endokrynolog gdańsk

dr n. med. Joanna Bautembach-Minkowska

Endokrynolog dziecięcy   (+1 więcej)

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
Wrzeszcz, Gdańsk

kompetentna ,dająca poczucie bezpieczeństwa pani doktor.Dzięki niej moja córka(matka karmiąca pacjenta) przetrwała b.ciężkie chwile w czasie diagnozy mojego wnuka.Dziękujemy!!

Endokrynolog Gdańsk lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog   (+2 więcej)

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
Gdańsk

Wspaniała Doktor, z super podejściem do pacjenta. Wyjątkowa empatia , tłumaczenie choroby i fachowość leczenia. Dzięki pomocy udało mi się uregulować cukrzycę ,tarczycę i zrzucić zbędne kilogramy. Życzymy sobie więcej takich lekarzy, a nie będzie można narzekać na służbę zdrowia

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krzysztof Błaut

Endokrynolog   (+1 więcej)

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
Gdańsk

Polecila mi go dziewczyna ktora mnie rehabilitowala na kregoslup :) skorzystalam i teraz jestem zadowolona. Wczesniej przerobilam kilku endo w trojmiescie ktorzy tylko dawali leki i popadalam z niedoczynnosci w nadczynnosc. Dopiero Doktor Blaut zbadal przeciwciala i wyszlo Hashimoto. Teraz dobral odpowiednie dawki i jest o niebie lepiej.

Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Hanna Czaplińska-Kałas

Gdańsk

Bardzo dobra specjalistka...lubie p.doktor ,widac ,ze kazdy pacjent jest wazny i podchodzi do leczenia powaznie...duzo moich znajomych leczy sie u pani doktor i wszyscy sa zadowoleni...

Opinia dodana przez: Kasia Kaźmierczak

dr n. med. Krystyna Mizan-Gross

Indywidualna Specj.Praktyka Lekarska
ul.Chrobrego 6
Gdańsk

Bardzo konkretne podejście do pacjenta. Wyczerpująca informacja i polecam wszystkim znajomym. Dostaję podziękowania za polecenie:)

dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń

KKatedra Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii
Jednorożca 46
Gdańsk

Byłam dzisiaj u p. dr.pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona , bardzo dobra, miła dr.dużo tłumaczy, takich lekarzy nam bardzo brakuje - polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Urszula

dr Łukasz Obołończyk

Gdańsk

Super specjalista polecam..odstawil wszystkie leki który inny lekarz przypisał..ciesze sie ze trafilam na czas do tego właśnie lekarza..

Opinia dodana przez: ania

lekarz Wiesława Tutkaj-Rodziewicz

Kowalska 5 lok. 1
Gdańsk

Bardzo dobry fachowiec, poświęca właściwy czas pacjentowi, tłumaczy dokładnie. Niestety na korytarzu trzeba trochę czekać, ale warto!

lekarz Łukasz Cieszyński

Endokrynolog   (+1 więcej)

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
Gdańsk

Po odwiedzeniu kilku gabinetów lekarskich ze słabo przygotowanymi,niemiłymi "lekarzami" przeżyłem szok podczas wizyty u dr Wojtasa.

Opinia dodana przez: Goofy

lekarz Anna Alska

Endokrynolog dziecięcy

Endomed

Gdańsk

Pani dr.Alska jest rewelacyjna.Mam z nią kontakt już 3 lata,jest kompetentna,bardzo miła,bardzo dobrze wszystko tłumaczy,interesuje się pacjentem-w tym przypadku moją córką,ineresuje ją wszystko co jest z córką związane.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Julita