Lekarze

Ortopeda, Traumatolog

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Lekarz w trakcie specjalizacji
                                       lekarz Marcin Cymerys

lekarz Marcin Cymerys

Lekarz w trakcie specjalizacji, Wizyty domowe

Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Cymerys
Górna, wizyty domowe
Kielce

Polecam. Młody , kontaktowy lekarz . Pomógł synowi na Świątecznej Opiece Medycznej. Podejście do dziecka wspaniałe , uśmiech ,chęć do pracy. Skrupulatne ,dokładne badanie i diagnoza. Dziękujemy doktorze! I Panu ratownikowi Piotrowi,który zadbał o "papierologie " i również miło nas przyjął . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Damian Janus

mgr Damian Janus

Psycholog

Gabinet psycholog, psychoterapeuta Damian Janus
Sowińskiego 3
31-524 Kraków

Byłam u Pana Damiana pierwszy raz. I już wiem, że zostaję i jeszcze skorzystam. Wspaniałe podejście do pacjenta, bez pośpiechu, spokojnie i z wielką troską. Dla mnie ta wizyta to było niezwykle głębokie doświadczenie. Dziękuję bardzo za poświęcony czas. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Kinga
{'id': 16167, 'name': u'Siedlce'} Ginekolog
                                       lekarz Marcin Taczalski

lekarz Marcin Taczalski

Oddział Ginekologii i Położnictwa Szpitala SPZOZ w Siedlcach
Starowiejska 15
Siedlce

Nie polecam żadnej kobiecie. Miły to on owszem jest lecz nastawiony na zarabianie kasy. O mały włos nie pozbawił mnie możliwości macierzyństwa. Nie powinien wogole leczyć kobiet nie majac pojęcia na jakie zabiegi je wysyła.
Opinia dodana przez: Mar.ka
{'id': 1828, 'name': u'Nowy Targ'} Internista
                                       dr Paweł Chruściel

dr Paweł Chruściel

Internista, Kardiolog

Podhalańskie Centrum Kardiologiczne ZDROWE SERCE
Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry specjalista, gabinet kapitalnie wyposażony bije na głowe państwowe przychodnie - badania szybko dokładnie i za rozsądną cenę , Pozdrawiamy D i W Otrębscy
Opinia dodana przez: Darek
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Kardiolog
                                       dr n. med. Jacek Sowa

dr n. med. Jacek Sowa

Kardiolog

Specjalistyczna Praktyka Kardiologiczna
Żeromskiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pan doktor jest rzetelnym i cierpliwym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest dociekliwy, wnikliwy i zaangażowany. Poza tym jest przemiłym, kulturalnym człowiekiem z subtelnym poczuciem humoru, co rozluźnia atmosferę wizyty. Ja polecam szczerze Pana doktora.
Opinia dodana przez: Teresa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Pediatra
                                       dr n. med. Jacek Czelej

dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83
02-107 Warszawa

Cudowny lekarz, przecudowny człowiek. Empatyczny, wyrozumiały, uważny zawsze znajdujący czas dla małego pacjenta ale też dla rodziców, którym dokładnie wszystko tłumaczy. Dzięki Panu Jackowi moje dziecko wyszło z wielu uciążliwych chorób i już od dłuższego czasu możemy naprawdę cieszyć się zdrowiem.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Michał Janiak

Traumatolog, Ortopeda

Koszarowa 17
62-300 Września

Znam doktora od 12-13 lat. Operował mi rękę na cieśń. Fantastyczny efekt. 3 dni po zabiegu władałam ręką bez problemu. Obecnie miałam inną operację ręki - znów doskonale. Ma złote ręce, talent. Na wizycie się nie spieszy, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy, zrozumie sytuację i podpowie jak sobie radzić, co można zrobić albo czego nie warto robić. Patrzy na człowieka holistycznie, nie "naprawia" go jak zabawki z klocków lego, a ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Implantolog
                                       lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Implantolog, Protetyk

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Kraków

"Zakażenia bakteryjne nie dają się wykryć poprzez zwykłą diagnostykę RTG. Niejednokrotnie na zdjęciu RTG wszystko wygląda idealnie, natomiast w kanałach korzeniowych trwa passa bakterii, która skutecznie osłabia organizm. Jeśli zjawisku temu towarzyszy choroba ogólna lub układowa, np. cukrzyca czy stwardnienie rozsiane, spadek biologicznego potencjału może w niektórych sytuacjach stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia pacjenta." Umieszczam tę informację, ponieważ po leczeniu kanałowym dwóch zębów przez Panią Zinkow pojawiła ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Marek Długosz

Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny Marek Długosz
Wieniawskiego 14
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Rok temu miałem zabieg ,super lekarz zabieg wykonany profesjonalnie ,urologia Ostrowiecka w moim odczuciu na wysokim poziomie , obsługa medyczna w szpitalu nie naganna ,Dziękuje
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Kamil Dworak

Traumatolog, Ortopeda

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały człowiek ma podejście do pacjenta widać że chory nie jest mu obojętny aby takich więcej.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Stanisław
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Cytolog
                                       dr n. med. Andrzej Muryn

dr n. med. Andrzej Muryn

Cytolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Muryn
Stefana Batorego 34
41-900 Bytom

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Trafnie dobrał leki, dzięki czemu szybko zaszłam w ciążę mimo policystycznych jajników. Pan doktor jest delikatny, dokładnie wszysyko tłumaczy, dzięki czemu pacjentka nie czuje się skrępowana. Zdarzają się opóźnienia, ale warto poczekać.
Opinia dodana przez: Magda B.

dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Niedziałkowskiego 6a/4
72-600 Świnoujście

Czytałam opinie na temat Dr. Były fajne i mniej fajne każdy ma prawo do własnego zdania! Ja odwiedziłam Dr raz bo przyjechałam na urlop do Świnoujścia z Danii (a tu lekarze Boże broń) spóżniał mi się okres dość długo a testy wykazywały brak ciąży .Pan Dr wysłuchał mnie,zapytał i zbadał pełna dyskrecja rozśmieszyły mnie spódniczki ale za nie wielki plus bo nie czułam sie skrępowana .Przepisał tab .na wywołanie okresu ...
Opinia dodana przez: Eva

dr Elżbieta Czaplińska-Jujeczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELDENT Poradnia stomatologiczna
ul.Kilińskiego 3A
65-508 Zielona Góra

Chodząc do wielu dentystów słyszałem, że niedokładnie myje zęby i muszę to robić lepiej. U doktor Jajeczko w końcu się dowiedziałem, jak to robić. Zrobiono mi szkolenie że szczotkowania, nitkowania i wyjaśniono rolę irygatora. Od kiedy zacząłem się stosować do tych zasad, moje problemy z zębami praktycznie zniknęły. Wcześniej bywałem u dentysty nawet dwa razy w miesiącu. Teraz dzięki praktycznemu podejściu mam przyjść na kontrolę za pół roku i to ...
Opinia dodana przez: Patryk

dr Janusz Mamicki

Laryngolog

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor

lek. med. Krzysztof Żychowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Żelazna 34
Wrocław

Byłem na wizycie u pana doktora w dniu 22.02.2018r. w gabinecie urologicznym 4 WSKzP. I wizyta ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie, ponieważ zachowanie dr Żychowicza było niemal podręcznikowe! Jestem wymagającym pacjentem ,ale też od lekarza oczekuję takiego prawdziwie ludzkiego podejścia. I napiszę w ten sposób, że jeżeli potrzebujemy takiej prawdziwej, empatycznej i fachowej pomocy urologicznej to wybór dr. Żychowicza będzie niezwykle trafnym!
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Michał Waśniewski

Kardiolog

Medyczne Centrum Hetmańska
Hetmańska 55/1
60-218 Poznań

Bardzo polecam Pana Doktora! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, bardzo uprzejmy, konkretny lekarz. Trafna diagnoza i błyskawiczna pomoc.
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra
                                       lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Urolog
                                       dr n. med. Michał Hrab

dr n. med. Michał Hrab

Urolog

Specjalistyczny gabinet urologiczny Michał Hrab
Marcelińska 94/200
60-324 Poznań

Witam niestety chciał pomóc ale nie potrafił. Na wizytach prywatnych liczy się to co u większości lekarzy.pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Lekarz rodzinny