Lekarze internista pulmonolog

lek. med. Renata Pejas-Dulewicz

Internista, Pulmonolog

Ind. Praktyka Lekarska oraz Por. Gruźlicy i Ch. Płuc, O. Chorób Wewnętrznych ZOZ Końskie
ul. 16-go Stycznia 1E oraz Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Dr Renata Pejas-Dulewicz to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedzą. W sposób bardzo przystępny wyjaśnia przyczyny choroby oraz sposoby jej leczenia. To lekarz pełen empatii. Do pacjenta ma stosunek bardzo serdeczny.

lekarz Andrzej Kasperek

Pulmonolog, Internista

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Po wielu latach wreszcie trafiłam na lekarza, któremu zależy na dobru pacjenta. Lekarz z powołania, bardzo empatyczny, cierpliwie i z uwagą wysłuchuje pacjenta. Dobrze dobiera leki do dolegliwości. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Małgorzata Czarny-Działak

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

U Pani doktor leczę się od lat, jest niezwykle kompetętną lekarką. Wszystkim szczerze polecam, rewelacyjne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Katarzyna Micherdzińska-Pasek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27
30-315 Kraków

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą,prawdziwym lekarzem z powołania,zawsze stawia mi trafne diagnozy,jest bardzo sympatyczna,miła i przede wszystkim empatyczna,wkłada wiele zaangażowania i serca w wykonywaną pracę.Mam szczęście,że jest moim lekarzem
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wacława Trybułowska

NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan
Familijna 65
15-157 Białystok

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Lekarz godny polecenia. Konkretny, dbający o pacjenta. Bardzo mi pomogła. Dawno nie spotkałam tak fajnego lekarza, który jest tak otwarty na potrzeby pacjentów.

lekarz Marcin Kołodziej

Praktyka Lekarska
34-400

Bardzo kontaktowy człowiek i świetny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi , umie rozładować napięcie. Drugi lekarz z powołania w tej samej przychodni a to chyba rzadkość :) polecam z całego serca.

dr n. med. Jarosłąw Uciński

Kobyłeckiego
Piotrków Trybunalski

Wysokiej klasy specjalista o imponującej wiedzy i wszechstronnym doświadczeniu klinicznym z zakresu pulmonologii. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem zawsze jest pacjent. Wystarczyła jedna wizyta, żeby Pan doktor dobrze rozpoznał u żony dolegliwości ze strony układu oddechowego i zaproponował odpowiednie leczenie. Jeśli ktoś szuka znakomitego fachowca - serdecznie polecam !!! Sebastian
Opinia dodana przez: SEBASTIAN BEDNAROWSKI

lekarz Ewa Socha

latawiec
Śląska Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

lekarz Magdalena Orwaldi

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor bywa czasami "ostra" ale nigdy chamska czy nieuprzejma. Jeśli pacjent słucha co mówi pani dr, zadaje rzeczowe pytania i nie wymądrza się bo sam zdiagnozował się na dr google to można pytać o wszystko. Pani dr doradzała mi lepiej niż rodzinny dla którego byłam tylko numerkiem. Do niej zawsze jest kolejka i przyjmuje pacjentów po godzinach, bo wizyta nie trwa 5 minut jak wyznacza NFZ ...
Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Małgorzata Hebel

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo dobry , kompetentny lekarz, Leczę się u Pani Hebel od wielu lat na rzadką chorobę ( sarkoidoza)
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Paweł Pęcikiewicz

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Harcerska 11
34-326 Zarzecze

Super człowiek, kompetentny lekarz fachowiec z empatią do pacjenta itd. Człowiek Lekarz Facowiec 👍👍👍
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Grażyna Iwan-Dyś

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Teraz zobaczyłam, że Pani doktor Grażynie Iwan-Dyś dałam 4,8 punktów, a powinna dostać 5 punktów. Coś przeoczyłam. Mojej najukochańszej córki już nie ma, ale panią doktor zapamiętam jako konkretnego, kompetentnego lekarza, który pierwszy rozeznał, co mojej córce dolega. Ola też wtedy była pełna uznania dla doktor, mimo ciężkiej choroby.
Opinia dodana przez: Teresa L

lekarz Paweł Zienkiewicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

lek. med. Małgorzata Miktus

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA
00-828 Warszawa

Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Jak pierwszy raz trafiłam do Pani doktor to właściwie poszłam tylko po recepty, a Pani doktor dokładnie mnie przebadała, zrobiła wywiad i zleciła różne badania. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Naprawdę jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Marta Gronkiewicz

Internista, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica Jeziorna 1
83-300 Kartuzy

Pani doktor Gronkiewicz to definitywnie lekarz z powołania. Nie raz postawiła mnie na nogi. Najważniejsze jest holistyczne podejście do pacjenta. Biegałam od 2 miesięcy między laryngologiem, a neurologiem. Trafiłam do Pani doktor jak już zrobiło się nadkażenie na oskrzela. Pani doktor jak zwykle przeprowadziła szczegółowy wywiad i postawiła właściwe rozpoznanie oraz zaleciła stosowne leczenie. Po 3 dniach jest znaczna poprawa. Dodzwonić się jest trudno, bo Pani pielęgniarka robi spirometrię zlecaną ...
Opinia dodana przez: Marzena

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

Pulmonolog, Alergolog

ul. Bagno 7 m. 69
00-112 Warszawa

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :) Barbara .
{'id': 715, 'name': u'Piekary \u015al\u0105skie'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Internista, Alergolog

NZOZ Allmed
Piłsudskiego 2
Piekary Śląskie

Najlepsza Pani Doktor! Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, miłym zachowaniem i skutecznością leczenia, którymi odznacza się Pani Aleksandra. Wzór dla pozostałych lekarzy!

lekarz Wiesława Werenc

Demokracji 25
74-400 Dębno

Trafiłam do tej pani po 20 latach leczenia się u innych lekarzy.Zdiagnozowanie i wybór leczenia,dobór leków trafiony,bowiem pozwolił mi na duzo lepsze funkcjonowanie i samopoczucie.Mnie pomogla i cały czas pomaga. Polecam zatem ,jeśli się wahasz,skorzystaj z jej porad :)

lekarz Helena Magiera-Molendowska

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - Zespół Nr 1
ulica Raciborska 27, 28
40-074 Katowice

Wspaniała Pani doktor. Kompleksowe podejście do pacjenta, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Dziękuję za porady, leczenie i poświęcony czas
Opinia dodana przez: Nikola