleczyl. Zaczęłam krwawic a on się nawet nie przyznawał. Na moje pytania czemu krwawie I mam ból w dole brzucha nie odpowiadał. Ciągle podkreślał bym sobie poszła do swojego lekarza, widać że ma jakiś kompleks na tym punkcie patrząc po opiniach nie ma swoich stałych pacjentek a pacjentki ladują u niego z przypadku bo pewnie nie przeczytały opinii. Taki lekarz powinien być natychmiast zwolniony. Nie najlepiej to świadczy o dyrekcji szpitala

Sympatyczny i miły lekarz. Dużo zrozumienia dla mojej sytuacji po ciąży pozamacicznej. U Pana doktora byłam pierwszy raz.

Badanie bardzo bolesne! W życiu nie miałam tak bolesnego badania. Delikatnosci zero. Oczywiscie badanie skonczylo sie skaleczeniem mnie wziernikiem tak szarpal. Gdyby nie to ze poczulam bol w dole brzucha i zobaczylam krew na wzierniku to by mi nawet nie powiedzial. Wrocilam do domu i sporo krwawilam. Skonczylo sie wizyta u innego ginekologa zeby sprawdzic czy nic powazniejszego mi nie zrobil. Rzeznik nie lekarz ja jestem w ciezkim szoku jakim cudem dalej pracuje. Oczywiscie diagnozę tez wystawil bledna.

Pan Tomasz Jaworski jest wspaniałym, doświadczonym ginekologiem, ma świetne podejście do pacjenta. Lata pracy czynią mistrza.... takim ludziom chylę czoła... Polecam

Staram się bez emocji - brak badań ginekologicznych w czasie przebiegu ciąży, poleganie tylko na USG, odesłanie ciężarnej do domu bez zauważenia przodującego łożyska, efekt po wizycie w piątek - 3.30 w niedzielę odklejenie całkowite łożyska śmierć dziecka w 31 tygodniu ciąży. ewaks

Tego pana nie można wogule nazywać lekarzem nie chodźcie do niego jest niekompetentny w każdym tego słowa znaczeniu. W piątek 4 marca byłem z zona w przychodni była w 31 tygodniu ciąży właśnie była po jego badaniu na drugi dzień moja zona trafiła do szpitala w Katowicach nic nam nie powiedział ze łożysko jest przodujAce nic nie powiedział o usg nawet nie powiedział jakiej płci jest dziecko bo zekomo nie widać my juz i tak wiedzieliśmy. W nocy o trzeciej żona bardzo źle się czuła zaznaczam że już na badaniu cały czas mu mówiła ze nie jest tak jak bylo coś ja cały czas boli. O 3 zadzwoniłem pi pogotowie było pi 4 min odrazu pojechaliśmy do szpitala niestety za późno łożysko odkleilo się całkowicie i to nie w danym momencie tylko juz wcześniej bo w macicy były skrzepy. Córka nie przeżyła urodziła się martwa moja zona ledwo z tego wyszła leży do dziś w szpitalu. Ten człowiek gdy złożyłem mu wizytę powiedział ze nic nie mógł zrobić nic nie dało się przewidzieć i ze to normalne czasami tak się dzieje. Myślałem że go tam u bije. Nie chodźcie do niego nigdy to jest morderca i nieodpowiedzialny człowiek.

Byłam pacjentką tego lekarza tylko dlatego, że nie ma do niego kolejek. Na wizyty u pozostałych specjalistów w przychodni w Mikołowie trzeba czekać po kilka miesięcy. Pan Doktor jedyne co potrafił stwierdzić w mojej ciąży to, że "z tego co może zobaczyć jest ok" jednoznacznie dając do zrozumienia, że sprzęt do USG jest słaby i nie wiem, może chciał się w ten sposób pozbyć odpowiedzialności za ewentualny błąd z jego strony? Informacja o tym, że dziecku prawidłowo bije serce, to chyba trochę mało jak na obecne możliwości medycyny. Do 19 tyg. ciąży nie powiedział płci dziecka, choć i tak poznałam ją już kilka tyg wcześniej chodząc do innego specjalisty w tym samym czasie. Oceniam go jako nieżyczliwego pacjentce, nigdy niczego nie tłumaczył, jedynie zwalał na "typowe dolegliwości ciążowe".
Z resztą pani z rejestracji także do miłych i życzliwych nie należy. Ale jej należałaby się oddzielna, krytyczna i negatywna opinia.

Na koniec dodam: jeśli nie stać Cię na prywatnego lekarza, to szukaj innej przychodni.