Lekarze Grudziądz

Laryngolog

Amicmed
Kochanowskiego 28
86-300 Grudziądz

Moim zdaniem najlepszy laryngolog w Grudziądzu, uprzejmy i serdeczny, wszystko tłumaczy.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Kazimiera Mielcarska

Grudziądz

Miła lekarka. Bezproblemowo kieruje na odpowiednie badania, bez proszenia. Jedyne "ale": miałam problem z nieregularnymi miesiączkami, pani doktor powiedziała że na razie nie ma się co martwić. Poszłam do innego lekarza i od razu zapisał mi odpowiednią terapię. Więc w tym aspekcie ciężko jest mi ocenić. Mimo to polecam

lekarz Maciej Bukowski

Przychodnia na Strzemięcinie
Grudziądz

widzi pacjenta całościowo,stosuje metody homeopatii(ocenę stanu zdrowia pacjenta,leki homeopatyczne),jego spokój i podejście budzi zaufanie,to bardzo mądry i ciepły człowiek,znakomity diagnosta,wiele mu zawdzięczam -a znam go od wielu lat
Opinia dodana przez: horajecka

lek. dent. Stom Krause

kulerskiego,nowy rządz
86-300 Grudziądz

polecam swietna kobieta przyklada sie do swojej pracy cena 80zl za leczenia znieczulenie 20 zl

lekarz Wojciech Wolff

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Lekarz kompetentny i konkretny. Mówi krótko i na temat. Nie prowadzi długich pogadanek, wizyta nie jest przegadana, wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjentek. W razie podejrzenia nieprawidłowości po badaniu kieruje na USG lub mammografię. Polecam.
Opinia dodana przez: Stonoga

Małgorzata Lang

Gabinet Stomatologiczny - Małgorzata Lang
86-300 Grudziądz

Kompetentna,uśmiechnięta, polecamy dla dzieci i dorosłych, tłumaczy cierpliwie, dokładnie leczy zęby

lekarz Zuzanna Rolewicz

przychodnia rządz-mniszek
łęgi
Grudziądz

Pani Dr jest wspaniałym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Troszczy się o dzieci, które ją kochają. Zawsze znajdzie czas żeby odpowiedzieć na nurtujące rodzica pytania. To Anioł
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Natalia Mogiłko

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

Rzeczowa i kompetentna. Dieta dobrze ułożona, nie tylko zdrowo, ale i smacznie. Efekty były widoczne już po 2 tygodniach głym okiem.

Michał Maliszewski

Poradnie specjalistyczne
plac Niepodległości 5
86-300 Grudziądz

Byłam pacjentką w pierwszej ciąży , która była z dużymi powikłaniami i niestety ale jeśli kobieta na coś choruje i coś się dzieje w ciąży to ten lekarz nie jest godny polecenia. Na USG nie zobaczył wady którą lekarze z innej przychodni odrazu zobaczyli po pokazaniu opisu z jego pomyłka nie usłyszałam nawet słowa przepraszam tylko że tego nie widział i tyle. Mamrocze coś pod nosem , przestarzały sprzęt jak ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Warczak

Psychiatra

Poradnie Specjalistyczne
Roty Grudziądzkiej 6
86-300 Grudziądz

Bardzo polecam pana doktora.W moim przypadku trafna diagnoza i perfekcyjnie dobrane leki pozwoliły mi szybko wrócić do komfortowego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Michał

Irena Ring-Maszewska

Urolog

prywatny gabinet
29 Października 36
86-300 Grudziądz

NIE POLECAM RING- MASZEWSKIEJ. Pierwszy raz wydaję opinię na temat lekarza i piszę to z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Właśnie odbył się pogrzeb mojego taty, który przez 2 lata, a może i dłużej był pacjentem pani Pani Ring- Maszewska. Osobiście byłam dwukrotnie z tatą na wizycie u pani doktor. Tato miał problemy z pęcherzem moczowym i regularnie "leczył" się u pani doktor. Na wizyty jeździł do Nowej Wsi. Każda wizyta ...
Opinia dodana przez: J.

dr n. med. Maciej Thews

Chirurg naczyniowy

Grudziądz

Dzięki Panu Doktorowi do dzisiaj chodzę.A niedługo minie 19 lat od operacji którą przeprowadził w szpitalu klinicznym im.Jurasza Bydgoszczy a później przez kilkanaście lat swoich wizyt kontrolnych dbał o to,bym mógł nadal cieszyć się zdrowymi nogami.Wizyta w jego gabinecie i rozmowa z nim zawsze pozytywnie wpływała na na mnie i innych pacjentów.. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Wiesława Strzelczyk

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5

Pani doktor godna polecenia. Kompetna
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Wiesław Mróz

Choroby zakaźne, Hepatolog

Poradnie Specjalistyczne
Legionów 71
86-300 Grudziądz

po prostu świetny specjalista,kompetentny, wzbudza zaufanie

dr n. med. Janusz Michalewski

OKO-MED
Mickiewicza 47
Grudziądz

Jestem zachwycony operacją zaćmy wykonaną przez Pana Doktora Janusza Michalewskiego. Prognozy nie były najlepsze z innych placówek ze względu na rozległe uszkodzenia lewego oka. W Contact - Med nikt mnie nie straszył. Wykonano zabieg ze skutkiem wspaniałym. Operacja 22.11., kontrola 13.12. zawsze Pan Doktor. Dziękuję - jestem niezmiernie wdzięczny. Wspaniały lekarz, wspaniała Placówka. Polecam. Nigdzie indziej. Andrzej Róg
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Adam Mierniczek

Laryngolog

Gałczyńskiego 6
86-300 Grudziądz

dr.Mierniczek - bardzo sympatyczny,super lekarz ,laringolog, bardzo bardzo życzliwy i konkretny. Przy moim schorzeniu wczuł sie też w lekarza gastrologa i neurologa. Polecam.
Opinia dodana przez: Zdzisław

dr Jarosław Marszałek

Urolog

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Nie polecam.Wizyta od początku do końca w niemiłej atmosferze.Doktor zachowywał sie arogancko, nieprofesjonalnie-typowy ignorant.Wszystko,o czym mówiłam w kwestii dolegliwości poddawał w wątpliwość.Potraktowal mnie jak potencjalną symulantké...za to w sposób bezczelny próbował mnie gruntownie przepytać z anatomii człowieka, szydząc przy tym i ubliżając odsyłał mnie do lekarza psychiatry twierdząc, że mam bałagan w glowie.Nie otrzymałam żadnej pomocy-żenada.
Opinia dodana przez: Jolanta

Józef Joniec

Chirurg stomatolog, Stomatolog

tel. kom.794-711-881
Waryńskiego 12
86-300 Grudziądz

Pan doktor to fachowiec na 5. jest bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy. ósmy ząb usunął mi szybko i bezboleśnie. naprawdę polecam

lekarz Lech Cesarz

Neonatolog, Pediatra

Długosza 7
86-300 Grudziądz

Lekarz pazerny na pieniądze. Gdy leczenie nie przynosi efektu zaprasza po recepty, ale płatne jak za wizytę. Sama wizyta trwa 5 minut. Lekarz bada tylko " problem " nie sprawdza uszu dziecka i innych. Osluchania trwa 15 sekund. Antybiotyk na wszystko. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Krzysztof Iwanier

Grudziądz

Jestem pacjentką doktora. Wg mnie to najlepszy lekarz w Grudziądzu, kompetentny. Prowadził moje ciąże , w tym zagrożoną, chuchał i dmuchał, abym ją donosiła. Bardzo dużo mu zawdzięczam Również bardzo miły i życzliwy człowiek.
Opinia dodana przez: Magdalena