Filtruj terminy

lekarz Tomasz Woźny

Laryngolog

Śniadeckich 38
72-300 Gryfice

Bardzo dobry laryngolog , rzeczowy , skuteczny . Uwolnił mnie od problemu z którym od kilku lat się borykałem . Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGO-MED" Kaminiarz Stanisława
11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Polecam serdecznie, bardzo konkretny, spokojnie wszystko objaśnia,pomógł mi w 100 procentach, bardzo sympatyczny człowiek
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Nowak

Laryngolog

11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Bardzo dobry lekarz, miła atmosfera podczas zabiegu oraz niedługi czas oczekiwania. Punktualny oraz niedrogi
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Stanisława Kaminiarz

Laryngolog, Alergolog

Broniszewska 32a
72-300 Gryfice

Moja wizyta u lekarki była bardzo dziwna. Po rozwiązaniu tomu krzyżówek i wpuszczeniu wszystkich bardziej uprzywilejowanych pacjentów (3 godziny!). Okazało się, że cierpię na wiele chorób, których leczenie i diagnoza nie są refundowane. Lekarka ta zaleciła bardzo kosztowne testy, które dziwnym zbiegem okoliczności można zrobić u niej prywatnie. Efektem mojej wizyty nie była wcale pomoc na moje dolegliwości, tylko próba przekonania mnie do wykonania bardzo drogich testów, które nie są ...