alergolog

Wolny termin: 27 Wrz o 18:00. Sprawdź inny.

lekarz Włodzimierz Wojciechowski

Przychodnia Lekarska TRIMED
ul. Ludowa 5
Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Alergolog Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Alergolog   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.

Małgorzata Faber

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Byłam ostatnio na wizycie u Pani Doktor, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Doktor zaleciła dalsze testy gdy alergia będzie mi bardziej dokuczać, pewnie inni lekarze od razu by zlecili testy. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: jutro o 19:30. Sprawdź inny.
Alergolog Warszawa lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Alergolog   (+3 więcej)

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I super podejście do dzieci. Naprawdę widać, że to nie tylko alergolog ale i pediatra z powołania.

Opinia dodana przez: Kinga
Wolny termin: 26 Wrz o 07:30. Sprawdź inny.

lek. med. Elżbieta Smalera

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Wolny termin: 27 Wrz o 15:45. Sprawdź inny.

dr n. med. Hanna Richter-Ritz

Alergolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam

Wolny termin: 28 Wrz o 14:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Eliza Wasilewska

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech