Okulista Białystok

Uniwersytecki Dzieciecy Szpital Kliniczny

Białystok

miałam okazję jeden raz skorzystać z wizyty u Pani Doktor (tzn mój syn) Byłam bardzo zadowolona gdyż szczegółowo mi wyjaśniono wadę u dziecka. Osoba bardzo miła i zdecydowanie kompetentna.
Szkoda że już niedostępna do "zwykłych" wad wzroku. Oby jak najwięcej takich lekarzy

Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu

Białystok

Dr Sabasiński to naprawdę dobry specjalista. Udało mu się zbić nadciśnienie w obu moich oczach. Był też bardzo miły i życzliwy co jest rzadko spotykane w dzisiejszych czasach wśród lekarzy. Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Artur

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
Białystok

Najlepsze badanie oczu jakie miałam a byłam już u wielu specjalistów -wyrównał mi wadę w oku które inni uważali za znacznie gorsze i czuję się teraz znacznie,miły doktor poświęca dużo czasu, dokładny

Gabinet okulistyczny

Białystok

Dzięki Pani doktor nadal mogę oglądać świat i widzieć twarze swoich bliskich. Dziękuję!
Krystyna Brudnicka

Krystyna Brudnicka

Opinia dodana przez: Krystyna B

Węgierki 14
Białystok

Najpierw powierzyłam Siebie a teraz dziecko i jestem bardzo zadowolona jakże kompetentna Kobieta z Pani Doktor

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 20 lok. 18
Białystok

Bardzo w porządku - prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł. Mimo, iż prowadzi prywatną praktykę nie naciąga pacjenta.

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
Białystok

Świetny lekarz znający się na tym co robi jak również mający super podejście do pacjenta, w tym wypadku 3-4 letniego dziecka.

Visus

mila dobrze wyjasnia chorobe trafnie diagnozuje

mila dobrze wyjasnia chorobe trafnie diagnozuje

Sienkiewicza 81/3 lok. 209
Białystok

Na codzień takich LEKARZY już się nie spotyka. Jeżeli ktoś chce uzyskać właściwą diagnozę, trafnie dobrane szkła czy poradę niech sie spieszy dopóki Pan Doktor jeszcze chce przyjmować pacjetów. Takich fachowców dziś sie nie spotyka.

Ogrodniczki 4
Białystok

Zdecydowanie polecam. To prawdziwy lekarz, który tłumaczy, leczy, ma wiele cierpliwości, a przede wszystkim kocha dzieci. Moją 3 letnią córeczkę tak zaczarowała, że już następnego dnia chciała wrócić spowrotem. Poza tym p. doktor działa niezwykle uspokajająco również na rodziców. W końcu przestałam tak strasznie się denerwować przed kolejną wizytą. Zrozumiałam, że mamy problem i nerwy nic tu nie pomogą trzeba działać. Jeśli chodzi o przybliżenie mi problemu, to p. dr. niezwykle dokładnie tłumaczy (czas się nie liczy, najważniejsze to pomóc choremu dziecku). Po prostu lekarz z pasją, przyjaciel!!!