Lekarze Endokrynolog Bytom

lekarz Barbara Michalik

ulica Strzelców Bytomskich 196/12
41-914 Bytom

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Stęchły

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/12
41-902 Bytom

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Tomasz Stęchły

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1
41-902 Bytom

Doskonały lekarz! Cierpliwie i w przystępny sposób wytłumaczył i omówił wyniki badań. Poświęcił sporo czasu. Jest endokrynologiem, którego będę polecać każdemu potrzebującemu porady, diagnozy i leczenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

lekarz Marta Peszel-Barlik

Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
41-902 Bytom

Od 15 lat jestem pacjentka Pani Doktor. Pomogła mi i pomaga nadal. Obecnie chodzę tylko na wizyty kontrolne ( 2 razy w roku) i czuje się doskonale. Cieszę się, że podjęłam decyzje o oddaniu się w ręce Pani Doktor, ponieważ inni lekarze zalecali operację tarczycy. Obyło się bez operacji, a ja czuje się doskonale. Oczywiście należy nastawić się na długotrwałe leczenie, ale są efekty. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: gjola

dr hab. n. med. Robert Krysiak

DAN-MED Daniel Drobnicki
pl. Akademicki 15/6
41-902 Bytom

nie mam pojęcia skąd biorą się te pozytywne opinie na temat tego lekarza - mi nie pomógł, a wręcz podczas każdej wizyty u tego lekarza byłam traktowana na zasadzie - byle szybko odbębnić wizytę, skasować pacjenta i do widzenia(cena wizyty to 150 zl + 50 zl USG) odnoszę wrażenie, że pan doktor nie analizuje wyników ft3 i ft4, opiera się głównie na wartości TSH, na bardzo wysokie przeciwciała p.tarczycowe zalecił ...

prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska

41-902 Bytom

Pani profesor to prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo ciepła i empatyczna osoba. Stanie "na rzęsach" aby pomóc pacjentowi. Bardzo dziękujemy pani profesor za wszystko !
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Ja polecam . Zostałem zoperowany przez p. Marka . Czytam komentarze m no cóż, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Dlatego i ja skorzystam . Przed wieloma laty słyszałem o tym lekarzu jeszcze wtedy nie wiedziałem, że mam problem z tarczycą. W rodzinie miałem profesora doktora ortopedę traumatologa, wujka który wykładał na WAM w Łodzi. Jego pasją była nauka i leczenie ludzi. Jeździł Warburgiem :) Jak spotkałem pana Marka , ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kruczek

dr n. med. Eugeniusz Gabriel

Endokrynolog, Ginekolog

Specj. Praktyka lek.
Bytom
41-902 Bytom

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy. Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka! Osobie w prawdopodobnej ciąży przepisał lek, który może spowodować poronienie!!! (czego dowiedzieliśmy się w aptece). Wykonaliśmy telefon żeby przybliżyć "lekarzowi" w rozmowie zaistniałą sytuację, którą skwitował "no i co z tego?" "czy to wszystko?" Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.
Opinia dodana przez: juzjestem

lekarz Grzegorz Sosnowski