Lekarze

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Anna Filipczak-Pacała

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie

lekarz Krystian Werner

Staszica 40
41-940 Piekary Śląskie

Pan Doktor Krystian Werner jest specjalista najwyższej światowej klasy. Mogę śmiało powiedzieć , ze uratował mi nogę . Ostatnia operacja zespolenia złamanej kosci udowej ( staw rzekomy ) gwoździem rekonstrukcyjnym to prawdziwy majstersztyk. Niezwykle fachowa i bardzo konkretna analiza na każdej wizycie poparta duża doza empatii. Dzięki Panu Doktorowi moje długie leczenie wyszło na prosta , a ponieważ wiem , ze było to bardzo skomplikowane złamanie mogę powiedzieć z pełnym ...
Opinia dodana przez: Marcin M

lekarz Martyna Moczygemba

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Polecam. Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wizyta bardzo przyjemna i bez pośpiechu, dokładnie przeprowadzone badanie, wytłumaczenie, rozwianie wątpliwości i obaw pacjenta. Dla mnie same plusy. Kontrola za rok :)
Opinia dodana przez: Magdalena R

mgr Krzysztof Szematowicz

Optometrysta

Medicover Optyk Szpital Wilanów
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wspaniale dobrane soczewki. ponad 2,5 roku w tych samych okularach. Już u kolejnego lekarza tak dobrze się nie udało dobrać. Na pewno odszukam lekarza i wrócę na dobór moich 3 okularów
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Optometrysta
                                       mgr Ewelina  Guzek

mgr Ewelina Guzek

Medicover Optyk Cross Point
Aleja Śmigłego-Rydza Edwarda 20
93-281 Łódź

Mgr Ewelina Guzek jest nietuzinkowym optometrysta specjalistą o szerokiej wiedzy w zakresie oka. Z wyjątkowym podejściem do pacjenta, o dużej kulturze osobistej, a przy tym ludzka pani 👌z czystym sumieniem polecam swoim bliskim i poszukującym wybitnego specjalisty. Bożena
Opinia dodana przez: Bożena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Optometrysta
                                       mgr Sebastian  Zawadzki

mgr Sebastian Zawadzki

Medicover Optyk Grochowska
Grochowska 306/308
03-840 Warszawa

Jeden z najlepszych optometrystów u jakiego byłem i zdecydowanie pójdę po raz kolejny za rok - wyjaśnienie tematu, poświęcony czas - widać, że doktorowi się jeszcze chce :) Zdecydowanie polecam, zwłaszcza dla ludzi którzy nie są pewni swoich odczuć w trakcie badania (czy jest dobrze, czy jednak źle - bardzo umiejętnie doktor wyselekcjonował to co dla mnie najlepsze przy powiększającej się wadzie wzroku )
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       dr Jan Walenko

dr Jan Walenko

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.

lek. med. Adam Bochenek

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Pani doktor jest profesjonalistą, badanie, diagnoza, natychmiastowe działanie i wspaniałe, ciepłe, podejście do pacjenta to tylko niektóre jej atuty. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Rafał Polaszewski
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Daniyar Makhambetkulov

mgr Daniyar Makhambetkulov

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Данияр, с которым я разговаривал, произвел на меня очень положительное впечатление. Он проявил эмпатию и профессионализм, благодаря которым я чувствовала себя понятой. Его подход к терапии, ориентированный на индивидуальные потребности клиента, дал мне возможность столкнуться с проблемами и работать над их решением наиболее эффективным способом. Общение на родном языке значительно облегчает общение. Я рад, что у меня есть такая возможность.
Opinia dodana przez: Ana

dr n. med. Małgorzata Bilska

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów
Opinia dodana przez: Paweł

dr Krzysztof Więczkowski

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Pomagajmy Razem Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 na mój cel, pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakupie leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Urolog
                                       lekarz Kacper Jackowicz

lekarz Kacper Jackowicz

Urolog

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Świetny specjalista. Pełen empatii i humoru. Luźna atmosfera. Piękna klinika, czysto i uprzejma atmosfera. Kawa w poczekalni jako miły dodatek. Lekarz bardzo mi pomógł i wyjaśnił przyczyny dolegliwości. diagnostyka na miejscu, super sprzęt. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista
                                       lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortopeda
                                       lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Prywatny gabinet ortopedyczny Krzysztof Uszyński
Bierutowska 61
51-317 Wrocław

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

PRAKTYKA LEKARSKA
Budowlana 28
41-813 Zabrze

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 30509, 'name': u'Gorzyce'} Stomatolog
                                       lek. dent. Szymon Dudek

lek. dent. Szymon Dudek

Stomatolog, Implantolog

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia. Miła atmosfera w gabinecie. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.
Opinia dodana przez: Jola