Okulista Gdańsk

lekarz Piotr Półjanowski

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gdańsk-Południe"
ulica Jeleniogórska 3
Gdańsk

Polecam w 100% !!! Przyjazna atmosfera, przemiła Pan doktor, a co najważniejsze kompetentny, z dużą wiedzą medyczną, co za tym idzie trafnymi diagnozami oraz skutecznym leczeniem. Gorąco polecam!!!

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Kościelna

Okulista

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

lekarz Ewa Proma

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

bardzo polecam. po raz pierwszy miałam tak dokładnie zbadany wzrok!! okulary super dobrane POLECAM. lekarka naprawdę kompetentna a do tego bardzo miła

Opinia dodana przez: gonia

dr n. med. Elżbieta Litomska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
Gdańsk

Najlepsza doktor na świecie! Wspaniały okulista, nad wyraz kompetentna! zdecydowanie polecam

lekarz Joanna Murawska

None
ul. Jana Kozietulskiego 21/5
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista,miła, oddana swoim pacjentom, bezinteresownie udzielająca pomocy ,znajdująca czas nawet w niedziele dla pacjentów. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

gen. de Gaulle'a 8
Gdańsk

Taki powinien być każdy lekarz. Pełen profesjonalizm. Pacjent ma wrażenie, że jego przypadek jest dla lekarza ważny, a nie tak jak u wielu lekarzy - pacjent to największe zło. Panią doktor poleciłabym każdemu.

lekarz Anna Gołębiewska

Swissmed
Wileńska 44
Gdańsk

Pani doktor bardzo uprzejma. Nie spotkałem się jeszcze z tak miłym podejściem do pacjenta. Pani doktor dokładnie bada i sprawdza przyczyne choroby. Bardzo kompetentna osoba. Polecam ją wszystkim znajomym. Lekarz godny zaufania.

dr Agnieszka Panasik

Visumed
Uphagena 8
Gdańsk

Lekarz godny zaufania, wspaniały specjalista, a przy tym miła,sympatyczna, pełna empatii. Z całą odpowiedzialnością polecam panią doktor.

Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Stanisław Lewalski

Partyzantów 72
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z tz. powołania ,wysokie kompetencjie a do tego lubi swoich pacjentów i swój zawód.Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Jan Staniewicz

Okulista

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
Gdańsk

Odwiedziłam nową poradnie w Gdyni. Obsłudze lekarskiej i pomocniczej nic nie można zarzucić ale dało się odczuć iż jest to nowy obiekt bo rejestratorki biegały między piętrami a pielęgniarki nie ukrywały zagubienia. Mimo to ilość urządzeń medycznych i zaangażowanie lekarza w moje problemy okulistyczne utwierdziło moją pozytywną opinię o Lagunie.