Lekarze

- 120261

lekarz Anna Bajer

Wieniawskiego 7
49-100 Niemodlin

Najlepszy lekarz stomatolog w okolicy zajmujący się na wysokim poziomie zarówno protetyką jak i stomatologią zachowawczą. Poświęca dużo czasu i uwagi na pacjenta. Godny polecenia

lekarz Ewa Balcerzyk-Swinarska

Kolejowa 18 a
63-460 Nowe Skalmierzyce

Polecam! Profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta.

lek. dent. Alfreda Burkowska-Jędrzejczak

pl. Wolności 23
88-300 Mogilno

Gabinet został przeniesiony z ulicy Plac Wolności na ulicę Padniewską 7a Tel rejestracja 52-315-51-50 .

lek. dent. Katarzyna Chojnacka

Ściegiennego 7 d
26-026

ta!!!!k tak tak cudowny lekarz cudowny człowiek a do tego piękna kobieta!!! polecam z całego serca!!! wdzięczny pacjent

lek. dent. Zygmunt Chojnacki

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica

Wyposażenie gabinetu nie wzbudza zaufania,ale nie mam wątpliwości co do profesjonalizmu pana doktora.Wbrew pozorom pan doktor stosuje najnowsze metody leczenia.Nie bierze za dużo za wizytę.

lek. dent. Lidia Chowaniec

Małomicka 59/1
59-300 Lubin

Przesympatyczna pani, której nawet moje 6 letnie dziecko się nie boi i daje borować swoje mleczaki, a mąż poraz pierwszy w życiu borował zęby bez znieczulenia, bardzo delikatna. Gorąco poecam

lek. dent. Joanna Chrobak

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Wyśmienita pani doktor godna zaufania.

lek. dent. Sylwia Chromińska-Szebla

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Moja dentystka, i nie mam zamiaru jej zmieniać:)

lek. dent. Leokadia Chróścik

Wesoła 1c
20-103 Lublin

Kompetentna, zdecydowana, dokładna, sprawna w pracy, jasno i przystępnie wyjaśnia problemy zębowo-protezowe, poświęca odpowiedni okres czasu na zabieg-nie pędzi z usługą.Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Małgorzata Cieplik

Zamkowa 4 m. 1
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobra i rzetelna pani stomatolog zarowno w temacie leczenia jak i protetyki.

lek. dent. Justyna Ciesielska

Karlińska 9 E l. 9
78-400 Szczecinek

najlepsza moja Pani stomatolog :-) pozdrawiam

lek. dent. Dorota Ciołczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica Fików 5b
41-409 Mysłowice

Przesympatyczna Pani doktor. Kompetentna i bardzo bardzo sympatyczna. Mimo, że przeraża mnie wizyta u stomatologa to do Pani Doroty idę bez najmniejszego stresu! polecam wszystkim!:)
Polecam Panią Doktor. Uprzejmość i profesjonalizm, klasa. Szkoda, że nie trafiłam wcześniej na takiego stomatologa.
Opinia dodana przez: Diana
Bardzo dobry lekarz. Zaangazowany w leczeniu pacjenta, konkretny, duza wiedza. Dzieki Panu Doktorowi nadal funkcjonuje. Jestem bardzo wdzieczna za leczenie mojej choroby zwiazanej z sercem. Dziekuje i polecam wszystkim <3
Opinia dodana przez: elzbieta

lek. dent. Krzysztof Cyran

ul. Grenadierów 9
04-052 Warszawa

Znam lekarza Cyrana od wielu lat ,często korzystałam i korzystam z usług leczenia,zawsze doradzi ,w nagłych przypadkach znajdzie czas,i to istotne że cena naprawdę przystępna ,leczyłam się też na NFZ i niestety musiałam dokonać poprawek u lekarza.Teraz jest ok.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lek. dent. Lidia Cyran

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

Bardzo bałem się usuwania zębów, byłem zrażony po ostatnim dentyście, totalna porazka. Trafiłem na prawdziwego fachowca, nawet nie zorientowałem się i bezboleśnie , całkowicie bezboleśnie mój korzen został wyrwany. W leczeniu zebow tez doktor polecam, jest bardzo dokladna i mila, wykonuje zabieg bez pospiechu i delikatnie, nie boli.

lek. dent. Sylwia Czekurłan

Niedbalskiego 1 lok.5
Gliwice

Jestem pod opieką stomatologiczną Pani Czekurłan od wielu lat. Dzięki niej pokonałam swój strach przed dentystami. Jest bardzo miłym i kontaktowym lekarzem. Kiedyś zgłosiłam się do niej z bólem zęba i zostałam przyjęta niemalże od razu. Nigdy nie miałam żadnych problemów i do dziś cieszę się pięknym uśmiechem. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Czesława Majchrowska

Andromedy 3/8
59-220 Legnica

Doskonały chirurg stomatolog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i praktyką w zawodzie. Miła ,spokojna ,opanowana a przede wszystkim delikatna ,zwłaszcza dla tych mocno przestraszonych. Moja cała rodzina korzysta z porad i leczenia od wnucząt po seniorów. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lek. dent. Beata Czuba-Krukowska

08-111 Krzesk-Królowa Niwa

wspanialy stomatolog kazdego pacjenta traktuje indywidualnie bez wzgledu czy wizyta prywatna czy na kase chorych lekarz z powolania polecam z czystym sercem szkoda ze juz w siedlcach nie praktykuje

lek. dent. Natalia Dach

Rynek 27
44-145 Pilchowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Szybko sprawnie i bezbolesnie. Starsznie bałam się leczenia kanałowego ale okazało się ze to nie takie straszne. Polecam dr Dach.