Okulista Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gdańsk-Południe"
ulica Jeleniogórska 3
Gdańsk

Polecam w 100% !!! Przyjazna atmosfera, przemiła Pan doktor, a co najważniejsze kompetentny, z dużą wiedzą medyczną, co za tym idzie trafnymi diagnozami oraz skutecznym leczeniem. Gorąco polecam!!!

Opinia dodana przez: Ewa

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

bardzo polecam. po raz pierwszy miałam tak dokładnie zbadany wzrok!! okulary super dobrane POLECAM. lekarka naprawdę kompetentna a do tego bardzo miła

Opinia dodana przez: gonia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
Gdańsk

Najlepsza doktor na świecie! Wspaniały okulista, nad wyraz kompetentna! zdecydowanie polecam

None
ul. Jana Kozietulskiego 21/5
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista,miła, oddana swoim pacjentom, bezinteresownie udzielająca pomocy ,znajdująca czas nawet w niedziele dla pacjentów. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Elżbieta

None
pl. Wałowy 3
Gdańsk

Polecam serdecznie tego lekarza. Zajmował się leczeniem mojej jaskry. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nie traktuje go jak klienta.

Opinia dodana przez: Ala

gen. de Gaulle'a 8
Gdańsk

Taki powinien być każdy lekarz. Pełen profesjonalizm. Pacjent ma wrażenie, że jego przypadek jest dla lekarza ważny, a nie tak jak u wielu lekarzy - pacjent to największe zło. Panią doktor poleciłabym każdemu.

Swissmed
Wileńska 44
Gdańsk

Pani doktor bardzo uprzejma. Nie spotkałem się jeszcze z tak miłym podejściem do pacjenta. Pani doktor dokładnie bada i sprawdza przyczyne choroby. Bardzo kompetentna osoba. Polecam ją wszystkim znajomym. Lekarz godny zaufania.

Visumed
Uphagena 8
Gdańsk

Lekarz godny zaufania, wspaniały specjalista, a przy tym miła,sympatyczna, pełna empatii. Z całą odpowiedzialnością polecam panią doktor.

Opinia dodana przez: Luiza

Partyzantów 72
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z tz. powołania ,wysokie kompetencjie a do tego lubi swoich pacjentów i swój zawód.Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Halina