opole

lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Prywatna Praktyka Stomatologiczna LASERDENT
Skromna 1/1-2
Opole

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Jacek Ornat

Urolog

Prywatna Praktyka Lekarska
ul. Generała Józefa Zajączka 6/1
Opole

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Opinia dodana przez: Dorota

lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

praktyka stomatologiczna
Wileńska 2
Kolonia Gosławicka, Opole

Lekarz z sercem i z powołania! . Godny polecenia. Pani Doktor wszystko wytłumaczy podczas leczenia i objaśni. Poświęca czas pacjentowi co jest bardzo ważne. Leczenie profesjonalne. Wszystko jest robione bardzo dokładnie. Wspaniałe podejscie do pacjenta nawet do tego opornego.

dr Janusz Mamicki

Laryngolog

Szpital Wojskowy

Chwałkowice, Opole

Nie mam pojęcia czego ludzie się tak czepiacie człowieka- niesympatyczny??? to proponuję pojechać z dzieckiem na do WCM w nocy i trafić na SOR tam to jest sympatycznie jak.... tłumaczenie choroby- nie ma cudów jest medycyna a jak czegoś nie rozumiesz są ogólnodostępne encyklopedie. JA poszłam z moją 5 letnią córką na usunięcie migdała. Dziecko nie bało się lekarza bo zbadał dokładnie, szybko i bezboleśnie. Operacja przebiegla bardzo szybko i sprawnie i WSZYSTKO szczegółowo zostało mi powiedziane jak ma wyglądać zabieg i jak był przeprowadzony. Córka z UŚMECHEM podchodzi do dr Mamickiego. Ludzie przyjeżdżają do niego z sąsiednich województw na zabiegi dzieci. Rodzicom POLECAM ZABIEGI U DR MAMICKIEGO!!!! Może i na pierwszy raz mało sympatyczny i odzywki ma takie jakie ma ale na głupie pytania nie ma mądrych i naukowych odpowiedzi!

Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Kamila Czerw

Onkolog

Koszyka 18 lok. 10
Opole

Wspaniała ciepła kobieta, potrafi podnieść na duchu w najcięższych momentach.....niestety mojej mamie nikt już nie potrafił pomóc!

dr n. med. Paweł Tomaszewski

Kardiochirurg

Chwałkowice, Opole

Do dziś dnia mam zastawkę wszczepioną przez Pana Doktora 15. 10. 1987 roku w klinice we Wrocławiu na ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Bardzo często wspominam z wielką wdzięcznością Pana Doktora, który otaczał opieką swoje "gwiazdeczki" Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Krystyna Koroleska

lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

ZDROWA RODZINA
ul. Krapkowica 10a
Opole

Pomijając już fakt, że jest wybitnym specjalistą- co oczywiście najważniejsze!!!To ma świetne podejście do dzieci- bardzo indywidualne i widać, że wykonywany zawód to nie tylko praca, ale i pasja. Pierwszy raz się spotkałam z tak świetnym podejściem do małego pacjenta :-) i polecam każdemu z całego serca, a Pani doktor życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Sylwia Gajewska-Huterska

Prywatny Gabinet Lekarski
Krakowska 26
Chwałkowice, Opole

Przemiła Pani Doktor. Bardzo delikatna. Polecam każdemu kto boi się wizyty u dentysty. Pełny profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paweł

dr Tadeusz Cielniaszek

Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tadeusz Cielniaszek
Krapkowicka 20
Opole

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz Gola

lekarz Barbara Średzka-Burman

Pediatra

Matei 15
Chwałkowice, Opole

bardzo miła i kompetentna lekarka, swoim małym pacjentom poświęca dużo czasu starannie osłuchując i badając
rzetelnie tłumaczy genezę powstania ...

rzetelnie tłumaczy genezę powstania choroby jak i odpowiednie leczenie