Lekarze Chirurg stomatolog Jarosław

lek. dent. Mohamed Abdi

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Artur Kustosz

Ośrodek Wczesnej Interwencji
os. Kombatantów 17
37-500 Jarosław

Bardzo rzetelny i dokładny lekarz , widać że ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam

dr n. med. Stanisław Sobocki

Matejki 4
Jarosław

Miałem wypadek samochodowy pod Jarosławiem. Trafiłem do szpitala pod opiekę Pana doktora, który przeprowadził operację i do dnia dzisiejszego chodzę bez problemu mimo już podeszłego wieku. Wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. dent. Łukasz Olejarka

Novadent. Gabinet Stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka
ul. Kraszewskiego 29/2
Jarosław

Świetne podejście do pacjenta, w końcu przestałam bać się dentysty, po moich okropnych przejściach trafiłam na kogoś kto wie co robi, potrafi cierpliwie wytłumaczyć wszystko, poświęca maximum czasu pacjentowi, widać, że jest to stomatolog z powołania. Pozdrawiam serdecznie pana doktora i asystentkę, z którą tworzą dobry duet naprawiający me zęby :) Bez zastrzeżeń, polecam na 100%
Opinia dodana przez: maggie

lek. dent. Barbara Żak

Franciszkańska 4D
37-500 Jarosław

Leczę zęby u Pani dr od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest świetnym specjalistą. Każdy zabieg (jeśli jest bez znieczulenia) stara się wykonywać jak najmniej boleśnie, do tego jest bardzo sympatyczną kobietą. Polecam.
Bardzo dobry stomatolog. Dzięki pani doktor przestałam bać się wizyt u dentysty - gorąco polecam. Moi znajomi, którzy leczą zęby u tej dentystki również są bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Tomasz Krzysztof Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Flebolog

ulica Przemyska 14
37-500 Jarosław

Od roku jestem pacjentką dra Kwiatkowskiego i po tym okresie mogę stwierdzić, że jest to profesjonalista w swojej dziedzinie. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, uprzejmy, z wyrozumiałością tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Irena P.

lekarz Edward Drzał

37-500 Jarosław

POLECAM. Kompetentny, uczynny ....,można tak jeszcze długo. W moim przypadku dwa drobne zabiegi i przepuklina. Obawiam się że po mojej opinii będę musiał dłużej czekać w kolejce, ale naprawdę warto. Specyficzny sposób bycia, ,,bo prosto z mostu ", mi odpowiada. Moja duża wdzięczność po prostu lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Wojciech Koczan

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

moja corka byla pod opieka tego lekarza miala problem z nerka wszystko sie skonczylo dobrze lekarz godny polecenia

lek. dent. Małgorzata Fołta

Soft-Dent.pl
ul. Słowackiego 20/1
37-500 Jarosław

Pani Małgosia jest bardzo miła . Wszystko sumiennie tłumaczy. Leczę się już u niej około roku i jeszcze nie miałam na co narzekać ;)

lekarz Mirosław Teplicki

Chirurg naczyniowy

37-500 Jarosław

Wszystko w najlepszym porządku ! Może służyć za przykład dla młodych lekarzy !!!

lek. dent. Agnieszka Szymańska

Lubelska 1/4
37-500 Jarosław

Miła, kompetentna , dokładna. Jestem bardzo zadowolona z leczenia przez panią stomatolog.polecam........

lek. dent. Jolanta Leśko

3 Maja 85c lok. 1
37-500 Jarosław

Bardzo uprzejma dentystka, precyzyjna. Tylko nie sa stałe koszty leczenia od czego to zalezy tego juz nie wiem :)

lek. dent. Jerzy Błotnicki

Prywatny Gabinet Lekarski
Grodziszczańska
37-500 Jarosław

U dr Błotnickiego byłam 20 lat temu. Do dzisiaj moje zęby nie wymagają jakiegokolwiek leczenia. Polecam tego lekarza.

Beata Dąbkowska

37-500 Jarosław

miła sympatyczna, wyrozumiała, uprzejma, ale ,w wykonaniu protez, niestety nie jestem zadowolona , nie polecam
Opinia dodana przez: mimi

lekarz Franciszek Jarmuziewicz

Chirurg ogólny, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Pół roku bólu i chodzenia po lekarzach.Obydwa barki ograniczaly moja normalne zycie.on mnie wyzwolil z cierpienia i doprowadzil do normalnosci.CHWALA MU ZA TO? POLECAM?
Opinia dodana przez: zdzislaw

lekarz Antoni Piwowoński

Chirurg ogólny, USG

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

NIE POLECAM ! STRATA CZASU I PIENIEDZY (w skrócie historia) Moja mama udała się do lekarza w lutym z mocnym bólem nogi. Lekarz nie postawił żadnej diagnozy wysyłał na dodatkowe badania co wizyte. Trwalo to tak aż 4 miesiące po czym ostatnia wizyte umowili przez pomylke i pojechałem z mamą na darmo. Teraz nie odbiera telefonu i nie umawia mamy na kolejną wizyte. Miedzy czasie stan zdrowia znacznie sie pogorszyl. ...
Opinia dodana przez: Mateusz

dr Maciej Mołoń

Gabinet Stomatologiczny Maciej Mołoń Jarosław
ul. Chopina 9
37-500 Jarosław

jest dość drogi ale takiego drugiego lekarza nie znajdziecie państwo!! Gorąco polecam!!

lek. stom. Barbara Buszewska

Stomatologia Barbara Buszewska
Skarbowskiego 14/U3
37-500 Jarosław

Ortodoncja ok. Godna polecenia dla osób lubiących czekać przed gabinetem min. godzinę. Stomatologia - obecnie na naprawę u tego stomatologa nie można liczyć Pani sama już nie leczy ani nie naprawia sama ci zepsuła zatrudnia innych. Chirurgia stom. to fikcja przy komplikacjach pacjent odsyłany jest do nikąd. Obsługa recepcjonistki utrudniająca kontakt z lekarzem, wymijające odpowiedzi, odrzucane połączenia, zapomniane obiecane oddzwonienia. Niesamowice długi czas oczekiwania na wizytę już umówioną- poślizg do ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Urszula Słychań wysocka

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe
3 Maja 70
37-500 Jarosław

Bardzo kompetentna i wie co robi godna zaufania na izbie przyjęć po RTG powiedzieli że mam lekkie stłuczenie a pani doktor powiedziała że mam pęknięcie godna zaufania
Opinia dodana przez: Pacjentka