Neurolog Warszawa

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Lekarz z powołania zna się na swojej pracy, bardzo dobre nastawienie do pacjenta wyrozumiały uprzejmy miły.

Opinia dodana przez: Barbara

Sana S.C.
Batorego 31 A

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

lekarz Iwona Sawionek

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Bursztynowa 2 (Kolmed)

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

Poradnia Neurologiczna IFPS

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!

None
Borowego 3/1

wszystko w jak najlepszym porządku :)
fakt że czas oczekiwania na wizyte baaaaaaaaaardzo długi ale mam nadzieje , ...

wszystko w jak najlepszym porządku :)
fakt że czas oczekiwania na wizyte baaaaaaaaaardzo długi ale mam nadzieje , że rozpoczecie kuracji toksyną nie pojdzie na marne przez szanowne Panie z Kartoteki z Bródna ..... Lekarz jak najbardziej ok :) !!!

Opinia dodana przez: Wojciech

św. Bonifacego 104

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

MAZOWIECKIE CENTRUM "ALA" Alergologii-Laryngologii-Audiologii

przesympatyczna, starsza Pani doktor. jako jedyna stwierdziła u mojego synka lekki przykurcz mięśni w szyjce ... nie chciał podnosić za bardzo główki, płakał przy lezeniu na brzuszku . Pani Doktor zleciła nam abyśmy udali się na rehabilitację. teraz Franek lubi leżeć na brzuskui jest spora roznica . polecam bardzo

Opinia dodana przez: marta
Neurolog Warszawa dr n. med. Michał Sobstyl

Gabinet Lekarski

Pan Michał Sobstyl dr n. med. jest wspaniałym fachowcem jak i człowiekiem. Ma niesamowite podejście do osoby potrzebującej pomocy. Wszystko po kolei wytłumaczy i zawsze ma czas na rozmowę. Byłam ostatnio na zabiegu metodą głębokiej stymulacji mózgu, ponieważ od wielu lat cierpię na dystonię. On jako jedyny zaoferował mi pomoc, teraz czekam na rezultaty wszczepienia stymulatora i wiąże z tym wielkie nadzieje. Polecam każdemu tego neurochirurga, kto ma problemy z tą chorobą.

Opinia dodana przez: Bogusława

akodemia medyczna
banacha 1

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

prywatny gabinet lekarski
ul.okólnik 2

przeszłam ze swoim synem przez wiele gabinetów,nikt nie postawił trafnej diagnozy.Dowiedziałam się o Panu Doktorze od innego lekarza.Wreszcie mój syn nie ma napadów,a miał kilka w tygodniu.Pan Doktor jest nie tylko kompetenty, ale również "ciepły" do pacjenta.Widać, że kocha swoją pracę i kocha ludzi.Polecam wszystkim to za mało powiedziane-kto chce mieć dobrego neurologa niech idzie do Pana Doktora.Wdzięczna matka.