Lekarze Bielsk Podlaski

Joanna Tokarewska-Lewczuk

Lekarz rodzinny

17-100 Bielsk Podlaski

Brak mi słów uznania - pełen profesjonalizm w stosunku do pacjenta, zaangażowanie, zrozumienie!Taki właśnie powinien być Lekarz!Paula Ostaszewicz

dr Elżbieta Kowalczyk

17-100 Bielsk Podlaski

Polecam. Super podejście do pacjentki. Doktor przyjmuje w poniedziałki i czwartki od 16stej także nie ma problemu z dodzwonieniem się.
Opinia dodana przez: Ola
Ja mam chyba inne zdanie co do lekarza.Trafiłsm do Niego po kilku różnych dobrych specjalistach i dzięki niemu nie mam operowanych kolan jak to większość lekarzy kieruje od razu . Kazał zrobić jako jedyny z 5 lekarzy rezonans i na podstawie badań powiedział co myśli i dał wybór.Operscja czy rehabilitacja tak samo się zakończy . Polecił mi bym pierw przeprowadziła rehabilitację a później zdecydowała .I dziękuję i jestem wdzięczna bo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Jarosław Śliwko

17-240 Bielsk Podlaski

Pan doktor prowadził moją ciążę. Jestem zadowolona. Jest to lekarz kompetentny, wie co robi... Wiele osób błędnie odczytuje jego sposób bycia. To prawda, że nie prawi komplementów, nie uśmiecha się i nie żartuję... Nie musi w ten sposób zdobywać pacjentek. To profesjonalista, do pracy podchodzi poważnie. Gdy leżałam na patologii ciąży w USK dzwoniłam do niego i mnie uspokajał i tłumaczył. Polecam.

lekarz Irena Kuczko

Lekarz medycyny ratunkowej

Novva Med Przychodnia Lekarzy Specjalistów
ulica Rejonowa 3a
17-100 Bielsk Podlaski

Swietny specjalista, kompetentna i przemiła. Zleca wszystkie potrzebne badani, doglada , opiekuje się i troszczy. Dziekuje za opiekę!
Opinia dodana przez: Stefan

Irena Radziwoniuk-Daniluk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyny Rodzinnej"Medica"
17-100 Bielsk Podlaski

Za każdym razem jak do niej szłam, to przepisywała same aerozole na gardło, które wcale nie pomagały (ma podpisaną umowę z firmą farmaceutyczną i przepisuje te leki, które jej "karzą".

lekarz Edyta Czapko-Samarańska

17-100 Bielsk Podlaski

W grudniu Pani Doktor wykonała zabieg operacyjny udrożnienia tętnicy udowej mojemu tacie, po rekonwalescencji mój tato czuje się jakby dostał nowe życie. Moja krótka opinia na temat Pani Doktor: jest bardzo uprzejma, uśmiechnięta, dostaliśmy pełną informację przed operacją jak i bezpośrednio po operacji, pełny profesjonalizm i życzę wszystkim takiej obsługi szpitalnej jak w Bielsku Podlaskim, dotyczy to całego personelu łącznie z miłymi pielęgniarkami.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mirosława Jakubowska

17-100 Bielsk Podlaski

12 lat temu trafiłam do tego szpitala z bardzo dużym obrzękiem nogi. Położono mnie na oddział, przykładano na nogę nasączone opatrunki. I pewnego dnia wzięli na salę operacyjną, bez uprzedzenia. Miałam wtedy 10 lat. Mama dowiedziała się po wszystkim. Diagnoza była następująca - lekarze, na czele z dr. Jakubowską po rozcięciu obrzękniętego miejsca nie wiedzieli co to może być. Skierowano mnie do Białegostoku. Tam już na pierwszy rzut oka jedna ...

lekarz Krystyna Ostrowska-Cichocka

Internista, Onkolog

17-100 Bielsk Podlaski

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pani Doktor. Była sympatyczna , dokładna i skrupulatna. Wysłuchała mnie , poleciła dalszą drogę dbania o swoje zdrowie. Polecam i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dariusz Dec

Novva Med Przychodnia Lekarzy Specjalistów
ulica Rejonowa 3a
17-100 Bielsk Podlaski

Od pierwszej wizyty profesjonalne podejście do tematu. Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie zbieg wykony przez niego z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Cieszę się że na niego trafiłem. Po trzech dniach od zabiegu ręka w pełni sprawna. POLECAM
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Alicja Bernatowicz

Internista, Neurolog

ulica J. Dąbrowskiego 3/115
17-100 Bielsk Podlaski

Prowokuje do kłótni, nieprzyjemna.. zaczepki słowne, ogólnie nie polecam, no po wyjściu od tego niby specjalisty ma się doła kilka dni.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Katarzyna Ignatiuk

Lekarz rodzinny

Wyzwolenia 8
17-106 Bielsk Podlaski

Wielka Pani Dr przyjmuje pacjentów jak trendowatych... Brzydzi sie ich dotykac i nawet unika rozmowy. W moim nagłym przypadku, pomimo umówionej wizyty, była zła, że się spóźniłam, choć nie miała innych pacjentów i była nadal w swoich godz pracy.. Badanie przebiegło pobieżnie,z obrzydzeniem dotykala mojego ciała po czym stwierdzila ze pewnie mam niestrawność, przypisała espumisan i No-Spe???!! Oraz asekuracyjnie wypisala skierowanie na SOR bo zblizal sie weekend... Po bolesnej nocy ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Ewa Stefańska-Sulik

Dermatolog

ulica J. Dąbrowskiego 3/115
17-100 Bielsk Podlaski

Pani doktor leczyła mnie przez rok. Na początku widoczne były efekty,natomiast później było już tylko gorzej. Byłam faszerowana tymi samymi lekami,na które mój organizm się już uodpornił.Nie podjęto żadnej próby wprowadzenia nowych leków. Dla mnie strata czasu i pieniędzy na bezsensowne leczenie.

lekarz Arsalan Azzadin

17-100 Bielsk Podlaski

Pan i władca na własnym zamku, nieuprzejmy do swych pacjentów jak również i współpracowników, gbur, nietykalny chroniony przez swoją przełożoną kiedy wreszcie ktoś zrobi porządki w Bielskim szpitalu?

lek. dent. Radosław Prystupa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczno - Protetyczna
Kryniczna 2

lek. dent. Joanna Dobrogowska

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna "LASERODENT"
al. Józefa Piłsudskiego 41

lekarz Elwira Matuszewska