Lekarze internista diabetolog

Sławomir Badurek

Gabinet lekarski
87-100 Toruń

Lekarz z głęboką wiedzą, prosto tłumaczy trudne rzeczy. Wyjaśnia o co chodzi w leczeniu, z czym się wcześniej nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Fronczyk

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Brak możliwości rejestracji na kolejną wizytę, zarówno bezpośrednio po wizycie u pani doktor, jak w ciągu następnych dni (podobno brak rozpiski od pani doktor ,na kiedy można rejestrować)Dodzwonienie się do rejestracji w ciągu następnych dni, można porównać z cudem.

lekarz Dariusz Lewandowicz

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Ma bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Wiele mu zawdzięczam. Szczerze polecam każdemu.

lekarz Agata Głogowska-Jaraczewska

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Długo odbijałem się „niezdiagnozowany”, w końcu trafiłem do Pani Agaty, diagnoza, zainteresowanie, podejście do pacjenta, czuję się zaopiekowany a i zdrowie wraca do normy, po prostu dziękuje :)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Iwona Hanula

Internista, Diabetolog

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Mam przyjemność wydać ocenę pracy jako szpitalny pacjent Pani dr.Hanuli . Jest osobowo bardzo profesjonalna . Jest doskonale zorientowana w hematologii. Choruje i los dał mi medycznego opiekuna . Dostałem dar od losu ,ze to właśnie Pani dr ma piecze nad moim stanem zdrowia . Wielki szacun dla prezentowanej wiedzy i szacun dla merytorycznej opieki . Dużo zdrowia Pani życzę ! JS
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Artur Kruk

ulica Graniczna 5/3
20-010 Lublin

Profesjonalne podejście do pacjenta pan doktor cudowny człowiek. Wszystko wytłumaczył jak trzeba polecam.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Wiesława Mathea-Dobrzyńska

SANITAS
ul. Dworcowa 110 Bydgoszcz
Bydgoszcz

Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko i bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

lekarz Jadwiga Pacura

ul. Mokra 6
32-800 Brzesko

Do dr Pacury przeniosłem się z Krakowa, gdzie wizyty ograniczały się w zasadzie do wypisania recept i ewentualnie jakichś zaświadczeń czy skierowań. Cukrzycę mam od 42 lat i w Brzesku okazało się, że można jeszcze coś zmienić żeby mieć lepsze wyniki i bardziej komfortowe życie. Pani doktor rozmawia z pacjentem, cierpliwie tłumaczy, a przy tym wszystkim jest bardzo uprzejma i taktowna. Do tego, prawie na każdą wizytę zleca jakieś badania, ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr hab. n. med. Tomasz Miazgowski

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Prof. Miazgowski to solidny i godny polecenia fachowiec. Dobrze traktuje pacjentów, mimo pozorów bycia szorstkim. Polecam wizytę u niego. Jednej rzeczy można po niej spodziewać się na pewno- profesjonalizmu.

lekarz Piotr Jankowski

ulica Tuwima 18
62-600 Koło

Specjalista na najwyższym poziomie . polecam .

dr n. med. Piotr Trelewicz

SZPITAL WOJEWóDZKI
43-300 Bielsko-Biała

Polecam to naprawdę dobry lekarz, godny zaufania, kompetentny. posiada duże doświadczenie, kompleksowe podejście. Zawsze znajduje czas.

lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

ul. Staropogońska 69
41-200 Sosnowiec

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Wiesława Fischer

Kaliska 24/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zgłosiłem się do tego Zgłosiłem się do tego lekarza z zaczerwienionym paluchem u stopy z czarnym strukiem na nim. Została mi przepisana maść którą miałem używać i opatrywać paluch. Po uzyskanej poprawie kazano mi nadal opatrywać palec opatrunkiem z dodatkiem srebra. Powiedziano mi, że gdyby przez dłuższy czas nie było poprawy mam się udać do podologa i dano mi jego reklamę na której był adres i nr telefonu. Ponieważ palec ...
Opinia dodana przez: wojak12

Waldemar Chęciński

Internista, Diabetolog

Diabetologiczny Prywatny Gabinet Lekarski. Możliwość diabetologicznej wizyty domowej.
52-122 Wrocław

Lekarz z ogromną wiedzą, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Spokojnie tłumaczy wdrażane leczenie na każdym jego etapie. Wzbudza zaufanie i poczucie dobrego zaopiekowania. Polecam w ramach leczenia insulinooporności i związanej z tym otyłości.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pani dr. Lekarka - Anioł. Wyprowadza mnie z przewlekłej choroby, leczonej dotychczas mało skutecznie. Dopiero Pani dr znalazła sposób na leczenie. Może wrócę do całkowitego uzdrowienia. Z całego serca dziękuję Pani dr. Polecam chorym na cukrzycę, tarczycę.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Agnieszka Mykietyn

Al. Róż 23
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Czuję się bezpieczny w podejmowaniu decyzji co do leczenia i zaangażowania pani doktor. Można odczuć że chce pomóc człowiekowi ,a nie tylko przepisywać tabletki. Robi to co lubi i na pewno się w tym spełnia. Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Lech Domalewski

lekarz Grażyna Czekalska

Pielęgniarska Opieka M.Rubaszewska Spółka Jawna Oddział Sulęcin
Wiejska 4
69-200 Sulęcin

Najlepszy lekarz na świecie. We wszystkich problemach otrzymuję maksymalną pomoc i wsparcie. Najlepszy Diabetolog. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Pause

lekarz Jolanta Grzesiak

POL - MED
Zapleczna 9C/9
78-100 Kołobrzeg

Jedyny lekarz rodzinny który nie tylko przepisuje tabletki, ale docieka co jest tego przyczyną. Dzieki pani doktor została zdiagnozowana u mnie Astma Oskrzelowa i jej przyczyna alergia. Jestem po odczulaniu i wiem, że żyje ! Leków nie biorę prawie wogole, a wynikiem kilku lat zarzywania różnych śmisznych tabletek i antybiotyków na suchy uporczywy sezonowy kaszel były zniszczone migdałki i 2 pobyty w szpitalu ! Polecam panią doktor !

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Aleksandra Buchajczyk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
Choszczno

Gorąco polecam tę Panią doktor! Bardzo dobre podejście do pacjenta, jasne tłumaczenie, poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania. Wszystko jak należy.