Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

Marek Komar

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Bartosz Świątnicki

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Opinia dodana przez: A.K

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

Marta Figarska

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo dobra miła pani doktor .Ma pewne podejście do tego co robi. Wyrywałam u pani doktor dużo zębów i jestem naprawdę bardzo zadowolona co bardzo boję się dentysty. Teraz chodzi moja córka i jest też zadowolona
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Marcin Mielcarek

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. stom. Jakub Jasiński

Chyców Potok 8
34-500 Zakopane

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach. Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.
Opinia dodana przez: Barbara z Tarnowa

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

lekarz Tomasz Wojciechowski

41-400 Mysłowice

Najwyższej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie. Wyjątkowy fachowiec i człowiek. Bardzo polecam. Paweł Lorek
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Sławomir Maciaszczyk

Rynek 35/1
64-500 Szamotuły

Jako pacjent mogę tylko gorąco i szczerze polecić.Ale przy olbrzymim zainteresowaniu pacjentów może być problem.Atmosfera w gabinecie nie pozwala czuć stresu a przygotowanie do zabiegu przez Pana Doktora to spektakl - poczucie humoru i przede wszystkim fachowe doradztwo.POLECAM
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Szymon Krysta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Łukasz Zadrożny

Top-Dent
Warszawa

Od kilku lat jestem pod opieką pana doktora. Zawsze odpowiednio zaopiekowana i leczona. Bez bólu i stresu. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Katarzyna Czechowska

Centrum Stomatologiczne Demed
18-400 Łomża

Bardzo polecam tego stomatologa. Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby i to bezboleśnie, a tego się nie spodziewałam. Cena nie najdroższa, a profesjonalizm i delikatność przy każdej wizycie. Mam zdrowe zęby dzięki pani doktor. Polecam tego stomatologa.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Jan Bernacki

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle ...

lek. dent. Maria Bereznowska

Ul.Jagielońska
Zakopane

Z całego serca polecam. Pani Doktor świetny specjalista i cudowny człowiek. Potrzebowałam pomocy i Pani Doktor przyjęła mnie tego samego dnia. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Iwona Marczak-Prośniak

Katowice

Super lekarka, nie zamieniłabym na żadną inną , spokój , profesjonalizm, podejście do pacjenta .Polecamy!!!!
Opinia dodana przez: Mariola i Darek

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

lek. dent. Grzegorz Wentrych

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Miły Pan doktor. Można od niego uzyskać dokładne informacje o stanie zębów i o leczeniu. Leczenie nie przeciąga się przesadnie - podczas kilku wizyt wyleczyłem pięć zębów. Zostałem potraktowany naprawdę uprzejmie i profesjonalnie. W razie konieczności na pewno zapiszę się jeszcze do Pana doktora.
Opinia dodana przez: Piotrek