Neurolog Koszalin

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
Koszalin

Przyjechałem z Białogardu na wizytę do Karlina. Jestem bardzo zadowolony.Pani doktor godna polecenia z dużą wiedzą. Potrafi wysłuchać i nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, wysłała mnie na badania, teraz oczekuję na kolejną wizytę. W Białogardzie za długo trzeba czekać. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Mikołaj

alergosan,ul.jabłoniowa
Modrzejewskiej 13
Koszalin

Pani Maria Stanosz jest bardzo dobrym fachofcem w dziedzinie neurologi a w szczegolnosci w "Udarach mozgu" polecam.

Szpital Wojewódzki w Koszalinie

Koszalin

Dobry specjalista trafne diagnozy ,godny polecenia !!!!!
Bardzo dobre podejście do pacjenta .Cierpliwy

Dobry specjalista trafne diagnozy ,godny polecenia !!!!!
Bardzo dobre podejście do pacjenta .Cierpliwy

Modrzejewskiej 13
Koszalin

Pani Doktor jest bardzo kompetentna.Pomogła mojemu dziecku, które leczy już 3 lata i jest znaczna poprawa.

medical beta

Koszalin

Polecam wszystkim którzy maja problemy z kręgosłupem. Mogę chodzić a przed wizyta u doktora nie poruszałam się. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Dorota

Szpital Wojewódzki
T. Chałbińskiego
Koszalin

Bardzo wnikliwy i dokładny lekarz. Mądry człowiek. Przy tym bardzo miły i kulturalny. Jedyna wada to to, że leczy tylko w szpitalu. Nie przyjmuje prywatnie.

Polecam bardzo dobry lekarz, ale bardzo rzadko przyjmuje prywatnie i trudno się dostać na NFZ ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Opinia dodana przez: Julia

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7

bardzo dobry lekarz kompetentny specjalista, dobry, uczciwy
,mający dar przekonywania do swojej wiedzy.przystępny, wyjaśniający dokładnie i kompleksowo każde schorzenie

bardzo dobry lekarz kompetentny specjalista, dobry, uczciwy

Opinia dodana przez: marek

Rejtana 3 lok. 1
Koszalin

Polecam, naprawdę jest dobrym lekarzem, spełnia wymagania i jest bardzo miły dla klijentów ;)

Bicom-Med Gabinet neurologiczny
ul. Piłsudskiego 73
Koszalin

Jakiś czas temu byłam na SOR już kolejny raz i zawsze słyszałam" przykro mi to ten wiek", kroplówka i do domu. Tym razem miałam szczęście bo trafiłam na Panią Doktor , która nie dość że mnie dokładnie przebadała to jeszcze zleciła kilka badań aby wykluczyć właśnie "ten wiek". Czekając na wyniki badań widziałam jak Pani Doktor mimo wielu pacjentów na SOR miała czas i chęci żeby podejść do swoich pacjentów i spytać jak się czują mimo zmęczenia i perspektywy spędzenia całej nocy w
szpitalu.

Opinia dodana przez: Beata