Gastrolog Dziecięcy Warszawa

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

przychodnia specjalistow rentgenologow

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog

MEGA-LENS Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY
al. Armii ludowej 17

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Justyna

Justyna

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog

MEGA-LENS Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY
al. Armii ludowej 17

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Michał Szczepański

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci
ul. Wałlbrzyska 44/46
Mokotów, Warszawa

Polecam dr Szczepańskiego. Rzeczowy, konkretny i zawsze trafia z diagnozą. Początkowo może wydawać się zdystansowany ale przy bliższym poznaniu jest naprawdę sympatyczny. Moja Mała uwielbia do niego chodzić i nie boi się, spokojnie daje się badać. Leki zawsze odpowiednio dobrane, zawsze trafione. Nasz pediatra numer jeden! Polecamy z czystym sumieniem!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Barbara Rozwenc

Centrum Medyczne Damiana Medrun
al.Niepodległości 107/109

Bardzo profesjonalna i sympatyczna Pani Doktor. Syn jest "problematycznym" dzieckiem i podejście Pani Doktor do niego bardzo mi się podoba.

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Piotr Czubkowski

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Omijajcie go z daleka, lekceważące podejście do pacjenta, naraził mojego syna na cierpienie. przez niego miał operację za późno

Opinia dodana przez: anna