Lekarze Kardiolog Warszawa

lek. med. Jerzy Serafiński

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam przez kilka lat stałym pacjentem, z napadowym migotaniem przedsionków, gdy z nagłym przykrym napadem zgłosiłem się, bez wyznaczonej wizyty, w przychodni w Wesołej lekarz mnie nie przyjął argumentując to brakiem czasu i koniecznością zjedzenia obiadu. Była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Tydzień później zrobiono mi ablacje.
Opinia dodana przez: Marek
Lekarz wybitny: połączenie wyjątkowego profesjonalizmu, kultury osobistej, empatii i cierpliwości. Pół godziny na pacjenta to u niego norma - a znam lekarzy którzy w tym czasie potrafią "załatwić" trzy osoby.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Grażyna Zakrzewska

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

wspanialy lekarz-fachowiec bez odrobiny wody sodowej od dwunastu lat jestem oddanym pacjentem polecam wszystkim potrzebujacym pomocy lekarza specjalisty
                                       dr n. med. Marek Chmielewski

dr n. med. Marek Chmielewski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Polecam serdecznie. Pan Doktor wyczerpujaco odpowiedział na moje pytania, prostym i zrzumialym dla zwyklego laika jezykiem. Zlecił badania i wyznaczył kolejna wizyte. Dokładnie zapoznł sie z historia mojej choroby Ciesze sie, ze w koncu trafiłam na takiego kardiologa. Raz jeszcze polecam. Ocena na szesc.
Opinia dodana przez: Agata Gralewicz
                                       lekarz Katarzyna Kalin

lekarz Katarzyna Kalin

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Wspaniała osoba. Jeśli szukasz bardzo dobrego kardiologa, to właśnie znalazłeś ! Bardzo polecam, na pewno się nie zawiedziesz.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Witold Kawczyński

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Wspaniały lekarz kardiolog! On pierwszy rozpoznał moją chorobę i skierował mnie na operację. Dziękuję Ci Witulku i Pozdrawiam, Leonard.

lekarz Leszek Pawłowski

Żelazna 40/32
00-832 Warszawa

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika
                                       lek. med. Andrzej Sumiński

lek. med. Andrzej Sumiński

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Wspaniały lekarz z powołania. Byłam leczona przez niego przez kilka lat. Leczony był również mój mąż. Zanim postawił dokładną diagnozę przeprowadził dokładny wywiad z pacjentem także o członkach rodziny. Zlecał badania niezbędne do przeprowadznia celem postawienia trafnej diagnozy. Przy tym jest bardzo miły i sama rozmowa z nim stawia człowieka na nogi. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

dr n. med. Jacek Lewandowski

Internista, Kardiolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie - Klinika Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii
Warszawa

Wybitny specjalista, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta, tłumaczy choroby,kompetentny - godny polecenia Marek Chrołowski
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Urszula Mielecka

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

bardzo merytoryczne podejście, dokładność i staranność w leczeniu. niezwykle uprzejma, ciepła osoba, która w sposób profesjonalny jest przygotowana do wizyty. zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować dolegliwości.
Opinia dodana przez: ola
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

CardioTeam
Cicha 5 lok.1
00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel

prof. dr hab. n. med. Elżbieta Kramarz

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Takich lekarzy jak pani prof. Elżbieta Kramarz należy szukać. Pełna wiedza i kompetencja, a przede wszystkim chęć służenia pacjentowi, podparta uczynnością i pomocą. Dobrze ustawia proces leczenia i kieruje tym procesem. To jest lekarz, który służy, leczy i pomaga. Dziękuje. Jestem dumny, że jestem leczony przez Panią.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Marcin Sobiech

Centrum Medicover Prosta
Prosta 36
00-838 Warszawa

Bardzo rzetelny,komunikatywny i kompetentny lekarz.Rzeczowo odpowiedział na każde moje pytanie, cierpliwie tłumaczył.Skupiony na pacjencie, na tym z czym pacjent przychodzi. Wysoka kultura osobista. Mogę śmiało polecić wizytę u dr Marcina Sobiecha.
Opinia dodana przez: Maciej Król

lek. med. Anna Wołodźko

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Żeromskiego 4-B lok. 2
01-861 Warszawa

Pani doktor Anna Wołodźko - znakomity lekarz i niezwykle życzliwa osoba. Pełny profesjonalizm. Cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia trafną diagnozę. W moim przypadku zdecydowanie wykluczyła ewentualny zawał. Po obejrzeniu EKG i dokładnym badaniu oraz wywiadzie kategorycznie stwierdziła że zawału nie powinienem się obawiać ani teraz , ani w przyszłości.. Najserdeczniej polecam .
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Krzysztof Jankowski

Prima
Nowogrodzka 84/86
Warszawa

Bardzo dobry specjalista, w dzisiejszych czasach trudno na takiego trafić. Bardzo dobrze leczy i umie rozmawiać z pacjentem. Polecam

Bogdan Skrabucha

Saska 72
03-914 Warszawa

Wyprowadzil mnie z ciezkiego zawalu. Uwazam, ze jest wspanialym czlowiekiem i kompetentnym lekarzem.

dr n. med. Jadwiga Wolszakiewicz

Internista, Kardiolog

Centrum Medycznym „Twój Lekarz w Warszawie”
Długa 44/50 lok. 15 (parter)
00-241 Warszawa

Polecam bardzo Panią Doktor - bo to wspaniały lekarz i bardzo mądra osoba. W ciągu jednej wizyty potrafi dokładnie określić chorobę i zaproponować leczenie i dobrać leki. Poza tym jest bardzo skuteczna i wymagająca :) Pracuje też na ostrym dyżurze i ma ogromną praktykę w leczeniu różnych przypadków... nie rozumiem poprzedniej opinii zawiedzionej Pani, która zgłasza się na ostry dyżur kardiologiczny do Instytutu Kardiologii z podejrzeniem tętniaka - kiedy od ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jan Gajewski

Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z.o.o
ulica Foksal 3/5
00-366 Warszawa

Lekarz nie godny polecenia naciąga starsze osoby na kontynuowanie leczenia. Kolejne wizyty. W celu uzyskania korzyści materialnych
Opinia dodana przez: Boguslaw
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Monika Skrzos-Buciak

lekarz Monika Skrzos-Buciak

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam na wizycie w Specjalistycznej Przychodni na NFZ. To była druga wizyta,po zrobieniu badań. Pani doktór stwierdzila,ze nie zmienia leków,a w zaleceniu dla lekarza POZ zamiast podstawowego leku wieloskładnikowego zapisała każdy składnik osobno,zmniejszając dawkę o 50%. Nie zapisała dwóch leków. Nie poinformowała mnie o tym.Leczę się na serce od 27 lat i nigdy lekarz mnie nie zaskakiwał decyzjami nie omówionymi ze mną. To dowód lekceważenia pacjenta.

dr n. med. Katarzyna Betkier-Lipińska

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

KARDIOLOG BEZ SERCA , nie polecam ,aroganska,nieprzyjemna w obyciu , lekcewazaca innych, NIE TAK POWINIEN ZACHOWYWAC SIE LEKARZ
Opinia dodana przez: lisa