dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Laryngolog

3,4
3,1
3,2

Właśnie wróciłam z oddziału laryngologii w szpitalu w Tarnowie gdzie trafiłam z SORu. Miałam konsultacje u "pana doktora" który wypisał mnie do domu, bo nie potrafił zdiagnozować co mi jest. Nie wykrył powiększonych węzłów chłonnych ( które wyszły na USG), ani przyczyny ich powiększenia. Po 2 minutach badania powiedział że jestem zdrowa!
Ledwo stałam na nogach a on bezczelnie się śmiał, że krzywo chodzę, bo było mi słabo i miałam zawroty głowy! Bezczelny. Powiedział żebym poszła do lekarza rodzinnego. Nikomu nie polecam.

Jestem po konsultacjach w Krakowie. Moja przegroda nadal krzywa, plus duży zrost. Kwalifikacja do reoperacji. Nie piszę tej opinii w ramach zemsty, po prostu nie chcę żeby ktoś tracił czas i zdrowie poddając się zabiegowi. Podczas pobytu w szpitalu brak jakichkolwiek informacji o tym co będzie robione. Człowiek traktowany jak materiał do obróbki. Honor oddziału laryngologii w Tarnowie ratują panie pielęgniarki tzw. niższy rangą personel, który jako jedyny stanął na wysokości zadania i rzetelnie wykonywał swoją pracę. A podobno przykład ma płynąć z góry..

Zdecydowanie nie polecam, zabieg wykonywany przez "pana doktora" niby prosty a on sobie nie umiał poradzić po prostu katastrofa

Ten lekarz to prawdziwa porażka zero podeiścia do pacjenta, w dodatku niekompetentny zwykle kończy się poprawkami w Krakowie

Jak najbardziej godny polecenia. Jestem w ciazy, do pana doktora zglosilam sie z okropnym bolem ucha. Wyjasnil chorobe i proces leczenia. Szczegolowo odpowiadal na kazde moje pytanie i dobral odpowiednie dla mnie leki, ktore mi pomogly i nie zagrazaly mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolana !

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
Tuchów