laryngolog

lekarz Adam Orłowski

None
Nefrytowa 12
Piaseczno

Nie ma u niego stania w kolejkach. Jestem zadowolony. Człowiek idzie raz i ma naprawdę pełną opiekę. Leki za każdym razem skuteczne

Opinia dodana przez: geratt
Laryngolog Piaseczno lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

None
Nefrytowa 12
Piaseczno

W moim odczuciu jest bardzo troskliwa i ma ogromną empatie. Kompetencje również oceniam bardzo wysoko. Polecam

Laryngolog Piaseczno lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Laryngolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja
Wolny termin: jutro o 17:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Mirosław Wojtkowski

Laryngolog   (+2 więcej)

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Kompetentny, doświadczony lekarz. Rzeczywiście, ma specyficzny sposób bycia, który nie każdy zrozumie i zaakceptuje. Ja jednak mam do niego zaufanie, podejmę "ryzyko" i pozostanę jego pacjentką.

Wolny termin: jutro o 17:15. Sprawdź inny.

lek. med. Jan Dąbal

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
Sandomierz

Leczył mnie z ostrej infekcji gardła i ucha.Konkretny lekarz,nie mówi za dużo :),ale wyjaśnia co jest grane,a i zapytać sie o wszystko można.Spokojny i uprzejmy.

Wolny termin: jutro o 17:30. Sprawdź inny.
Laryngolog Łódź dr n. med. Izabela Niedźwiecka

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

Laryngolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

bardzo dobra lekarka polecam miałem przyjemność być leczonym przez panią doktor jak również przeprowadziła operację wycinając mi torbiela