Lekarze

lek. dent. Jacek Brańka

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor jest najlepszym dentystą jakiego w życiu spotkałam, a miałam do czynienia z wieloma.. Bardzo mił, uprzejmy i ciepły człowiek. Jako jedyny od pierwszej wizyty zwrócił uwagę na ścierające zęby i zaproponował leczenie. Dzięki tej rehabilitacji zniknęły bóle głowy i szczęki. Każdy poprzedni lekarz to bagatelizował. Polecam gorąco - uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Wenerolog
                                       lekarz Agnieszka Niedźwiecka

lekarz Agnieszka Niedźwiecka

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej
H. Modrzejewskiej 33, 75-721
75-721 Koszalin

Pani doktor bardzo miła i dokładnie tłumaczy przyczyny dolegliwości(wybroczyny w moim przypadku) zaleciła właściwe lekarstwo i po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Pani na recepcji uprzejma i też stara się pomóc w przypadku dłuższego oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Jagoda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Paweł Łachoda

lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18
03-710 Warszawa

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 30348, 'name': u'\u0141uk\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr inż. Magdalena Kaźmierak-Sadło

mgr inż. Magdalena Kaźmierak-Sadło

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Na Zdrowie
Warszawska 4
21-400 Łuków

Z całego serca polecam Panią dietetyk. Przemiła, sympatyczna z ogromną wiedzą I empatią do drugiego człowieka. Pani Magda nie tylko jest świetnym specjalistą ale także genialnym terapeutą. Po wizycie w gabinecie czuje się jakby ktoś dodał mi skrzydeł i dał energię do działania. Nauczyłam się kilka lat temu zdrowo się odżywiać, stań zdrowia zdecydowanie się polepszył, a przy tym kilogramy leciały w dół bez większych wyrzeczeń. Polecam jeszcze raz a ...
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2
31-303 Kraków

Polecam. Pan Doktor Plewa jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą. Chciałabym zarekomendować doktora . Pomógł mi z problemem. Wykonał u mnie spektakularną metamorfozę , za która jestem szalenie wdzięczna .Patrząc na stan przed , a teraz po zabiegu abdominoplastyki Mój brzuch jest nie do poznania i jestem przeszczęśliwa 🥰🥰 Dziękuje i pozdrawiam cieplutko
Opinia dodana przez: Aneta

lek. med. Anna Jończyk-Wierzbicka

Specjalista leczenia bólu, Anestezjolog

Gabinet Leczenia Bólu (Piątek 15-21:00)
Proletariacka 40/42 (ok. Castoramy ,Auchan, Aleja Jana Pawła II )
Łódź

Pani Doktor cała nasza rodzina jest Pani wdzięczna,za pomoc naszej seniorce rodu. Gdyby nie Pani fachowa kompetentna pomoc nasza Mama i Babcia nie mogłaby chodzić,siedzieć,stać. Nie byłaby samodzielna i pewnie do dziś leżałaby w łóżku. Przyjęła nas Pani mimo późnej pory i pełnej poczekalni pacjentów, delikatnie zbadała cierpiącą starszą Panią, sprawdziła dokumenty leczenia, wysłuchała, dokładnie wypytała o inne dolegliwości przyjmowane leki i postawiła Pani słuszną diagnozę. Dzięki której wraz ze ...
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Anna Wyszyńska

mgr Anna Wyszyńska

Psychoterapeuta

Psychocentrum Warszawa
Ogrodowa 32a/6
Warszawa

Do Pani Ani trafiłam z polecenia. Poszukiwałam terapeuty, który nie porusza się wyłącznie po powierzchni zagadnień, lecz który sięga możliwie głęboko do trudnych emocji i pomaga w zrozumieniu ich. Bardzo dużo mi dały spotkania i bardzo ceniłam sobie czas. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Krzysztof Dzwoniarkiewicz

Stachura Gabinety Lekarskie
Sportowa 9B
88-160 Janikowo

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza. Lekarz, dla którego wykonywany zawód to ewidentnie pasja i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Katarzyna Ożga-Piszczek

dr n. med. Katarzyna Ożga-Piszczek

Endokrynolog

Sport Medicum
Stefana Rogozińskiego 6/U6
Kraków

Nareszcie mój problem został rozwiązany! Oceniam wizytę u Pani Doktor na ogromny plus. Polecam każdemu, kto potrzebuję naprawdę dobrego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Wojciech Król

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne Chirurgia Naczyń
Kapelanka 17
30-347 Kraków

Doskonaly specjalista cieply człowiek zoperowal obie nogi jestem zadowolona po zabiegu nogi jak nowe bardzo ładnie wyglądają moge z czystym sumieniem polecić tak doskonałego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia Pieczarska
 Psycholog dziecięcy
                                       mgr Klaudia  Malik

mgr Klaudia Malik

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pani Klaudia bardzo pomogła naszym synom, fachowo oceniła sytuację i pomogła w kryzysowych sytuacjach. Pani Klaudia jest wysokiej klasy specjalistką w dziedzinie psychologii, a postawione diagnozy i właściwe podejście oraz wdrożone sustemayyczne spotkania przyniosly oczekiwany rezultat w leczeniu młodych osób. Gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Ania

prof. dr hab. n. med. Katarzyna Winczyk

Endokrynolog

Centrum Medyczne "Medyk - Centrum"
Aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Dobry i zyczliwy lekarz. Wyleczył mnie z nadczynności tarczycy. Godny zaufania i polecenia

mgr Elżbieta Regina Wenzel

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny Elżbieta Regina Wenzel
Kowalska 3/8
80-846 Gdańsk

Bardzo polecam, wnikliwa, ciepła pani psycholog, mądry psychoterapeuta -wyszedłem dzięki terapii z ciemnej nocy depresji. Potrafi zmotywować do walki o siebie i pracy - z sesji na sesję. Chodziłem wiele tygodni i było warto.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Małgorzata Wawrzyniak

Radiolog

USG DOPPLER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Wawrzyniak Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Reymonta 14 lok. 67
46-020 Opole

Krotkie terminy oczekiwania.Lekarka godna zaufania. Dokładna , miła, fachowo omawia spostrzezone zmiany chorobowe. Polecam.
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Witold Kaczyński

Prywatna praktyka stomatologiczna
al. Karola Marcinkowskiego 1 A/12 E
61-745 Poznań

Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy z empatią do pacjenta. Aż dziw, że są jeszcze tacy lekarze i ludzie!!!
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Okulista
                                       lek. med. Elżbieta Szymańska

lek. med. Elżbieta Szymańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Elżbieta Szymańska
Rejtana 10/14
85-032 Bydgoszcz

Byłam na wizycie z córką u Pani doktor. Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, nowy sprzęt, miłe nastawienie do dzieci. Wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Dziecko i ja jesteśmy zadowolone z wizyty.
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Piotr  Jaśkiewicz

mgr Piotr Jaśkiewicz

Psychoterapeuta

Morela - Gabinet Psychoterapii
Najświętszej Maryi Panny 33 lok 5
42-202 Częstochowa

Ciepły, spokojny mężczyzna, zaangażowany, czułam się słuchana, budzi zaufanie. W gabinecie czułam się bezpiecznie i spokojnie. Polecam Pana Piotra.
Opinia dodana przez: Róża

dr n. med. Radosław Piotrowicz

Chirurg naczyniowy

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Pan Doktor wykonał badanie dopplerowskie układu żylnego kończyn ,rzeczowo wyjaśnił mi wynik badania .Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości .Cała wizyta w super atmosferze ,polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora !! Uprzejmość ,kompetencja i zrozumienie !!!
Opinia dodana przez: Bernarda

lekarz Jakub Bednarek

Ortopeda, Traumatolog

Prywatny Gabinet Lekarski Jakub Bednarek
Katowicka 81
Opole

Bardzo dziękuję panu doktorwi za pomoc,przesympatyczny,skromny,kompetentny lekarz,polecam pana Jakuba Bednarka z całego serca.Dziekuje Halina.S

lekarz Tomasz Sobolewski

Neurochirurg

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
al.W.Witosa 26, 45-401 Opole
Opole

Pan Doktor wspaniały człowiek operował mi tętniaka mózgu metodą klipsowania po 4 tygodniach wróciłem do normalnego życia i uprawiania sportu polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Piotr