Lekarze Dermatolog estetyczny Gdańsk

dr n. med. Michał Sobjanek

Dermatologia, Dermatochirurgia Medycyna Estetyczna
Szeroka 126
Gdańsk

Pan doktor niestety nieuprzejmy. Poirytowany pytaniami. Może źle trafiłem ale to nie była miła wizyta. Kompetentny ale jego zachowanie odbiegało od opinii, które o nim przeczytałem.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Dermatolog
                                       dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna
Gdańsk

Uprzejma poświęca dużo czasu. Na wizycie w Gdańsku nie patrzy na zegarek poświęca tyle czasu ile powinna. Przepisuje trochę drogie leki, ale skuteczne. Jedyny minus to , że kiedys napisalam do niej z prosba o nazwy lekow , ktore miala wyslac smsem. nie odezwala sie do tej pory. ale fakt jest sympatyczna mila ma BARDZA DUZA WIEDZE. Kieruje na wszystkie potrzebne badania, ANGAZUJE SIE bardzo w problem .SLUCHA TO DUZA ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Nagiel

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Pani dr. Markiewicz podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, wyjaśnia i odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości, nie ponagla. Jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Rzetelnie i dokładnie przeprowadza badanie. Przy tym jest bardzo miłą, serdeczna osobą.

dr n. med. Anna Gołębiowska

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

dr hab. n. med. Henryk Szarmach

80-756 Gdańsk

Po wizycie u Pana Doktora człowiek czuje się jak nowonarodzony! Z pesymisty stałem się optymistą, chce mi się żyć!...polecam wszystkim załamanym - pędźcie do tego lekarza, bo tylko On potrafi właściwie zdiagnozować przypadłość i ją skutecznie wyleczyć!!!

lekarz Beata Błaszczyńska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62
80-542 Gdańsk

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjenta. W bardzo przystepny sposob zostalam poinformowana o mojej chorobie i o sposobie jej leczenia. Pani doktor uwaznie wsluchuje sie w informacje jakie przekazuje pacjent i stosownie do nich ustala sposob leczenia.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Anna Serema-Parol

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna, godna polecenia. Wielka szkoda, że odeszła na emeryturę bo trudno będzie znależć równie dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. med. Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

W imieniu mojej mamy Honoraty Cieślak i swoim serdecznie dziękuję Pani doktor Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska za fachową opiekę, bardzo szybką diagnozę i zalecone leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mamy. Pani doktor posiada olbrzymią wiedzę, potrafi wysłuchać pacjenta oraz w odpowiedni sposób przekazać informacje pacjentce i rodzinie. Jest bardzo sympatyczną osobą. Potrafi sprawić że pacjentka będąca pod jej opieką czuła się bardzo bezpiecznie. Jestem pełen uznania i podziwu dla Pani doktor. ...
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica
80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Agnieszka Cegielska

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność
Opinia dodana przez: Alicja
W dniu 8 listopada 2021 r. w godzinach popołudniowych odbyłem wizytę w klinice evi-Med 2 u Pani Profesor Małgorzaty Sokołowskiej-Wojdyło. Pani profesor jest wyjątkiem wśród polskich lekarzy. Profesjonalistka w każdym calu. Świetnie zorganizowana, kompetentna i rzeczowa, przyjazna i taktowna. Każda sekunda wizyty wykorzystana dla pacjenta. Od początku wizyty czułem zainteresowanie, uwagę i chęć pomocy. Miałem przygotowane pytania. Zanim jednak zdążyłem je zadać, uzyskałem odpowiedzi. Pierwszy raz w życiu trafiłem na ...
Opinia dodana przez: D.P.

dr n. med. Magdalena Trzeciak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

SPAMEED
Wały Piastowskie 1
80-958 Gdańsk

Trafiłam do P.dr całkiem przypadkowo. Od lat borykałam się z trądzikiem. Niestety dotąd żaden dermatolog nie umiał mi pomóc.Wiecznie zalecano mi kurację antybiotykową, która owszem była skuteczna do momentu odstawienia leku, potem wszystko wracało do punktu wyjścia (a mój biedny żołądek!!!). Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom. Od 1,5 roku nie wiem co to trądzik ! Rewelacja ! Oczywiście chodzę na kontrolę raz na jakiś czas ...

dr n. med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach

80-756 Gdańsk

Pani doktor jest lekarzem posiadającym nie tylko ogromną wiedzę i wiele lat doświadczenia zawodowego, ale przede wszystkim niezwykły zmysł estetyczny. Wszystkie sugerowane przez nią zabiegi były strzałem w 10- tkę- nie tylko wyglądam młodziej od koleżanek, ale kondycja mojej skóry jest zachwycająca (a mam już swoje lata:) Jestem zachwycona i gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Barbara

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

ul. Kartuska 358B
80-125 Gdańsk

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

lekarz Izabela Toporska-Łukaszuk

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Gabinet Ginekologiczno- Położniczy
Hallera 2a/1a
80-401 Gdańsk

Polecam każdemu bez wyjątku. Leczę się dermatologicznie pod opieką Pani Izabeli i jestem zachwycona. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca pacjentom dużo czasu. Jest niezwykle uprzejma a atmosfera w gabinecie to coś niezwykłego - wizyty u lekarzy bywają stresujące, a tutaj można poczuć się jak na spotkaniu z dobrą przyjaciółką. Naprawdę ciężko jest dzisiaj spotkać takich lekarzy - kompetentnych a jednocześnie nie wywyższających się, traktujących pacjenta na równi z sobą.
Rewelacyjna Pani dr. Przez rok leczyłam się prywatnie, płacąc za każde badania. Już po pierwszej wizycie Pani doktor skierowała mnie na dodatkowe bezpłatne badania. Bardzo miła, pierwszy raz lekarz przeprowadził ze mną tak długi wywiad na temat ewentualnych przyczyn choroby :)Polecam. Polecam.

lekarz Monika Sikorska

Akademia Medyczna
Gdańsk

Z przyjemnością oddałem się dziś w ręce Pani Doktor. To młoda lekarka, chociaż Ona tak dziewczęco temu zaprzecza, ale to bardzo kompetentna i gruntownie wykształcona Doktor i ... taka ciepła. Pacjent czuje się u niej najważniejszy. Polecam Ją, zwłaszcza mężczyznom, bo to - wbrew pozorom - takie delikatne istoty. U Pani Doktor Moniki znikną Wasze problemy.
Opinia dodana przez: Zygmunt

dr n. med. Aleksandra Wilkowska

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Nie zgadzam się z poprzednią negatywną opinią. Pani doktor jest niezwykle wnikliwa i życzliwa. Traktuje pacjentów wręcz z miłością. Raz byłam świadkiem, jak zrugała nieliczącego się z jej czasem i zmęczeniem pacjenta, odgrażała się, że nie będzie mogła go przyjąć, ALE PRZYJĘŁA I wykonała czasochłonny zabieg

dr n. med. Adam Szarmach

80-756 Gdańsk

Serdecznie polecam Pana Adama .Bardzo trafnie dobrał leki na ropne wypryski dziecka na twarzy.Wszystko tłumaczy dokładnie i spokojnie. Bylam już kilka razy w gabinecie u Pana Adama i za każdym razem wychodzę zadowolona i przede wszystkim spokojna .Nie zdarzyło się nigdy aby pomylił się w diagnozie bądź lekach.Serdecznie polecam!!
Opinia dodana przez: Sylwia