Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

lekarz Mirosława Cetera

Ratownictwo Medyczne i Pomoc Doraźna Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu
ulica Chrobrego 39
58-300 Wałbrzych

Leczy efektywnie bez antybiotyków, jest bardzo życzliwa i ludzka. Nie bagatelizuje żadnych objawów, wysyła na rozszerzone badania kontrolne.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

lekarz Hanna Sokołowska

Pediatra, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Chodzę z dziecmi do Pani doktor od kilku lat. Tylko jej ufam, poświęca bardzo dużo czasu małym pacjentom i słucha wszystkich moich obaw, pamięta nas i nasze choroby, nie działa "automatycznie" jak inni lekarze, tylko bardzo indywidualnie. Zawsze po wizycie czuję sie wysluchana.Wedlug mnie jest najlepsza!:-)
Opinia dodana przez: Iwona M.

lekarz Ewa Nowakowicz

Przychodnia Medycyny Rodzinnej

U p. Nowakowicz leczymy się rodzinnie od wielu lat. Zawsze kompleksowa opieka, szukanie przyczyny, dobieranie leczenia, wysyłanie na szczegółowe badania. Teraz p. lek prowadzi także moją córkę. Niestety zmieniłam miejsce zamieszkania, w "starym" bywam rzadko, więc rzadko korzystam z możliwości udania się na wizytę do dr - choroba daty nie wybiera. Polecam
Opinia dodana przez: fawkulce

lekarz Katarzyna Grygiel

ulica Dr Pojaska 12
23-400 Biłgoraj

Bardzo kompetentny i fachowy pediatra. Mam do niej pełne zaufanie:)

lekarz Anna Czyżowicz-Antonik

Czackiego 15
38-200 Jasło

Pani doktor może i jest kompetentna, ale traktuje pacjentów/ rodziców pacjentów bardzo protekcjonalnie. Dodatkowo na jakąkolwiek uwagę na temat funkcjonowania gabinetu i braku terminowości odpowiedź jest taka, że "jak się nie podoba to zawsze można iść prywatnie". Pani doktor chyba zapomina, że jej wynagrodzenie - przynajmniej w placówkach publicznych - opłacane jest ze składek pacjentów (a raczej rodziców pacjentów).

lekarz Janina Tomalik

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków

pani doktor to dobry i kompetentny lekarz!!!

Anna Mikulska-Kozarzewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Medycyny Rodzinnej"
96-320 Mszczonów

Najlepsza Pani doktor na Świecie. Wyprowadziła mnie z zapalenia płuc. Prowadzi również moją córkę. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Beata Kot-Bugała

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Oschła w obyciu Pani, aczkolwiek dobry specjalista. Jest osobą, która sugeruje wychodzenie z domu, chyba że choroba już jest poważna (np. zapalenie oskrzeli). Jest zwolenniczką nie chuchania na dzieci.

dr Elżbieta Lipeńska

N ZOZ "SALUBRIS: sp. z o. o
ulica Zielona 15
33-170 Tuchów

Oceny, które widziałam, mam na myśli ocena 1, przypuszczam że pisała to jedna i ta sama osoba, w której dominuje jakaś zawiść. U Pani doktor zawsze jest dużo pacjentów, o czymś to świadczy... Co najważniejsze ma ogromną wiedzę co można zauważyć w praktyce. Naprawdę polecam Panią doktor w 100%. Do każdego pacjenta podchodzi z indywidualnością i"trafia" w diagnozę i lekarstwa.I naprawdę nie mogę zrozumieć w/w opinii.
Zdecydowanie polecam. Pani Doktor uprzejma, kompetentna i empatyczna. Wizyty w miłej atmosferze. Wiedza i doświadczenie.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Artur Machowiak

Poznań

Opinia dotyczy lekarza. Już nie raz zgłaszane było i nawet miała racje bytu petycja o kolejnego lekarza z uwagi na zbyt małą przepustowość gabinetu lekarskiego. Widocznie doktorek ma za duże plecy, a z pewnością na rękę mu, że nikt inny w paradę mu nie wchodzi. Natomiast chodzi mi o jego diagnozy chorób są nie prawidłowe każda moja, mojej żony i naszego dziecka kończy się wizytą u specjalisty(prywatnie) do którego doktor ...

lekarz Małgorzata Puchała-Zarosa

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Jest super lekarzem i człowiekiem. Kompetentna i zawsze życzliwa. Konkretna, pełna empatii i zrozumienia,pogodna i uśmiechnięta.

lekarz Anita Bejga

Romera 12
66-004 Drzonków

Bardzo fajna Pani doktor, jeżdżę do Pani doktor z synkiem zawsze znajdzie dla nas czas, jest przemiła i kompetentna doradzi wytłumaczy jak dawkować leki. Szkoda że więcej nie ma takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Danuta Karpowicz

Wojewódzki Szpital Zespolony
ul. Królewiecka 146
Elbląg

Byłam kilkakrotnie u tej pani z chorym dzieckiem. Zawsze była oschła i na dystans. Ostatnio nie chciała przyjąć małego dziecka z gorączką. Zapytała: U kogo się dziecko leczy? Gdy podałam nazwisko lekarza, odpowiedziała: To na pewno nie przyjmę.Byłam w szoku, gdyż nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem chorego dziecka. Odesłała chore i osłabione dziecko na pogotowie. Trzeba dodać, że tego dnia miała niewielu pacjentów a na pogotowiu przyjmują dopiero ...

lekarz Zofia Kąkol

"Stegmed" S.C. Zakład Lekarzy Rodzinnych Zofia Kąkol I Piotr Kąkol
Wojska Polskiego 12
82-103 Stegna

Bardzo dobry lekarz, jeśli ie jest pewna wystawia skierownie na badania. Bardzo polecam pomogła mi i mojej rodzinie już nie jeden raz na pewno nie przepisuje antybiotyków zapobiegawczo tylko gdy ma ku temu podstawy. Interesuje się losem pacjenta.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Beata Ligarska

Przychodnia " Zdrowie"
ul. Władysława Orkana 5C
34-500 Zakopane

Bardzo dobry lekarz rodzinny! Zawsze uśmiechnięty i uprzejmy. Badanie pacjenta dokonuje niezwykle starannie! Diagnozuje trafnie i szybko, rzecz można niezwykle profesjonalnie ! To dzięki dr Ligarskiej szybko zdiagnozowano moje nadciśnienie i przebyte zawały. Polecam

lekarz Alina Toruńska

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Bardzo sympatyczna lekarka. Konkretna, zainteresowana pacjentem oraz wszystkimi dolegliwościami. Szukająca przyczyn, a nie tylko lecząca objawy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

dr Danuta Ziemkowska

Poznań

Super lekarka duża wiedza fachowość doskonale podejście do dzieci rzetelna dokładna trafne diagnozy Pomocna w przy konieczności skierowania do specjalistów. Jesteśmy pacjentami od wielu lat
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wiesław Banaś

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Jest empatyczny i nie zarozumiały, nie leczy ciągle tak samo, widać oznaki refleksji nad sposobem leczenia za każdym razem.