- 48128

lekarz Piotr Półjanowski

Okulista

liczba opinii: 5

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gdańsk-Południe"
ulica Jeleniogórska 3
80-180 Gdańsk

Trafna diagnoza i zlecone badania. Dobrze zastosowane leki - po których polepszyły się wyniki o 20 % z czego jestem niezmiernie zadowolona. Jak wszędzie, zawsze trzeba się zapytać czego nie wiemy w danej jednostce chorobowej -to p dr wyczerpująco odpowie (i nie będzie się powtarzał ). Wizyty z badaniami są przeprowadzane uprzejmie, miło bez ,,zbędnego gadania'' na inne nieistotne tematy. Polecam H
Opinia dodana przez: HALINA

lekarz Piotr Eljasik

liczba opinii: 5

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

Pan doktor bardzo dobry nie mam nic dla pana doktora do zarzucenia. Przyjął mnie z niewydolnością oddechowa. Codziennie przychodził choć byłem podpięty pod maszynę do SpO2 samodzielnie sprawdzał moje samopoczucie jaki tlen sam pobierał krew. Godny polecenia.pozdrawiam
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Andrzej Badzio

Onkolog, Radioterapeuta

liczba opinii: 4

Gdańsk

Wysokiej klasy specjalista! Uratował życie mojemu mężowi( nowotwór, był nie operacyjny).Prowadził nas pan doktor od samego początku,dobrze dobrana chemia, operacja,znowu chemia,radioterapia! Dziś mój mąż juz 13 lat po operacji żyje!! A to wszystko dzięki wiedzy dr.A.Badzio i chirurga Tomaszewskiego. Niski ukłon Panowie w Waszą stronę.
Opinia dodana przez: Natalia
Witam. Pan doktor leczy mnie od 2015r.i jest bardzo duża poprawa przez 10 lat byłam wrakiem człowieka mam sfizofremie i depresję dzisiaj żyje jak przed chorobą, dzięki Panu Doktrowi.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Krzysztof Reiss

Chirurg ogólny, Urolog

liczba opinii: 4

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Sadowa 39/4
38-500 Sanok

Konkretny, szczery, empatyczny lekarz. Schorzenie wytłumaczone od A do Z. Opcje leczenia przedstawione jasno i przejrzyście. Polecam.
Opinia dodana przez: GRZEGORZ

lekarz Piotr Król

Neurolog

liczba opinii: 4

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczy
1
32-432 Pcim

Bardzo rzetelny, wnikliwy a przy tym uprzejmy lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie bada i tłumaczy. Najlepszy lekarz. Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Krystyna Zyśk

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 4

Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Pani doktor jest w porządku - jednak osoba przyjmująca telefonicznie zapisy na wizyty itp. chyba nigdy w życiu nie słyszała słowa savoir vivre i najwyraźniej pacjenci przeszkadzają jej w pracy. Ma się prawdziwe deja vu z czasów PRL.
Opinia dodana przez: Anonim

Mirosław Maszluch

Stomatolog

liczba opinii: 4

Indywidualna Praktyka Lekarska
Bytów
77-100 Bytów

Kiedys bardzo lubilam , kilka osob strzeglo mnie ze Pan troche za bardzo wierci i zeby sie krusza i lamia , nie wierzylam zlamal mi sie pierwszy a potem kolejny , brak mi jedynki i teraz 2ki ktore zlamaly sie nie dlugo po wstawieniu plomby , szkoda bo bardzo mily pan Jesli sie ma bardzo zdrowe zeby to polecam bo opieka wspaniala tylko plomby bym radzila gdzie indziej
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Magda Foltyn-Owsiana

Stomatolog

liczba opinii: 4

Cieszyskiego 38a/13
80-809 Gdańsk

Z daleka od takiego stomatologa. Źle dobrany kolor plomb, które i tak w ciągu roku wypadają ! Obok asystująca skrzecząca ciągle pomoc stomatologiczna. Pani dentystka na reklamacje mocno się irytuje. Nie polecam !!!
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Witam Ja podzielę się swoją opinią, która jest taka że po stwierdzeniu u mnie w 2016r w szpitalu Żeromskiego w Bytomiu, tru tak zwanego tocznia zostałem "leczony" przez dr.Głowacką, na każdej wizycie pytała się jakie biore leki miałem wrażenie że chyba nic nie notuje,lecznicze też mnie nie przekonywało nigdy nie zostałem zapisany na leczenie biologiczne nie wiem czemu a jestem mężczyzną i to żadkie,pomijając fakt non stop spóźnień i telefonów …
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Beata Głowacka

Stomatolog

liczba opinii: 4

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych-Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.
ulica Kominka 7
59-101 Polkowice

Witam. Co do Pani dr Głowackiej to zgadzam się z przedmówczynia dot. przyjemności wizyty. Pani dr bardzo miła, wyrozumiala, potrafiąca uspokoić swoim podejściem nawet takiego panikarza jak ja. Niestety tutaj kończy się moje dobre zdanie o Pani dr.,, Leczyłam" zęba od ładnych kilku miesięcy. Przy każdej wizycie mówiłam Pani doktor, że on nadal boli. Ból był tak wykanczajacy, ze zaczęłam myśleć o jego usunięciu. Jednak Pani dr uparcie twierdziła, że …
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Ryszard Ignatiuk

Chirurg ogólny, Ortopeda

liczba opinii: 4

Zatorze 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Byłam dzisiaj umówiona na wizytę z moją mamą- starszą osobą, obolałą, trochę przygnębioną, zniechęconą. Już cena wizyty zrobiła na nas dobre wrażenie, nie znam innego lekarza przyjmującego taniej. Mama została wysłuchana, opukana, ponaciągana, lekarz podał rękę przy siadaniu i wstawaniu, do tego wszystko dobrze wytłumaczył, a na koniec dodał miłe słowo. Mogłam mamie towarzyszyć, pomóc, a lekarzowi zadać pytanie.. Sama też skorzystam i polecam.
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Czesław Gawroński

Psychiatra

liczba opinii: 4

Nad Prosną 5
62-800 Kalisz

Mnie Pan doktor pomógł rozwiązać problemy osobiste, czułam się bardzo dobrze podczas wizyty, traktował mnie tak po prostu po ludzku. Nie dał odczuć że on jest lekarzem a ja jestem jakaś gorsza. Osobiście polecam. Mam tylko zastrzeżenie co do przepisanych leków, ponieważ okazały się za słabe i poprosiłam o zmianę. Później było w porządku. Bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Anna Szpil

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 4

Prywatny Gabinet Lekarski Wójcik Bożena
ulica Rynek 1
32-820 Szczurowa

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor wstrzyna niepotrzebne dyskusje na tematy niemedyczne. Raz przyszłam z wysypką nieznanego pochodzenia i zostałam odesłana do domu z jakimiś lekami, ktire nie pomogły. Wróciłam po tygodniu i usłyszałam że to chyba zakaźne skoro mi nie zeszło po tygodniu. Natomiast jeśli chodzi o skierowania na profilaktyczne badania stwierdza ze wystarczy je robić co 3 lata, tak samo jeśli chodzi np. o cytologie. Nie zgadzam się z …
Opinia dodana przez: Pathka

lek. dent. Jakub Watała

Stomatolog

liczba opinii: 4

Żwirki 1A
33-100 Tarnów

Właśnie jestem na etapie wymiany plomb, które mają około 6 lat i wszystkie były wykonane przez Pana doktora Watałę. Okazało się, że pomiędzy zębem a plombą było powietrze/ zostawiona pusta przestrzeń i niedokładnie wyczyszczona próchnica, przez co rozwijała się ona dalej pod zębem. Obecnie mam dwa zęby po leczeniu kanałowym z tego tytułu. Ewidentnie brakuje tutaj wiedzy i doświadczenia. Myślę, że warto by było zastanowić się nad zmianą dentysty, na …
Opinia dodana przez: Niezadowolony Pacjent

lekarz Jolanta Komór

Ortopeda

liczba opinii: 4

Alkamed
Warszawa

Tragedia nie lekarz. Idąc do gabinetu z sufitu zinterpretowała końcówkę krzyków dziecka nt braku ochoty wejścia do innego gabinetu przypisując mi, jako najbliższej os. uwagi jakie dziecko wykrzykiwało. Ani to miłe, ani zasadne. Za to bardzo niekomfortowe. Podczas wizyty chwilę później próbowała mi wmówić że po 2,5 tyg od złamania głowy kości ramiennej nie powinno mnie ani boleć, ani ograniczać ruchu. Sugestia, że powinnam wręcz młynki tą ręką krecić była …
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Justyna Gibas

Stomatolog

liczba opinii: 3

Przychodnia "Piastowska"
Piastowska 27
80-332 Gdańsk

Pani doktor opiekowała się naszymi dziećmi ortodontycznie natomiast ja wraz z mężem od wielu lat korzystamy z usług Pani doktor. Mieliśmy robione leczenie kanałowe zębów, usunięte ósemki, wybielanie zębów jak również leczenie ubytków. Polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Piotr Przeorski

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 3

ulica Widokowa 6
38-500 Sanok

Nasz "prywatny" doktor House :) Leczy całą rodzinę (nie licząc synka), nie stara się jedynie leczyć objawów, a szuka przyczyny i to dogłębnie. Nie boi się zlecać niezbędnych badań, oraz odesłać do specjalisty jeśli zajdzie taka potrzeba, zazwyczaj okazuje się jednak że specjalista nie mówi nic czego nie usłyszałbym już od niego (dr. P) wcześniej. Świetny diagnosta który nie zatrzymał się na tym czego nauczył się kiedyś na studiach, do …
Opinia dodana przez: Janek

lekarz Dariusz Kabziński

liczba opinii: 3

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Leczymy się z rodziną u Pana doktora od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Artur Lewandowski

Stomatolog

liczba opinii: 3

ul. Juliusza Konstantego Ordona 12A/lok. B.U.1.1
01-237 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Pan doktor założył mi antybiotyk na wyrzynająca osemke :) W końcu mogę zacząć normalnie funkcjonować:) Dziekuje :)
Opinia dodana przez: Angela


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się