lekarz Tomasz Jaworski

1,9
2,1
1,9
1,8

JAKIŚ CZAS TEMU LEŻAŁAM W SZPITALU NA POTRZYMANIU. sPODZIEWAJAC SIĘ WYJAZDU ZA GRANICĘ PRZEZ PRZYPADEK TRAFIŁAM DO TEGO GBURA.CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ CZY WSZYTSKO JEST OK I CZY MOGĘ LATAĆ SAMOLOTEM. BADANIE USG, KTÓRE WYKONAŁ NIE NALEŻAŁO DO NAJPRZYJEMNIEJSZYCH.OBRAZU NA MNONITORZE NAWET NIE "ZAHACZYŁAM" OKIEM-DIAGNOZA: CIĄŻA ŻYWA, LECI PANI NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.NA PEWNO DO TEGO PANA JUZ NIE PÓJDĘ.

Zastanawiam się od czego zacząc...Podobno najlepiej od poczatku...Miałam bóle przy siadaniu i chodzeniu- myslę sobie to pewnie jajeczkowanie...po jakimś czasie (ok.tygodnia) ból powracał zdecydowałam się, aby pojśc do lekarza- pokusiło mnie i poszłam PUBLICZNIE to jak sądzę był mój błąd!!! Trafiłam do PANA tomasza jaworskiego- "lekarz" o ironio!!!łaskawie zrobił mi USG brzuszne i dopochwowe (przy tym drugim miałam wrażenie, że jestem jakimś workiem z kartoflami, w którym się miesza i miesza...nie wiadomo w jakim celu!!!Reasumując badanie było bardzo bolesne!!! PAN tylko patrzył w ekran nie mówił kompletnie nic!jedyne co słyszałam to jego oddech. Stwierdził PODRAŻNIENIE JAJNIKÓW przepisał czopki, które jak czytałam przepisuje sie osobom na bóle reumatyczne- szkoda,że tak późno to sprawdziłam..Po ok. 3-4 tyg trafiłam już na izbę przyjec z silnymi bólami okazało się, że mam torbiel krwotoczny na jajniku, który był od samego początku, a PAN jaworski go nie zauważył!! Lekarze łapali się za głowy!!Po 2 dniach trafiłam na stół operacyjny..laparoskopia nie dałaby rady byłam cięta jak przy cesarce...Po prostu pisząc to lecą mi łzy z oczu.. Dziekuję Bogu, że tak się to skończyło bylo ogromne ryzyko pęknięcia torbiela i wdania się zakażenia do otrzewnej, a tu już wiadomo o co chodzi...Człowiek jest w stanie przeżyc dużo nie mogę tylko pojąc po co to wszystko było skoro po odpowiedniej diagnozie u PANA J. i przepisaniu ODPOWIEDNICH leków mozna było uniknąc operacji!!stresu itd. TO NIE JEST LEKARZ!!!! Jaworski- słowo PAN to jak na ciebie i tak za wiele bo do lekarza daleka ci droga i zrobię wszystko, żebyś już lekarzem nie był!!!!!!!

Witam zgadzam sie z poprzednimi opiniami obecnie jestem w 26 tygodniu ciaży,chodze do tego lekarza z NFZ usg lub inne badania trwaja bardzo krótko,lekarz nic nie mówi robi łaske,że nas wogóle bada.Dlatego kilka dni temu po wizycie u tego lekarza,wykonałam prywatnie usg u innego specjalisty na badaniu okazało sie ze moje dziecko ma arytmnie serca...Dr. Jaworski tego nie dostrzegł pozostawie to bez komentarza...Nikomu nie polecam brak mu taktu,podejscia do pacjenta,nie mówiac o uprzejmosci...Brak słów

chodziłam do tego lekarza przeprowadził mi 2 ciąze mimo że miałam do nie go zastrzeżenia w połowie 2 ciąży nie przepisałam się. będe miała teraz 3 dzidziusia z tym że dzidzi jest zagrożone pytając się o dzidziusia odp, mi że ciąza sie rozwija ale coś tam mu się nie podoba coś zapytałam co to stwierdził ze takie zeczy sie zdarzaja i mam sie nie przejmowac w koncu już przeszłam 2 ciąże.

Ten pan przepisał mi tabletki na wywołanie okresu kiedy byłam w ciąży!!! Zero odpowiednich badań aby stwierdzić przyczynę zaburzeń zdecydowanie odradzam!!

Niemiły, niedelikatny, rzeźnik!!! Po strasznie bolesnym badaniu i usg powiedział że moje dziecko nie żyje. Dzieciątko rozwijało się prawidłowo serduszko biło- niestety zostało za bardzo ponaruszane przez tego pana.

cham i tyle!!!!!!!nie polecam ten człowiek nie powinien być lekarzem a na pewno nie takiej specjalizacji on chyba woli mężczyzn

lekarz ten stwierdził, iż jestem w ciąży po czym okazało się, że jest to torbiel na jajniku. po prostu pięknie jest żyć w świadomości, że zostanie się mamą a potem taka wiadomość :/ nawet nie przeprosił za pomyłkę.gbur bez uczuć!

nawet nie przeprosił za pomyłkę.gbur bez uczuć!

NIEMIŁY, NIEDELIKATNY. Każde badanie u niego było bolesne! Już myślałam że to norma. Dopiero kiedy poszłam do innego ginekologa zobaczyłam że można być inaczej potraktowaną! Nie leczy, nie kieruje na badania, tylko odsyła do prywatnej kliniki. To skandal że taki człowiek wciąż jest zatrudniany!

Serdecznie nie polecam tego lekarza. Wizyty są krótkie i zwięzłe. Właściwie mało go obchodzi co pacjentka ma do powiedzenia, a o badaniach można od razu zapomnieć. Mając zapalenie (które swoją drogą leczył mi przez 2msc...) poprosiłam o jakiekolwiek badanie i w odpowiedzi uzyskałam "to ja tutaj jestem lekarzem i wiem co robię, żadne badania nie są Pani potrzebne". Ogóle atmosfera bardzo niesympatyczna, a lekarza nie obchodzi pacjentka. NIE POLECAM !!!! Jeżeli jesteś z Mikołowa to radzę iść prywatnie np. do doktora Kiełbasińskiego - naprawdę warto zapłacić niż przeżywać katusze u Pana (bo niestety nie zasługuje na tytuł doktora) Jaworskiego