lekarz Wiesław Bieńkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

100 % godny polecenia. Efekt super. Profesjonalista w kazdym calu. Godny polecenia i zaufania. Profesjonalna opieka w klinice. Jak i trafny dobor wkladek.

witam:) jestem dopiero co po dość dużym zabiegu bo miałam liposupcje brzucha ,bioder i talii oraz lipomodeling piersi . jestem bardzo zadowolona z zabiegu opieka lekarska i pielęgniarska super:) w maju będę jesze robić plastykę brzucha również u dr. Bieńkowskiego! gorąco polecam

W sierpniu mialam calkowita korekte nosa . Wyszlo wsaniale ,pan dr jest prawdziwym fachowcem i bardzo go polecam.

W czerwcu miałam całkowitą korektę nosa. Z efektów jestem bardzo zadowolona.Zależało mi bardzo na czasie,ponieważ mieszkam za granicą.Wszystko przebiegło zgodnie z przewidywaniami.Obsługa szpitalna była bardzo miła i fachowa.Pan Doktor wykonał swoją pracę tak jak należy! Jak szłam na wizytę kontrolną,sama pytałam o rzeczy które mnie interesowały.Przygotowaną miałam listę pytań,a Pan Doktor odpowiadał na nie skrupulatnie. Pamiętajmy,że po zabiegach zawsze opiekują się nami pielęgniarki,a nie sam lekarz!I nie oczekujmy,aby Pan Doktor siedział przy naszym łóżku po operacji. Najważniejsze żeby praca został wykonana fachowo. Zdjęcia robione były przed i po,a na dowód ...

W czerwcu miałam całkowitą korektę nosa.
Zdjęcia robione były przed i po,a na dowód mogę je wysłać na maila :)

Myślę, że ten chirurg jest jednym z najlepszych w województwie, gorąco polecam :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz