Lekarze

lekarz Anna Orasińska

Lekarz rodzinny

Medicus
58-260 Bielawa

Pani doktor jest pediatrą, który opiekuje się moją 15 miesięczna córeczka. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usług Pani doktor. Jak do tej pory Pani doktor zawsze pomogła nam z różnymi problemami z jakimi udaliśmy się do niej. Oprócz fachowej porady lekarskiej (doboru leków, zlecenia fachowych badań, skierowaniu do szpitala) pani doktor służy nam również poradami związanymi z rozwojem dziecka itp. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: RadekS

Joanna Marek

Położna

Zawidowska 4
Lubań

Bardzo miła i uprzejma Pani.Na miesiąc przed porodem pokazała cały oddział opowiedziała wszystko jak będzie mniej więcej wyglądało, co może się dziać. Trafiła na dość ciężki moment mojego porodu, gdyż dzidzia nie chciała zejść w kanał rodny pomimo maksymalnego rozwarcia. Bardzo mi pomogła i malutka w końcu zeszła niżej, co niestety inne położne próbowały od 3 godzin i nic się nie poprawiało. Przyjęła moje dzieciątko na świat i jestem jej ...

lekarz Tomasz Walendziak

PZOZ STARACHOWICE
ulica Radomska 70
27-200 Starachowice

Bardzo kompetentny. Tłumaczy przebieg leczenia. Lekarz z powołania.

lekarz Danuta Barborka-Kopeć

Pro-Vita
Ks.K.A.Hlonda 6
41-400 Mysłowice

Lecze sie u Pani Doktor juz 25 lat.Jest uprzejma, mila,kompetentna,ma czas dla pacjenta,ma serce do wykonywania zawodu lekarza.Wszystkim zycze ,aby na swojej chorej drodze spotkali takiego lekarza.Anna
Opinia dodana przez: melca

Maria Tomczak

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Przeprowadza bardzo dokładne wywiady chorobowe. Poświęca pacjentom dużo czasu. Zleca bez zahamowań wykonywanie badań specjalistycznych. Na miejscu w przychodni posiada: laboratorium /badanie krwi, moczu/, gabinet EKG, gabinet USG, gabinet okulistyczny. W większości przypadków ordynuje tanie leki polskich firm farmaceutycznych a mimo to posiada bardzo dobre wyniki w leczeniu pacjentów.
Opinia dodana przez: maryjanek

dr Janusz Szwed

Anestezjolog

klinika anastazjologi
ul.francuska
40-654 Katowice

polecam tego lekarz wspanialy specjalista dusz czlowiek wrecz gatunek na wiginieciu mozna by bylo pisac duzo pochwal moje zauroczenie zakoncze tym i zycze kazdemu choremu takiego lekarza i zycze mu duzo zdrowia i aby byl zawsze tak wspanialym czlowiekiem jak jest teraz tego zyczy mu pacjentka od zespolu cisni nadgarsta

lekarz Wanda Resztak-Tomczyk

stomatologia ogólna
Jana Sawy 5/15
Lublin

trafiłem w końcu na panią stomatolog,do której na kolejne wizyty chodzę bez drżenia serca i bez jakichkolwiek stresów.Zaczęło się od protez a raczej ich przystosowania do dziąseł i podniebienia tak aby dyskomfort z racji obcego ciała w jamie ustnej był minimalny.Wszystkie moje obawy okazały się płonne i czasami nawet zapominam o tych protezach.Zaznaczam,że całość usługi wykonana była na koszt NFZ ale jej jakość jest nawet lepsza od podobnych wykonywanych prywatnie.Stwierdzili ...

Kinga Buzała-Rajzer

prof. Fischera 12a
32-700 Bochnia

Polecam, nie tylko dorosłym ale i dzieciom bardzo miła i kompetentna Pani doktor, leczę sie juz kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona.

Agata Filoda

Neurologopeda, Logopeda

Jaśminowa 4
71-502 Szczecin

Chyba najlepsza pani Neurologopeda / Logopeda w naszym mieście. Jest rzeczowa i profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Byłam u wielu specjalistów w tej dziedzinie, lecz takiego podejścia i zaangażowania do tej pory nie spotkałam. Szczerze polecam. Pozdrawiam Pania Agatę.

lekarz Marek Rosiński

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Obrazowie z siedzibą w Świątnikach
Świątniki 79
27-641 Sandomierz

Zdecydowanie polecam, bardzo kompetentny.
Zycze wszystkim szpitalom,przychodniom,takiego lekarza.Takiego,- czyli kompetentnego,zyczliwego,ludzkiego i z wielkim oddaniem i zainteresowaniem sie pacientem,czlowiekiem.Mlody czlowiek a tyle serca i dobroci.Oby takich ludzi, lekarzy wiecej.

lek. dent. Ewa Krawiec

przychodnia rejonowa
gen.kutrzeby
Kraków

Panią Doktor poznałam ćwierć wieku temu. Leczy mnie,moje córki i wnuczki.Jest jedynym lekarzem, któremu jestem wierna tak długo. Nie bez powodu, oczywiście. Pani doktor to wspaniały fachowiec,przesympatyczna, życzliwa osoba.Przez te wszystkie lata nigdy nie odmówiła pomocy, mimo, iż nieraz "wciskałam" się bez terminu. Z pewnością zasługuje ma miano lekarza przez duże L! Gdyby więcej takich lekarzy, można by nawet polubić publiczną służbę zdrowia. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i życzę wielu, ...

dr Małgorzata Mikulska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Mikulska
Rynek 14
05-120 Legionowo

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, kompetentna, odpowiedzialna. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy, nie zostawia w potrzebie. Leczy zęby nawet w beznadziejnym stanie, nie idzie na łatwizne - wyrwać - walczy do końca. Ma dobre podejście do dzieci i do trudnych pacjentów. Finansowo też nie najgożej. Przynajmniej wiem za co płace.
Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.

Grażyna Wójtowicz

Logopeda

Luxmed
Nałęczów

wreszcie trafiłam na dobergo logopedę, dziecko bardzo szybko zaakceptowało panią w jasny sposób wyjaśniła jak będzie prowadzona praca czego oczekuje ode mnie , dała nam czytelne wskazówki do pracy w domu i wyjaśniła jak ta praca w ogóle ma wyglądać- moje dziecko w domu nie chciało usiąść przed lustrem i ćwiczyć.Teraz wiem co robić i są efekty.
NIC DODAC NIC UJĄC POLECAM!!!! BARDZO POWAŻNIE PODCHODZI DO WYKONYWANEGO ZAWODU NIE ZOSTAWIA PACJETA SAMEGO SOBIE WSZYSTKO TŁUMACZY TAK JAK NALEŻY INNI POWINI BRAC PRZYKŁAD Z PANI DOKTOR

lek. dent. Barbara Horak

Bolesława Krzywoustego 6b lok. 4
73-110 Stargard Szczeciński

Fachowość, kompetencja, delikatność, uprzejmość!

lek. dent. Agnieszka Kulig

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny A. Kulig, M. Szumera
ul. Bajeczna 2b/2
Kraków

Pani doktor uratowała mi zęba, który przez innego lekarza został zakwalifikowany do usunięcia. Poza świetnym podejściem i wiedzą zawodową, to osoba o wysokiej kulturze osobistej. To lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Ryszard Małysa

Protetyk, Stomatolog

Sępia 8
53-142 Wrocław

Dziwię się, że nikt nie napisał opinii. Chyba pacjenci Pana Doktora nie chcą robić większego tłoku w gabinecie. Osobiście jestem bardzo, bardzo zadowolona z rezultatów leczenia. Wszystkie osoby z którymi spotykam się w poczekalni są tego samego zdania. Z wielką przyjemnością przyjmuję podziękowania od znajomych, którzy skorzystali z usług Pana Doktora z mojego plecenia. To nie jest laurka tylko opis rzeczywisty. Wcześniej byłam pacjentką w innym gabinecie - czego skutki ...

Małgorzata Rybak-Pierzyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.