Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny

lekarz Piotr Tomaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Lekarz z wiedzą, godny polecenia Pomaga leczyć a nie tylko wysyła na wyniki i po tym cisza u niego jest leczenie, prawdziwy lekarz rzadko tacy teraz się trafiają
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Zbigniew Chmiel

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Super lekarz, wszystko powie na temat choroby. Jest bardzo uprzejmy oraz uśmiechnięty ma ogromną wiedzę. Bardzo polecam

lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Konstytucji 43 (Bo Vita)
41-905 Bytom

Jestem bardzo zadowolona zawsze mozna podejsc z problem i zawsze pani doktor znajdzie rozwiazanie jest bardzo cierpliwa z przyjemnoscia sie przychodzi
Opinia dodana przez: Iza

lekarz PrzemysŁaw Dybciak

MEDICA
21-450 Stoczek Łukowski

Poznałam Pana Doktora,gdy towarzyszyłam mamie w Jej wizytach lekarskich w przychodni w Aleksandrowie.Byłam zachwycona podejściem do starszej osoby,prawdziwą troską o zdrowie pacjentki.Zdecydowałam się na zapisanie się do tej przychodni pod opiekę Pana Doktora.Była to najlepsza decyzja-każda wizyta to potwierdzała.Bardzo kompetentny,miły i cierpliwy lekarz zawsze potrafił trafnie wyleczyć dolegliwość.Kiedy niespodziewanie schudłam Doktor uparł się szukać powodu tej sytuacji i dotąd zlecał różne badania,aż w końcu znalazł zupełnie niespodziewaną przyczynę utraty wagi.Od ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Magdalena Węgrzyn

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24
31-155 Kraków

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

Jarosław Rymaszewski

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

Polecam serdecznie Pana doktora. Człowiek do rany przyłóż. Chodzę do doktora od 8 lat, moje dzieci również od pierwszych swoich dni, przeżyliśmy razem już wiele chorób, zawszę trafiona diagnoza. Miły i sympatyczny Pan, który z sercem podchodzi do każdego. Polecam każdemu takiego lekarza rodzinnego. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Sławomir Łojek

Internista, Lekarz rodzinny

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc

Jako jedyny poświęcił czas kobiecie, która z dnia na dzień przestała mieć czucie w nogach, gdy inni lekarza odsyłali do psychiatry że udaje, inni chcieli leczyć na alergie. On jedyny zrobił podstawowe badania i znalazł przyczynę, że kobieta traci czucie w nogach. Cudowny człowiek.

lekarz Adam Kuźnik

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Iwona Mechowska

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Najlepszy lekarz pod słońcem. Leczę się ją i moja mama. Pani doktor zawsze wysłucha i doradzi. Jest kompetentna i pełna empatii. Cieszę się, że moja rodzina może korzystać z usług tak wspaniałej lekarki.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Hanna Chojnacka-Gładysz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
Rynek 4
27-600 Sandomierz

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Piotr Bałdyga

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Gajda Med
plac Skargi 23 / 29
06-100 Pułtusk

Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Gabriela Brzóska-Butscher

CM Batorego
Nowy Sącz Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Wspaniała Pani Lekarz, bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi, z ogromną wiedzą i empatią, wykonująca zawód lekarza nie z musu tylko z pasji. Życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jan Lesikowski

Klonowa 9 (Vita)
88-160 Janikowo

Od małego chodziłem do tego lekarza. Teraz jestem dorosłym mężczyzną i stwierdzam że to naprawdę dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Elżbieta Nowicka

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Wybitny lekarz - poza skalą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Beata Sawicka

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Jeśli ktoś szuka rzetelnego lekarza w celu wykonania USG jamy brzusznej to z całą pewnością polecam. Do Pani Doktor trafiłem z boleściami brzucha które nie ustępowały, trwały od tygodnia i nie skutecznie były leczone przez innego lekarza. Pani dr Beata Sawicka po bardzo wnikliwym przebadaniu przekazała mi niezbędne informacje na temat mojego problemu i przepisała odpowiednie leki, po których bóle ustąpiły. Dostałem również skierowanie na dodatkowe badania do odpowiednich specjalistów ...
Opinia dodana przez: Waldek

Katarzyna Łozowska-Skalska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Mialem kontakt z Pania Doktor i moge z cala pewnoscia powiedziec :wiedza medyczna i profesjonalizm na najwyzszym poziomie.Wykonanie badania usg praktycznie od ręki co pomoglo w szybkim wykryciu schorzenia.Naleze do Doktorki juz jakis czas i napewno nie zrezygnuje z uslug medycznych w tej przychodni. Polecam innym Pania Doktor zwlaszcza tym ktorzy szukaja dobrego lekarza. Michas
Opinia dodana przez: michas

lekarz Barbara Błażejczyk

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Pani dr.Basia jest super,miła polecam ją, ma podejście do dzieci i dokładnie zawsze bada nie patrząc na zegarek bo kolejny czeka pacjent zawsze poświęca czas swemu pacjentowi.Ja osobiście znam ją z własnego doświadczenia gdy byłam jej pacjentką zaczynała swe doświadczenia lekarskie w Legionowie a teraz mój synek jest jej pacjentem.Ale tan czas leci.

lekarz Joanna Stefańska

SANUS
Prusiek 44
38-500 Sanok

Dba o pacjentów.Skuteczna w działaniu. Stosuje nowoczesne leki. Dobrze tłumaczy, jak dbać o zdrowie i o odporność w okresie jesienno- zimowym.

lekarz Grzegorz Pawlik

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.

lekarz Barbara Szczurzewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.