lekarz Tomasz Jaworski

1,9
2,1
1,9
1,8

jedyny lekarz na tyle kompetentny żeby go polecić w powiecie mikołowskim, który przyjmuje cały tydzień (w ramach NFZ) a nie tak jak inni raz w tygodniu.

Miły lekarz, podchodzący profesjonalnie do pacjenta.

Miły lekarz, podchodzący profesjonalnie do pacjenta.

Chamski, arogancki, nerwowy, bez powodu podnoszący głos, nie potrafiący interpretować wyników, "ciąża to fizjologia" wiec wszystko przejdzie samo, a że przy okazji wylądujesz w szpitalu z powodu odwodnienia to go nie obchodzi - nie polecam !!!!!

KATASTROFA.Zgadzam się z poprzednimi opiniami.Niemiły, gburowaty, o niczym nie poinformuje.Czułam się jak śmieć a nie pacjentka.

Niestety zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Pan doktor nie grzeszy uprzejmością, dla mnie wizyty u niego to był wielki stres - dla swojego spokoju chodzę prywatnie chociaz mnie to sporo kosztuje. Jest niedelikatny, badanie bolesne, nie ważne czy to poporodowa kontrola, zwykłe badanie czy wymaz. Można gwiazdki zobaczyć. Trzeba dużo pytać żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Szkoda że w takim ładnym szpitalu nie ma poradni K z prawdziwego zdarzenia (mam na myśli pracujących w niej lekarzy).

Na szczęście nie mam żadnych problemów zdrowotnych a do ginekologa chodzę tylko na kontrole. Nie wiem czy doktor Jaworski jest kompetentnym lekarzem, ale wiem, że jest gburowaty, niemiły , wręcz chamski, na samą myśl o wizycie u niego byłam strasznie zestresowana.

szorstki wulgarny gbur nie umie czytać wyników badań hormonalnych a badanie jest bolesne nie jest godny polecenia