ortopeda

dr n. med. Szymon Kujawiak

SOLUMED-ORTOPEDIA
ul. Wyrzyska 18
Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Ortopeda

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Diagnostyka"
ulica Pilotów 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

lek. med. Jakub Bryll

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Byłęm wielokrotnie hospitalizowany i operowany. Pana dr. Jakuba Brylla poznałem przy rozpoznaniu i diagnozowaniu złamania trzonu kręgu TH12 odcinka piersiowego kręgosłupa. Obecnie 6 m-cy po zabiegu sprawność bdb. Lekarz - chirurg ortopeda - prof3esjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Przy tym: życzliwy, uprzejmy, przyjazny pacjentowi, zaangażowany w leczenie urazów. Pacjentom z kłopotami ortopedycznymi szczerze polecam osobę dr. J. Brylla. Świetny specjalista w świetnym zespole lekarzy Kliniki Ortopedii WIM.

Opinia dodana przez: Tadeusz Smoleń

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

lek. med. Ireneusz Abramczyk

None
ulica Puławska 67/2

Wizyta bardzo miła ,pan doktor uprzejmy zapytał o dolegliwości zbadał i dał skierowanie na rezonans magnetyczny .Polecam

Opinia dodana przez: Danuta

lek. med. Anna Skowrońska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
Śródmieście, Warszawa

W lutym br. został mi bardzo kompetentnie wykonany zabieg dłoni przez
dr Annę Skowrońską. Pani doktor nie tylko świetnie ...

W lutym br. został mi bardzo kompetentnie wykonany zabieg dłoni przez
dr Annę Skowrońską. Pani doktor nie tylko świetnie przeprowadziła zabieg,
ale dobrze mnie do niego przygotowała i okazała ciepłą troskliwość przed i po zabiegu. W mojej opinii jest wysokiej klasy specjalistką.

Opinia dodana przez: Sławomir

lek. med. Jakub Janowicz

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata