Lekarze Koszalin

lekarz Paweł Cipora

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam! Bardzo kompetentny i rzyczliwy wszystko dokładnie wytłumaczył, zdecydowanie jest fachwcem w tym co robi. Zabieg przeprowadzony starannie i dokładnie, nawet blizny nie widać, za co dziękuję z Całego serca, nie wiem skąd tak liczne i negatywne opinie.. Dr Cipora posiada ogromną wiedzę i robi naprawdę Dobra robotę!! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Marlena M

dr n. med. Elżbieta Zinka

Hipertensjolog, Kardiolog

PulsMed
Stoczniowców 11- 13
75-051 Koszalin

Absolutnie nie polecam nikomu dr Zinka. Nie wykonuje podstawowych badań. Nie interesuje ją, gdy pacjent poczuje się źle. Jest już w podeszłym wieku i brak jej koncentracji. Zwyczajnie robi jeszcze pieniądze.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Alergolog

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Nafąchana Pani doktor, zero podejścia do dzieci. Nie polecam , wręcz odradzam. Jak macie możliwośc wybrania innego lekarza, zróbcie to! Pani jest niemiła, naburmuszona z łaską odpowiada na pytania. Strasznie nadęta osoba, która nie powinna pracować z dziećmi.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Irena Pieniak

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Mirosława Kowalska lekarz pediatra, spec. pneumonolog
ulica Kubusia Puchatka 22
75-710 Koszalin

Do dr Pieniak zaczęłam chodzić przy pierwszej ciąży. Pierwsze moje słowa "Pani doktor, robiłam test i chyba jestem w ciąży", a ona "jak to chyba, robiłaś (dziwne, że od razu mówiła do mnie na Ty)to jesteś w ciąży)". Moja ciąża na szczęście przebiegała dobrze, bez komplikacji. Jak weszłam w połowie ciąży do gabinetu i położyłam się na łóżku to usłyszałm "matko, jakie Ty masz uda!". Dużo przytyłam w ciąży i ...

lekarz Grażyna Mrożek-Melka

Wenerolog, Dermatolog

Kościuszki 7/124
Koszalin

Pani doktor podejście do pacjenta jest tragiczne w ogóle nie słucha co się do niej mówi a potem zadaje pytanie o to co mówiłam do niej przed chwilą, generalnie byłam tam raz i od razu przepisałam się do kogoś innego. Do ostrego AZP przepisala tylko tabletki. Przez całą wizytę powiedziała do "mnie proszę się rozebrać" "czym pani smaruje" dała receptę i musiałam się pytać kiedy na jakąś wizytę? jakieś testy? ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Danuta Cybulska

Diabetolog

Poliklinika
Koszalin

Od kiedy zostałem pacjentem Pani Doktor (Doktor, przez największą literkę jaką mogę wpisać) odżyłem psychicznie, przestałem się bać swojej choroby, wiem , że z tą dolegliwością można żyć. Nie było pytania , na które nie otrzymałbym wyczerpującej odpowiedzi. Kompetencje... hmm... Jak dobrze , że tacy Lekarze są wśród nas, dziękuję. Nie znam innego lekarz, który by przez pierwszy okres leczenia kazał pacjentowi cotygodniowo zdawać relacje ze stanu zdrowia na prywatny ...
Opinia dodana przez: Zzbbiigg

lekarz Agata Lange-Czaban

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Moja opinia po dwóch wizytach jest zdecydowanie pozytywna. Wahałam się, do którego endokrynologa pójść, a opinie o Pani Lange-Czaban, które znalazłam w internecie nie są liczne i z przewagą tych krytycznych. Zaryzykowałam i absolutnie nie żałuję. Przyszłam już z aktualnymi, podstawowymi badaniami (zostałam za to pochwalona!). Zbadano mnie i zebrano szczegółowy wywiad. Pani doktor cierpliwie wszystko mi tłumaczyła, odpowiadała na każde pytanie. Leczenie, jak do tej pory przynosi efekty, więc ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Sebastian Wiśniewski

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za bardzo profesjonalną opiekę nad moim mężem na oddziale udarowym. Mąż znalazł się tam z powodu zawału mózgu. Rzeczowo i wyczerpująco wyjaśnił cały przebieg leczenia. W sposób jasny i zrozumiały dla pacjenta dał wskazówki do postępowania po pobycie w szpitalu. To co cechuje dr. Sebastiana Wiśniewskiego to wiedza, doświadczenie i umiejętności. Nawet gdy już chory był wypisany z oddziału, otrzymywałam od Pana doktora wyczerpującą odpowiedz ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Joanna Chwieduk

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Ja mam jak najlepsze doświadczenia z Panią Dorktor. Trafiłam do Pani Doktor Chwieduk po tym, lekarze załamywali ręce mówiąc, że że nic się nie da zrobić z moim wzrokiem i muszę nauczyć się żyć z tym. Nie mogłam się z tym pogodzić. Szukałam pomocy. Pani Doktor Chwieduk bardzo wnikliwie mnie zbadała, nigdy nikt nie wykonał mi tyłu badań, wiązało się to, aż z czterema wizytami w przychodni. Zostało mi wdrożone ...
Opinia dodana przez: Zosia S.

Jolanta Gliszczyńska

ŚW.WOJCIECHA
Koszalin

Pani doktor miła, sympatyczna,z dobrym podejściem do dzieci. Przyjmuje również w niedzielę. Pozostawia dobre wrażenie w odróżnieniu od stomatologów w Poliklinice, gdzie nie przyjmą dziecka z bólem, chociaż stoi pod gabinetem. I chyba dobrze, że nosi czysty biały kitel, co niektórzy krytykują.Polecam

Anna Piwońska-Zdunek

Psychiatra

Poliklinika MSW
Ul. Szpitalna
75-950 Koszalin

bardzo przyjemna pani doktor umiejąca zrozumieć nasze problemy bardzo sprawiedliwie ocenia.pani doktor jest nadwyraz spokojna opanowana nie denerwująca wręcz opanowana pozdrawiam
Opinia dodana przez: jolanta

Barbara Bretner

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski Lekarz Psychiatra Barbara Bretner
Koszalin

Byłem u Pani Doktor kilka razy przez kilka lat , zawsze rzeczowo podchodziła do rzeczy wysłuchała i doradziła po przeczytaniu historii choroby przepisała odpowiednie leki. Gabinet bardzo dobrze wyposażony w sofki a nie jakieś taborety, czysty tak jak powinien wyglądać gabinet psychiatryczny, maximum komfortu i prywatności. NIe ma kolejek pacjent jeden wychodzi drugi wchodzi.Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Stanisław Piekarewicz

Neurolog

ulica Wesoła 5
75-372 Koszalin

Doktor Stanisław piekarewicza jest naprawdę świetnym neurologiem muwie to z własnych doświadczeń bo jestem pod jego opieka medyczną i jestem z tej opieki bardzo zadowolona doktor piekarewicz zawsze wszystko świetnie i prosto wytłumaczy, zaleci odpowiednie leki do zdiagnozowanej choroby powie jak je przyjmować dla mnie to jeden z najlepszych lekarzy z dziedziny neurologi
Opinia dodana przez: Katarzyna

Dorota Szczepaniak-Cebula

Protetyk, Stomatolog

Zgoda 9 lok. 4
76-010 Koszalin

Wreszcie jest to lekarz jakiego szukałem. Pełen profesjonalizm. Wspaniałe podejście do pacjenta, Najważniejsze, że nie ma żadnych powodów do reklamacji, jak to miewałem u moich poprzednich lekarzy.Polecam.

lekarz Adam Bezmian

Laryngolog

Lelewela 7
75-449 Koszalin

Bardzo mily lekarz ,uprzejmy z poczuciem humoru.Bardzo dobry specjalista,wszystko wytlumaczy ,porozmawia z pacjentem ,poswieca czas pacjentowi.Polecam pana doktora Wszystkim.
Opinia dodana przez: Agata

Zbigniew Żukowski

Cytolog, Ginekolog

Koszalin

Kompetenty,doświadczony,miły..polecam lekarz z powołania D.

lekarz Urszula Mejer

Lekarz sportowy

Poradnia Medycyny Sportowej
Bosmańska 17 lok. 37
75-257 Koszalin

pani Ula Mejer to najukochańszy lekarz na świecie; za jej rzetelność w pracy i cudowne serce dla nas pacjentów jedynie NOBEL się należy; dziękujemy

Marlena Kośćiańska

Koszalin

Kompetentna, bardzo uprzejma pani doktor, z wielka cierpliwoscia wysluchuje problemow. Polecam.

lekarz Jan Zdanowski

Alergolog, Pediatra

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Leczę się w poradni od kilkunastu lat. Jestem zadowolony. Wiele komentarzy jest wg mnie nie krzywdzących Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Paweł

Grażyna Horbacz-Jary

Laryngolog

Bożka 10
75-365 Koszalin

Na wstępie do gabinetu, z góry odmówiła w pomocy medycznej! Brak komunikacji, nie słucha co pacjent mówi, brak empatii, po krótkim obejrzeniu problemu stwierdziła, że ja jestem całkowicie zdrowa i sobie wszystko wymyślam!
Opinia dodana przez: Ola