Dermatolog Estetyczny Gdańsk

wizyta już od 100

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz
Dermatolog estetyczny Gdańsk dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie przyczyny. Jestem już na końcowym etapie leczenia. Borykałam się z nadmiernym wypadaniem włosów. W ciągu roku straciłam ponad połowę wszystkich włosów. Teraz przy czesaniu czy myciu wypada mi zaledwie kilka - co jest uznawane za normę. Fakt jest taki, że trzeba być przygotowanym finansowo na takie leczenie, ale jeśli idzie za tym spodziewany efekt, jak w tym przypadku - zdecydowanie warto. POLECAM!

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Pediatra, Medycyna estetyczna

ul. Kartuska 358B
80-125 Gdańsk

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

dr n. med. Magdalena Trzeciak

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

SPAMEED
Wały Piastowskie 1
80-958 Gdańsk

Trafiłam do P.dr całkiem przypadkowo. Od lat borykałam się z trądzikiem. Niestety dotąd żaden dermatolog nie umiał mi pomóc.Wiecznie zalecano mi kurację antybiotykową, która owszem była skuteczna do momentu odstawienia leku, potem wszystko wracało do punktu wyjścia (a mój biedny żołądek!!!).
Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom.

Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom.
Od 1,5 roku nie wiem co to trądzik ! Rewelacja ! Oczywiście chodzę na kontrolę raz na jakiś czas ale tylko po to żeby miło pogawędzić z Panią dr (chyba się skuszę na botox który również wykonam u niej) i utwierdzić się że wszystko jest ok.
Dr Magdalena Trzeciak to osoba przemiła, kompetentna, wzbudzająca zaufanie, ma czas dla pacjenta ale przede wszystkim doskonały specjalista w swoim fachu. Polecam :)

lekarz Izabela Toporska-Łukaszuk

Gabinet Ginekologiczno- Położniczy
Hallera 2a/1a
80-401 Gdańsk

Polecam każdemu bez wyjątku. Leczę się dermatologicznie pod opieką Pani Izabeli i jestem zachwycona. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca pacjentom dużo czasu. Jest niezwykle uprzejma a atmosfera w gabinecie to coś niezwykłego - wizyty u lekarzy bywają stresujące, a tutaj można poczuć się jak na spotkaniu z dobrą przyjaciółką. Naprawdę ciężko jest dzisiaj spotkać takich lekarzy - kompetentnych a jednocześnie nie wywyższających się, traktujących pacjenta na równi z sobą.

Dermatolodzy estetyczni w mieście Gdańsk