lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Profesjonalny lekarz godny polecenia. Usuwanie ósemek tylko u niego. Sprawna i miła obsługa. Gorąco polecam!

Lekarz godny polecenia! Bardzo sympatyczny,spokojny,rzeczowy no i przystojny :) Odpowiedzial na kazde moje pytanie a z wyrwaniem dwoch zebow uwinal sie bardzo szybko bylam w szoku ,ze juz jest po .Jak wyrywac zeby to tylko u niego.!!!!

Lekarz godny polecenia! Bardzo sympatyczny,spokojny,rzeczowy no i przystojny :)
bylam w szoku ,ze juz jest po .Jak wyrywac zeby to tylko u niego.!!!!

Pan doktor jest rewelacyjnym chirurgiem. Do teraz jestem pod wrażeniem, w jakim tempie usunął moją zatrzymaną ósemkę. Po zabiegu nie pojawiła się żadna opuchlizna, ponadto nie potrzebowałam ani środków przeciwbólowych ani antybiotyków. Zdecydowanie polecam.

Profesjonalista w każdym calu. Pan doktor pięknie usuwa zęby, a przy tym wszystko tłumaczy. Bardzo kulturalny, miły, budzący zaufanie. Polecam każdemu!!! Jest genialny.

Rewelacja, byłam już drugi raz na usuwaniu ósemki, poprzednio również genialnie Pan doktor to zrobił. Tym razem też tak było. Szybko, profesjonalnie, bezboleśnie, a przy tym w świetnej atmosferze i w bardzo dobrej cenie. Najlepszy chirurg, polecam każdemu i specjalnie przyjeżdżam z Warszawy!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Gliwice"?

dr
Sylwia Wójcik