Lekarze Grudziądz

lekarz Aleksandra Przystalska-Bettin

Nałkowskiej 19
86-300 Grudziądz

Bardzo miła pani doktor konkretne podejście do pacjentki moim zdanie lekarz z powołania. Polecam bardzo bo jestem miło zaskoczona .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ryszard Grabiński

Neurolog dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Bardzo rzetelny lekarz. Wizyta minimum 40 minut. Długi wywiad oraz badanie dziecka. Miły, uśmiechnięty, tłumaczy zrozumiałym językiem. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Monika
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo mi pomógł. Profesjonalny i rzeczowy. Polecam tego specjalistę.

dr n. med. Zbigniew Fesser

Chełmińska 1 lok. 26
86-300 Grudziądz

Bardzo polecam za kompetencję i podejście :) przystępna cena, szybko, konkretnie. Wczesniej miałam mało ciekawe przejścia z ortopedami a tu miłe zaskoczenie ;)
Opinia dodana przez: Alina
Nie uprzejmy. Na moje skierowanie na oddział odpowiedział krótko, żebym z TAKIM CZYMŚ wróciła po pandemii. Dla niego błahostka , dla mnie nie. Nie wyjaśnił dlaczego. Dopiero po 2,5h czekania na ordynatora, rozmowa z ordynatorem wyjaśniła sytuacje. Zero empatii z jego strony do pacjenta. Obojętny na pomoc, co usłyszałam jeszcze od dwóch pań przybywajac na korytarzu w szpitalu.

lek. dent. Elwira Zielińska

ulica Groblowa 6
86-300 Grudziądz

Polecam pania Elwire bardzo serdecznie. Miałam dziurę w zebie ósmym na dole po prawej stronie taki mały uszczerbek pani Elwira przyjęła mnie opowiedziała co będzie mi robić i dlaczego spytała czy chce znieczulenie gdy powiedziałam że tak mówiła że mogę spróbować bez bo jak będzie bolało to zaraz przerwie. Miałam wiercony ząb i zakładana plombe nic nie bolało. Było bardzo przyjemnie. O czym ja panikara przed stomatolog sama się dziwię ...
Opinia dodana przez: Magda
Nie wiem jak można pisać takie bzdury. Pani Marciniak to najlepszy pediatria. Ma bardzo dobre podejście do dzieci które w związku z tym chętnie idą na wizytę. Moje dzieci dużo chorowały i zawsze ich leczenie było prowadzone prawidłowo. Jeśli było trzeba były kierowane do specjalistów lub na badania. Dzięki temu w porę wykryto u nich choroby przewlekłe. Dziękuje za to że dzieci gdy były małe miały dobrego pediatrę.

lekarz Jan Niedzin

Wenerolog, Dermatolog

marsz. Piłsudskiego 78a
86-300 Grudziądz

Stanowczo nie polecam. Przyszłam z problemem, którego doktor nie był w stanie rozwiązać, powątpiewam nawet w chęci. Nie otrzymałam żadnego skierowania, recepty. Usłyszałam: „nie pomogę, 200zł.” Nigdy nie spotkałam się z taka ignorancją podczas prywatnej wizyty. Bardzo mi przykro.

lekarz Nieznane Umiński

przychodnia rządz-mniszek
łęgi
Grudziądz

Polecam Pana doktora , przyjął nas nawet w niedzielę, ma bardzo dobre podejście do dzieci, bada dokładnie, wszystko tłumaczy. To że może trochę gorzej można go zrozumieć to chyba nie przeszkadza w dobrym dobieraniu leków i leczeniu naszych dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barbara Zdrojewska

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz

Moja trauma z dzieciństwa... Każda wizyta była stresująca i nieprzyjemna. Nie poszłabym do tej Pani ze swoim dzieckiem.

lekarz Mirela Stanisławska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Jedynka
Klasztorna 9/11
86-300 Grudziądz

Pani doktor w poważnej chorobie mojej mamy wyjazała się dużą empatią ale przede wszystkim ogromną pomocą. Jest dość krótka w rozmowie, bardzo konkretna ale podjęte działania perfekcyjne. Bardzo dziękuję Pani doktor Lucyna Zalewska

lekarz Henryk Dudek

"J. K. -21" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Ikara 4
86-300 Grudziądz

Dr.H.Dudek jest niezwyklekompetentny i pomaga chorym .Stara sie bardzo bez względu na to kto to jest.Dziekujemy.

lekarz Dorota Wobszal

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
gen. Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Bardzo uprzejma kobieta, kompetentna, wyjaśni wszystko jak człowiek a nie jak lekarz. Pożartuje, pośmieje się. Badanie palpacyjne jak i usg bardzo delikatne, informacja o hospitalizacji przekazana w bardzo delikatny sposób. Aktualnie opiekuje się mną i moja córka która na świat przyjdzie na wiosnę, nie dam złego słowa powiedzieć. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dominika Graczyk

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Miła bardzo sympatyczna Pani Doktor. Polecam z całego serca! Podejście do pacjenta Extraliga 😇 Profesjonalizm w każdym aspekcie.
Opinia dodana przez: Jarosław

dr n. med. Jan Wołosz

Śniadeckich 84 lok. 59
86-300 Grudziądz

Kompletnie nie polecam tego lekarza! Popełnił błąd który mogłaby spowodować utratę wzroku przez mojego tatę. Otóż był on w salonie Chojnowscy na nauce zakładania soczewek kontaktowych, po czym otrzymał jedne do domu. W domu z jednego oka nie udało sie ich zdjąć. Oko było zmęczone, opuchnięte, lecz otoczka soczewki była widoczna. Po próbach zdecydował ze następnego dnia uda sie do twgo salonu o pomoc w zdjęciu. Panie pokierowały go do ...
Opinia dodana przez: Weronika

Jarosław Niedźwiecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus"
Długa 24
86-300 Grudziądz

U dra Niedźwieckiego pojawiłam się pod koniec maja, chodziło o konsultację mojego biodra i dalsze pokierowanie leczeniem. Znam wielu lekarzy i środowisko lekarskie, ale jeszcze NIGDY nie spotkałam się z tak chamskim potraktowaniem pacjenta. Od samego początku wizyty, lekarz był obrażony, że musi udzielić mi porady, badał mnie niedelikatnie, bagatelizował moje problemy ("co drugi ma zwyrodniały kręgosłup, więc po co pani do mnie przyszła?!") i zakończył wizytę po 4 minutach, ...
Opinia dodana przez: D

lekarz Halina Dębińska-Maćkiewicz

Alergolog, Laryngolog

Gałczyńskiego 6
86-300 Grudziądz

Jest super lekarzem. Lepszej Pani doktor nie znam. Wysłucha, porozmawia, pośmieje się, a co najważniejsze WYLECZY. Jest konkretna i "nie obwija w bawełnę". Nie mam słów, po prostu naj. Mam tylko nadzieję, że na emeryturę tak szybko się nie wybierze. Będę miała wtedy problem..., myślę, że nie tylko ja. Pozdrawiam P.doktor i niezdecydowanych.

lekarz Zbigniew Płoszyński

Wojskowe Specjalistyczne Przychodnie Lekarskie w Grudziądzu
Legionów 57
86-300 Grudziądz

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sześcioletnia pacjentka również. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, atmosfera jak w domu. Plan działania ustalony szybko i bez komplikacji. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jolanta Kosior

Alergolog

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Pani Doktor leczyła mnie przez wiele lat, dzięki niej astma jest u mnie całkowicie w remisji i wyszłam z tego fantastycznie. Teraz, jako studentka medycyny jestem tym bardziej wdzięczna za opiekę. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością. Jako dziecko też nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek wychodziła z płaczem z gabinetu. Poniższe komentarze są mocno przesadzone.

lekarz Kazimierz Bodnar

Dermatolog

Konstytucji 3 Maja 26
Grudziądz

Kompletne rozczarowanie! Ten lekarz podważa wyniki badań, nawet nie przeprowadził wywiadu, faszeruje pacjentów antybiotykami, nie potrafi podać przyczyny choroby tylko wróży jak z kart! Nie polecam nikomu, lepiej znaleźć kompetentnego lekarza który będzie potrafił odczytać wyniki badań, bo to strata pieniędzy, czasu i zdrowia!
Opinia dodana przez: true story