Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk-stomatologiczny

lek. dent. Piotr Fabjański

Wólczańska 53
90-608 Łódź

To wspaniały lekarz.Korzystam z Jego usług od bardzo wielu lat,pomimo,iż mieszkam od Łodzi ponad 50 km. Kompetencje tego lekarza, Jego kultura,tworzenie miłej atmosfery budzą wielkie zaufanie .Moje problemy stomatologiczne były niezwykle trudne i właśnie w tym gabinecie były z wielką starannością rozwiązywane.Nadal nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Krystyna Pastuszenko-Zatońska

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Bardzo miłe podejście do pacjenta fachowa obsługa lekarz na którym można polegać z wieloletnim stażem pracy
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Sławomir Pąsiek

Łagiewnicka 45A
91-839 Łódź

Lekarz super, bardzo dobry i super specjalista, konkretny, który posiada dużą wiedze naprawdę godny polecenia!Good luck!
Opinia dodana przez: Viktor

lek. dent. Adam Jąkalski

ul. Pionierów 17/1
81-645 Gdynia

Wspaniały specjalista mający życzliwe podejście do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Pełen zawodowy profesjonalizm. Wizyta to przyjemność. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dana

lek. dent. Adam Toporowski

Przyjaźni 34E/2u
53-030 Wrocław

Simply THE BEST!!! Sympatyczny, przystojny, komunikatywny, świetny fachowiec, konkretny... Cóż więcej potrzeba by mieć piękne zęby? Oprócz szczoteczki... POLECAM!!!

lek. dent. Izabela Maciejewska

ul. Alfreda Nobla 45
80-172 Gdańsk

doktor leczy moja mame ,dobrze dobrana proteza zebowa, konkretne podejscie i bardzo profesjonalne, polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Mariola Karłowska

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Katarzyna Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z tego, że pani doktor uratowała moje zęby i obsługa super.
Opinia dodana przez: Urszula
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Jacek Kozik

lek. dent. Jacek Kozik

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Jestem pacjetka Dr. Jacka Kozika od lat i uwazam go za bardzo dobrego specjaliste pod kazdym wzgledem leczenia zebow i porad w tym wzgledzie oraz jego ciepla przyjemna postawe w kontakcie z pacjentem . Jolanta Chornowicz
Opinia dodana przez: Jolanta Chornowicz

lek. dent. Ewa Łazarkiewicz-Czaczka

Dembowskiego Edwarda 47/3
51-670 Wrocław

Profesjonalna i szybka pomoc z problemem w miłej atmosferze, lekarka podeszła do mnie indywidualnie i cały program leczenia został zaplanowany od razu. Koszty odpowiednie do świadczonych usług
Opinia dodana przez: Piotr

Chirurg stomatolog, Stomatolog

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Walawender

B dental
Chemiczna 3
44-100 Gliwice

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Małgorzata Pihut

ulica Trzecia Góra 3
32-087 Bibice

Jeśli chodzi o moją opinię w związku z leczeniem u Pani Doktor M.Pihut jest ona jak najbardziej pozytywna . Leczenie rozpoczęłam w 2018 roku w związku z wieloma problemami zdrowotnymi po wypadku samochodowym z 2017 roku, wypadek był w Polsce (na stałe mieszkam za granicą). Konsultowałam się głównie w związku z obrażeniami głowy -wielokrotnymi złamaniami kości czaszki i twarzoczaszki, uszkodzonymi stawami skroniowo-żuchwowymi, szumem usznym. Pani Doktor jako jedna z nielicznych ...
Opinia dodana przez: Kornelia

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17
30-633 Kraków

Bardzo mila ,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna pani stomatolog swietne podejscie do pacjenta ,wzbudza niesamowity spokoj i zaufanie ,potrafi sluchac i widac ze ma ogromna wiedze doswiadczenie i jest dobra w tym co robi.Trafilam na wspanialego specjsliste ,Pani Natalia -higienistka rowniez odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu,bardzo ogarnieta higienistka .Podoba mi sie rowniez wspolpraca miedzy Paniami w gabinecie i wspolny szacunek.Podejscie do dzieci rowniez bez zarzutu.Bardzo sie ciesze ,ze trafilam na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Marta Piechocka

Hetmańska 5/6
51-200 Wrocław

Aż się dziwię, że nikt nie napisał dotychczas opinii o Pani Doktor. To wspaniały lekarz. Ogromne doświadczenie, kompetencja, uprzejmość, dowcip, ceny umiarkowane. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika