Lekarze Grudziądz

lekarz Janusz Puton

Laboratorium Analityczne
dr. Ludwika Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Zdecydowanie takiego podejścia do pacjentów brakuje wielu specjalistom. Uprzejmy, szczery, życzliwy, pełen empatii. Pozdrawiam serdecznie . :)

lekarz Krystyna Spieczna

Kalinkowa 36
86-300 Grudziądz

Fachowiec i specjalista. Zawsze trafna diagnoza.

dr Jerzy Maszewski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet Stom. Jerzy Maszewski
Włodka 5/1
86-300 Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

lekarz Jolanta Janas

Psychiatra

Laboratorium Analityczne
dr. Ludwika Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Lekarka która zasługuje na medal. Diagnoza mimo że podlegająca szczegółowemu sprostowaniu, lecz lek trafiony w 10 ! Konkretna Doktor z mocnym charakterem.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Estera Rodziewicz

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

Lekarz Juz od 4 lat nie żyje zamordował ją mąż też lekarz Lech Rodzewicz nawet nie wiadomo czy został skazany.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewelina Kolańska

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
gen. Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Jeszcze raz, tą drogą, dziękuję za profesjonalną opiekę i ludzkie podejście na nocnym dyżurze w Juraszu, gdzie przy zbędnych komentarzach co niektórych pracowników personelu pomocniczego KMR, pani dr zachowała klasę. Dzięki raz jeszcze!
Opinia dodana przez: pacjent

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

dr n. med. Adam Zaborowski

Neurochirurg

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now ...
Opinia dodana przez: dr james eric

lekarz Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością

lekarz Małgorzata Napieralska

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Dzisiaj Pani doktor, zmieniła swoje plany, żeby pomóc naszemu dziecku, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Cudowna Pani Doktor z mega podejściem do dzieci. Spędziła u nas dobre kilkadziesiąt minut, uważnie zbadała nasze dziecko. Pomiędzy rzeczową rozmową z nami, znalazła Pani doktor również czas na małą pogawędkę z naszą gadułą. Jestem ogromnie wdzięczny i pełen podziwu dla tej Pani. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie serce, świat byłby lepszy. :) pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Piotr Abramek

Lekarz medycyny pracy

Grudziądz

Najlepszy lekarz jaki dotąd miałem przyjemność spotkać i to w ambulatorium Węgrowie. Lekarz z poczuciem humoru, wytłumaczył wszystko jak trzeba. Jak sam mówi " mamy czas"
Opinia dodana przez: Grudziądz

Lech Czaplicki

Kardiolog

Kosynierów Gdyńskich 3
87-120 Grudziądz

Leczę się u Pana Czaplickiego prawie 20 lat i nie zamieniłbym go na innego.Bardzo polecam.Pan doktor przyjmuje również w Poliklinice w Grudziądzu.

Ireneusz Pająk

prywatna praktyka
Grudziądz

zdecydowanie polecam, leczę u Pana doktora ząbki i jestem bardzo zadowolony

lekarz Rafał Mańka

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Bardzo zaangażowany i kompetentny lekarz. Zaskakująca kompleksowość podejścia do problemu a przy tym sympatyczny i kontaktowy, co nie często mi się zdarza przy kontaktach z medycyną w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Mazur

Endokrynolog

roty grudziadzkie
Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.

lekarz Roman Laba

Anestezjolog

Regionalny Szpital Specjalistyczna im. dr. Wł Biega ńskiego
ul. Gen. Okulickiego 8
86-300 Grudziądz

Przechodziłem operację u tego lekarza. Od początku do konca (do powrotu do domu i przez astepne 10lat) objaśnił mi co powinienem robić i jaki styl życia , diety prowadzić. Ciepły, wyrozumiały, rzetelny.Polecam

lekarz Albin Ejankowski

Chełmińska 98/100 lok. 43
86-300 Grudziądz

Witam, polecam z czystym sumieniem Pana Doktora. Bardzo profesjonalny lekarz.

dr n. med. Barbara Grosz

Radiolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet USG
86-300 Grudziądz

Bardzo miła i konkretną Pani doktor. Wszystko opisze i wytłumaczy w najmniejszym detalu. Gorąco polecam

Kazimierz Piszczatowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek lekarz z powołania ma podejście do pocjętów i niewywyższasie serdecznie polecam można mu bez ograniczenia zaufać i powierzyć swoje zdrowie odkądjeżdze po lekarzch niespotkałam tam fantastycznego człowieka jak on mam 23 lata i lecze sieę od urodzenia w kraju i za granica jest on jednym z niewielu lekarzy którzy się interesuja pacjętem a nie jego portfelem!!! MARTA:)