Laryngolog Poznań

dr n. med. Karol Piątkowski

Medical Prestige
Barana 15, os. Zodiak (wjazd od strony ul. Kurlandzkiej)
Poznań

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy innymi dzieki jakosci wykonania i mowie tu nie tylko o swoich dzieciach ale rowniez tych ktore spotkalismy w klinice,taz na migdalek,tego samego dnia.Bardzo serdecznie dziekujemy i polecamy goraco!

Opinia dodana przez: Ania

dr hab. n. med. Jerzy Zakrzewski

Szydłowska 36a
Poznań

Bardzo sympatyczny doktor, przyjmuje w nagłych przypadkach w dni nie wyznaczone przez siebie. Bardzo polecam

lekarz Wanda Skrobisz

dr n. med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska

REMEDIUM
oś Stefana Batorego 80 B
Poznań

Pani Doktor to wspaniała osoba jest bardzo ciepłą osobą i wspaniałym specjalistą.Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko od początku do końca. Powinno być więcej takich lekarzy!! Pozdrawiam

dr n. med. Tomasz Kopec

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu

Poznań

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Opinia dodana przez: Anna
Laryngolog Poznań lek. med. Łukasz Bartkowiak

lek. med. Łukasz Bartkowiak

Międzychodzka 7b lok. 106
Poznań

Po wizycie jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Pochodzi indywidualnie i profesjonalnie do każdego pacjenta i jego choroby.

dr n. med. Marian Cichy

Poznań

Polecam - lekarz posiada wiedzę z zakresu swoich specjalizacji, moje dziecko kompleksowo prowadzi

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Audiolog, Foniatra

św. Marcin 9
Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam

M Lemański

Laryngolog

poradnia laryngologiczna i aparaty słuchu

Poznań

słuch to podstawa, a sporo się teraz dzieje, trzeba słyszeć dobrze a nie tylko słuchać, polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Anna Bartochowska

Laryngolog

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
Poznań

Cudowna! prawdziwa!, szczera!- po prostu lekarka, jak z filmu! Nie sądziłam, że w naszych szpitalach mamy tak wspaniałych lekarzy! czuję się mile zaskoczona! Brawo!!!

Opinia dodana przez: anna